Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

'Canım çekerse Yemen lazımmış' derler büyükler. Mecbur yiyeceğiz.

Kızlar lütfen yardım edin sabah pembemsi şeffat akıntım oldu dün doktor randevum vardı vajinal kontrol etti kese göründü 5 mm dedi 5+1 de sonra başka gelmedi akıntı sürekli takip ediyorum benzer durum başına gelen varmı

Galiba yasakmis canim grup kurmak falan. Burdan özel mesajlardan sohbete devam edicez artik cok karistikca ekstra sormak istedigimiz seyler olunca
Aynıyım canim valla bende. Zaten oncesinde aşılama surecinden dolayi baya temizlikten falan elimi cekmistim eşim sagolsun destek olur her zaman. Bana en basit isler kaliyor hep. Simdi de dedigin gibi hic umrumda degil ev isleri vs. Cok zor hamile kaldim zaten bide temizlik sevdasina kendimi yorup strese giremem valla. En iyisi bolca dinlenmek

Ha tamam canım bilmiyordum
Bende elimi çektim valla riske atmıyoruz eşimin kendisi temizleyecek buaralar, onlar en büyük destekçimiz gerçekten haftaya cumayı beklemek bile zor geliyor insana, kalp atışını çok merak ediyorum kesin ağlarım bunların hayalini okadar fazla kurduk ki eşimle şimdi insan kavuşunca her anı tedirgin yaşıyor

Ay canım benim çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Öyle canim vallahi en büyük destek her zaman eşlerden gelsin ki zaten bizler de bu süreçleri daha kolay geçirelim ❤ ya evet yaa bende kesin aglarim galiba. Allah sevinc gözyaşları versin her zaman dogru vallahi insan hep tedirgin oluyor. Doktora dikkat etmem gereken bir sey var mi dedim normal hayatina devam et dedi ama nerdeee

Ay canım benim çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Amin canim çok teşekkür ederim inşallah saglikla kolaylikla kucagimiza alalım. Hepimiz
Aynı haftadayız kese kaç mm söyledi mi doktorun canım
Aa dogru haftamiz ayniiii. Dogumumuz da birlikte olur belki 20 mayıs dedi doktor dogum tarihine bugun. Benim gec yumurtlamam oldu bu ay sat tarihinden farkli ilerliyorum o nedenle. Kese icin de 8 mm dedi. Saglikla ilerlesin iiiinsallah 15 gün daha beklemek lazim simdi

Geçmiş olsun canim, eger devami gelmediyse çok korkmana gerek yoktur bence. Ama eğer miktarinda artış olursa doktora görünmende fayda var ne olur ne olmaz. Birde kasık agrin falan oluyor muydu , mesela dünle bugun arasinda degisen hic bir sey yoksa demek ki negatif birsey yoktur diye düşünüyorum kafana takıp canını sıkma. Strese hic gelmiyor bu süreçler

Amin Rabbim sevinçten ağlatsın sadece canım evet doktorlar çok fazla dikkat edin demiyorlar gelde bize anlat, neyse biz içimizden nasıl geliyorsa öyle yapalım sonuçta bebişlerimizi bizden daha çok kimse düşünmez

Benimki 23 Mayıs olarak gözüküyor canım 24 Mayıs da benim doğum günüm tam denk geliyor benim doktorum da 15 gün sonra dedi ama buradaki Bi doktorumuz haftaya duyarız dedi Bi gidecez bakalım ne olacak

Amin canim amiiin aynen öyle aslinda önce herkes kendi bedenini tanıyıp ona göre yasamali zaten. Mesela ben uzun yürüyüş yapmaktan kacincam her zaman. Bebegimi düşünüyorum artik her zman
Benimki 23 Mayıs olarak gözüküyor canım 24 Mayıs da benim doğum günüm tam denk geliyor benim doktorum da 15 gün sonra dedi ama buradaki Bi doktorumuz haftaya duyarız dedi Bi gidecez bakalım ne olacak
Aaa insallah denk gelir de ayni gün olur dogum gününüz ne güzel tesadüf olmuuus ay o zaman sen önce gideceksinn benden. Bende senden ipucu alirim ama bence de 15 gün bekleyip daha garanti ilerlesek daha iyi olur gibi geliyor bir yandan da. Hem az daha büyür o zamana. Daha cok minikler. 5 haftalik

Benim tup bebek ve baska seylerde vardi dolayisiyla fetal dna sonucuna kadar sevinmemeye calisiyorum ama kalp atisini duymak cok farkli hissettirdi gerçekten
Ya hic umutsuz düşünme bence. Kalp atışını duymussun. Fetal dna si da tertemiz gelir annesi. Sen hiiiic düşünme negatif seyleri. Musmutlu büyüsün icerde hersey güzel güzel ilerler.
Fetal dna yi doktorunuz mu hemen istedi siz mi hemen yapmak istediniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…