Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Evet aynı zamana gelmesi çok güzel oldu yoldaş oluruz bu dönemde birbirimize ya şimdi diğer doktor haftaya duyabiliriz diyince dayanamadık biz çünkü biran önce duyarsak içimiz daha rahat edecek, eğer duyulursa sana hemen söylerim çünkü sen benden çok az daha öndesin ben duyarsam sende kesin duyarsın diye düşünüyorum

Evet canim aynen öyle bilgi paylaşımında bulunuruz ay insallah duyarsin o zaman hemeeen. Sonra da ben duyarim
Senin sat neydi ?
Benim normalde sat 7 agustos. Ama gec yumurtladigim icin doktor hesapladi 13 agustos olarak guncelledi. Farkli bir hesaplama sekli oluyor doktorlarin ya onlar ne derse o vallahi

Amin canım temennimiz o benim son adet tarihim 16 ağustos canım 28 veya 30 günlük Bi döngüm vardı benim 14 ve 16.günlerde yumurtlamam oluyordu tam vaktinde hamile kalmışım sanırım

Amin canım temennimiz o benim son adet tarihim 16 ağustos canım 28 veya 30 günlük Bi döngüm vardı benim 14 ve 16.günlerde yumurtlamam oluyordu tam vaktinde hamile kalmışım sanırım
Ne güzel tutmasi bir mucize zaten. Gercekten bir mucizeyi taşıyoruz insallah saglikla ilerler hepimizin hamilelik süreci de saglikla kolaylikla kavusuruz evlatlarımıza.

Ne güzel tutmasi bir mucize zaten. Gercekten bir mucizeyi taşıyoruz insallah saglikla ilerler hepimizin hamilelik süreci de saglikla kolaylikla kavusuruz evlatlarımıza.
Gerçekten bir mucize çünkü benim sağlı ve sollu 2 tarafımda da 4 cm lik çikolata kistleri var ona ragmen tutunmuşminik mucizem o benim Rabbim hamile olan herkesin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin içinde bizede

Amin canim amiiinnnn hersey cok guzel ilerlesin inşallah cevrene söyledin mi canim bu arada. Bugun doktorumuz bize kalp atışına kadar soylemeyin dediii. Ama biz cok kararsiz kaldık

Bende burada herkesin hamilelik sürecini takip ederken yaptığım test ile çift çizgiyi gördüm. Kan da verdim sonucu bekliyorum. Fakat benim de kahverengi lekelenmem var ve 4 gündür bitmedi. ayrıca kasıklarımdaki sancı beni tedirgin ediyor. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Bize de sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Simdiden hayırlı olsun diyelim. Tutunma lekelenmeleri olabilir aşırı yogun degilse endise etmeyin. O kasık agrilari hep oluyor. Benim ilk haftadan beri var. Gece uykudan uyandiracak kadar agriyor sagli sollu agrilar giriyor doktorlar normal diyor ona. Kac günlük gecikmeniz oldu ? Sonucu paylaşın bizle olur mu betaniz kac cikcak merak ettim

Amin canim amiiinnnn hersey cok guzel ilerlesin inşallah cevrene söyledin mi canim bu arada. Bugun doktorumuz bize kalp atışına kadar soylemeyin dediii. Ama biz cok kararsiz kaldık
Valla biz ilk bu haberi aldım ailelerimize hemen sürpriz yaptık çünkü onlarda bizim gibi hep beklediler oyüzden dayanamadık eğer siz dayanabilirseniz söylemeyin ama biz imkanı yok dayanamazdık

Valla biz ilk bu haberi aldım ailelerimize hemen sürpriz yaptık çünkü onlarda bizim gibi hep beklediler oyüzden dayanamadık eğer siz dayanabilirseniz söylemeyin ama biz imkanı yok dayanamazdık
Hahahha bizde durumlar ayni. Bizim aileler de sagolsunlar biz kadar istiyorlardi başından beri. Biz aslinda basta esimle kalbini duyalim öyle soyleyelim diye konustuk. Sonra dayanamayiz cok varmis daha dedik. Bu hafta sonu soyleyecektik. Ama doktorumuz bekleyin madem soylemediniz simdiye dek kalbini dinleyelim oyle soyleyin dedi. Bizde kararsiz kaldık aslinda cok söylemek istiyoruz çünkü çok sevinecekler biliyoruz. Ama bilemedik napsak yaa.

Ailelerden bişey olmaz ya sonuçta Allah korusun siz kötü haber alsanız yine söyleyeceksiniz ve haberleri olacak üzüntünüzü saklayamazsınız sonuçta oyüzden sevincinizide saklamayın doya doya yaşayın

Bayanlar cümleten günaydın, hadi birazda güzel şeyler yazalım. Canınız bir şeyler istemeye başladı mı? Kaymaklı bir baklava şimdi güzel olmazmıydı?
Oğlumda da ilk 3 ay ekşi yeşil elma yemiştim sürekli. Şu an bu hamileliğimde de öyle Aşerme mi bilmiyorum ama bulantım olduğundan herhalde bana en iyi o geliyor

Tiksindiğiniz şeyler oldu mu kızlar bende mesela 5. Haftadan itibaren çaya kahveye karşı bir tiksinme geldi düşününce bile midem kalkıyor halbuki ne çok severim. Bir de geçen eşim parfüm sıkmış evde akşama kadar mahvoldum öğürmekten.

Öyle tabi ya bizde Öyle düşünüyoruz gercekten. İnşallah saglikla gelsin bebislerimiz de birkac gun sonra söyleriz belki biraz hasta olmuslar pek gitmek istemiyorum onlara da.
Herkes covid geri geldi diyor. Aman dikkat et sende bu aralar malum ilac da kullanamayiz zor olur.

Benim tiksindigim bir sey henüz yok ama karnim doymaya yaklasinca masadaki hersey gözüme fazla geliyor ufaktan bir bulanma geliyor. Ama tam anlamiyla mide bulantısı yaşadım da diyemem. Birde haslanmis yumurta kokusuna 10 saniye maruz kalsam icim bir hos oluyor

Ha tamam canım hasta oldularsa gitme tabi, bizimkiler de diyordu hastaneler dolu sen kalabalık ortamlara girme diye, elimden geldiğince dikkat ediyorum Rabbim korusun hepimizi evlatlarımızıda

Canim masallah cok sevindim senin icin. Adet tarihinde duzeltme yapti mi? Kalp atisi icin duyma konusunda bir sey dedi mi

Teşekkür ederim Ben adete 3 gün kala test yapmıştım belli belirsiz bir çizgi vardı. Sonra lekelenme olunca ümidi kestim adet olacağımı düşündüm .Fakat 4 gündür olmayınca bidaha test yaptım ve belirgin çift çizgi gördüm. Adetim uygulamaya göre 1 gün gecikiyor benim beklediğim tarihe göre 2 gün. Kan testim e nabıza düşmemiş bende bilmiyorum sonucu öğrenince yazarım inşallah

Eklentiler

• Screenshot_20240921-163726_Gallery.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 2
Hamişsin canım hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…