Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Ay bilmiyorumki ya tavsiyemiz değil dedi ilk 3 ay. Bende zaten çok yememde kışa giriyoruz ilerleyen aylarda bakalım değişicem dr u zaten.

Ay bilmiyorumki ya tavsiyemiz değil dedi ilk 3 ay. Bende zaten çok yememde kışa giriyoruz ilerleyen aylarda bakalım değişicem dr u zaten.
Gerçekten her dr un farkli fikri olmasi ayni konuda bana degisik geliyor. Mesela illa ki bir arastirma yapilmis zararli veya faydali diye kanitlanmistir. Nasil oluyor da biri faydali diyor digeri zararlı diyor anlamiyorum bende kontrole gidicem bu hafta yeni doktor belirleme surecindeyim bende ona bir sorayim aklima takildi simdi. Tam balık sezonu her hafta yerim diyordum

Evet katılıyorum size, bende yeni dr a sorucam tekrar

Doktorum ilk etapta sadece folik asit verdi. 10 hap falan kaldı. Bitince Elenatal 2 yi söyledi ona başlayacağım.
Iceriginde folik asit olan multivitamin önerdi bana 2 farkli doktora gittim ikisi de başka marka önerdi. Bu hafta yeni doktoruma gidicem onun onerisini alcam sanırım bende. Elimde nutraxin multivitamin var ama kokusu feciiii o nedenle bi an evvel degistirmek istiyorum

Bu yeni aldığım vitaminin içinde de folik asit var. Baya içeriği zengin bir vitamin. Omega 3, magnezyum, b12 vs.

Bende sadece folidoce kullanıyorum. İlerleten haftalarda multivitamin vereceklermiş. Şuanda kan değerlerine göre her şey yolundaysa vermiyorlarmış
Benim gittigim iki farkli doktor da kullanmami önerdi. Balik yagi c vitamini vs iceren takviyeler bebegin gelisimi icin ve anneyi korumak amaciyla kullandiriyorlarmis eczacım öyle söyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…