Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Benim de büyüdü gibi geliyor. Zayıf olduğum için çabuk çıkacak sanırım karnım. 9 haftalık olduk. Özellikle akşam iyice şişiyor yediklerimden ötürü.
Kilo olarak buyuk bir degisiklik olmasa da ben de gobegimin ciktigini dusunuyorum. Ozellikle kot pantolonlarim sikiyor artik. Beli lastikli pantolon arayisina basladim.

Bulantı bende de başlamadı henuz bazen yumurta kokusundan tiksindim kaldırdı midemi. Bugunde hep ekşime gibi mide yanmam var değişik.. evet hastalarımız ayni ben bugün 5+2 oldum doktor randevun ne zaman

Bulantı bende de başlamadı henuz bazen yumurta kokusundan tiksindim kaldırdı midemi. Bugunde hep ekşime gibi mide yanmam var değişik.. evet hastalarımız ayni ben bugün 5+2 oldum doktor randevun ne zaman
Bende 5+4 um bugün doktor randevum haftaya pazartesi insallah kalp atışını duyarız.
Senin ne zaman ?

Bende 5+4 um bugün doktor randevum haftaya pazartesi insallah kalp atışını duyarız.
Senin ne zaman ?
Benim Çarşamba kontrol randevum var kese gelisimine bakarız demişti doktor. Daha önceden bir dış gebelik geçirdim çünkü bir daha randevu ne zamana verir bilmiyorum kalp duyulmaz sanirim daha erken olacak.

Benim Çarşamba kontrol randevum var kese gelisimine bakarız demişti doktor. Daha önceden bir dış gebelik geçirdim çünkü bir daha randevu ne zamana verir bilmiyorum kalp duyulmaz sanirim daha erken olacak.
İnşallah kalp atışı da o gün duyulur da hemen bize yazarsın canım hayırlı haberler insallah

İnşallah kalp atışı da o gün duyulur da hemen bize yazarsın canım hayırlı haberler insallah
4+4 de sadece kese görünmüştü Çarşamba 5+4 de kalp atışı olmasa bile insallah bu dediklerini görürüm hiç değilse bir nebze seviniriz. Tabikide yazarım artik buradayız uyku durumunuz nedir? Çalışıyor musunuz ?

Çalışmıyorum canım gece uyanıyorum bazen biraz dalmakta zorlandığım oluyor ama bariz bir şikayetim yok o konuda çok şükür gündüz şekerleme yapmayı da seviyorum senin nasıl ?

Çalışmıyorum canım gece uyanıyorum bazen biraz dalmakta zorlandığım oluyor ama bariz bir şikayetim yok o konuda çok şükür gündüz şekerleme yapmayı da seviyorum senin nasıl ?
Ben çalışıyorum sabah 6 da kalkıyorum biraz zor oluyor uyanmam gun içinde de uyuklayamiyorum surekli bir esneme modundayim hagdhs eve gidince o yuzden 10 dedin mi uyuya kalıyorum koltukta kendimi kaldıramıyorum o sırada gece uyanıyorum 3 4 gibi bir tuvalete gidiyorum sonra dedigin gibi zor dalıyorum tekrardan. Normalde ben gece hic uyanmazdim direk sabah kalkardim ama bu sıralar gece kesin uyanıyorum.

Is yerinize ne zaman bildirmeyi dusunuyorsunuz? Ofiste garip davraniyormusum gibi hissediyorum, 1 kat icin bile asansore biniyorum, devamli tuvalete gidiyorum (mesela uzun sureli toplanti sirasinda), surekli agzima biseyler atiyorum filan. Garipsenmemek icin soylemek istiyorum ama cok erken de soylemek istemiyorum. Ikilemdeyim.
Ben de aksamlari en gec 10'da uyuyorum, normalde sabahlari alarmsiz kendi kendime uyanirdim. Bu sabah 7:30daki alarmimi kapatip uyumaya devam etmisim.

Aaaa aynı biliyor musun bak onu söylemeyi unutmuşum bende akşamları 10. 10.30 gibi uyuya kalıyorum koltukta dizilerimin sonunu getiremiyorum demek bu haftalar böyle
İnsan unutuyor gerçekten her hamilelik ilk gibi

Hsgdhsja bende uykuyu sevmezdim kolay kalkardim ama bu aralar fena uykucu oldum hafta sonu gun içinde şekerlemeler yapıyorum iyi geliyor hafta ici evde surekli uyku modundayim kalp atışını duyduğum zaman doktordan kağıdımı alırım diye düşündüm o zaman bildireceğim. Ben ofis arkadasima dayanamadim söyledim o yuzden yadirgamiyor beni suan sadece havalar sogudu ben hala klima aciyorum sıcak bastı diyerek bana tuhaf tuhaf bakiyor hsgdhsjs

Aaaa aynı biliyor musun bak onu söylemeyi unutmuşum bende akşamları 10. 10.30 gibi uyuya kalıyorum koltukta dizilerimin sonunu getiremiyorum demek bu haftalar böyle
İnsan unutuyor gerçekten her hamilelik ilk gibi
Aksam bende deha dizisine bakiyim dedim ozeti bitti uyku bastı koltukta gitmişim evet bu ne kadar devam ediyor acaba suan ilk haftalar diyemi acaba

aynı durumdayım bende gece 3 yada 4 te muhakkak uyanıyorum. sonra sabah ezanına kadar uyuyamıyorum. Tam uyuyorum işe gitmek ve ilaçları almak için alarm çalıyor. Şimdiden uyutmuyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…