Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar doktor bana en son 4 haftalıkken 3 hafta sonra gel dedi ben de gebelik testi ile takip ediyorum hCG artıyor mu diye ama son bir kaç gündür test sanki silikleşiyor ne dersiniz?
Kanama filan herhangi bir belirtim yok.

Eklentiler

• IMG_20241009_161029.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 24
Özeldeki doktorumun doğum fiyatları anne doğum paketi normal 170bin bebek kontrol paketi 50bin lira epidural paketi 10bin lira sezeryan paketi 220bin lira. Fotoğrafçı filan da ayrıyetten ücretli yapılabiliyor. Burda mı yapsam Türkiye'de mi hala çok kararsızım. Burda bir arkadaşım Amerika'da yapmış onunla da bir konuşucam ne kadara mal oldu onu da bir seçenek olarak düşünüyorum.

Ben bugün kalp atışını duydum kızlar doktor 6+1 olarak ölçü 5 gün geç yumurtlamış olabilirsin dedi. Haftaya tekrar çağırdı şuan 4,5mm bebek en az 12 mm olarak bana gelmen gerek dedi
Korkma hic stres yapma, boyle soyleyince de ne itici olmus abi:) salak mi ne bazi doktorlar. Zaten bebek saglikliysa 7. Haftada 12mm yani 1.2cm oluyo:) sanki elindeymis gibi, haftaya kadar mutlaka bebegi 12mm yap diyo:)

Kızlar doktor bana en son 4 haftalıkken 3 hafta sonra gel dedi ben de gebelik testi ile takip ediyorum hCG artıyor mu diye ama son bir kaç gündür test sanki silikleşiyor ne dersiniz?
Kanama filan herhangi bir belirtim yok.
Yurtdisinda cogu kisi boyle takip ediyo hamileligini. Kanama olmadigi surece problem yokmus. Ilk once boyle tespit ediyolar, sonra kanama olursa anliyolar bir seyler ters. Kanama yoksa keyfine bak:)

Korkma hic stres yapma, boyle soyleyince de ne itici olmus abi:) salak mi ne bazi doktorlar. Zaten bebek saglikliysa 7. Haftada 12mm yani 1.2cm oluyo:) sanki elindeymis gibi, haftaya kadar mutlaka bebegi 12mm yap diyo:)
Ya evet beni de bu tutumu çok rahatsız etti sanki ben bir şey yapıyorum bilerek bebeği küçük tutmuşum gibi sinirlerimi bozdu açıkçası baya sonra sanırım kızdığımı anlayarak bu seni ilgilendiren bir şey doğal olabilir böyle şeyler bu beni ilgilendiriyor doğum tarihini hesaplamak için dedi :) Aşırı irrite oldum ama bulunduğum yerde ki en iyi doktor ve hastanede tek yenidoğan yoğun bakımı olan yer o yüzden değiştirmekte istemiyorum ama bu süreçte devamlı beni böyle sinirlendirirse ne kadar rahat edebilirim bilmiyorum

Ben de fulya acibadem dusunuyorum, bugun bana normal dogum 35 bin gibi bi fiyat verdiler doktor haric. Doktorunuz hastane doktorumu yoksa baska bir doktor mu?
Gerçekten 35 bin mi ? Ben şok şuanda demekki doktor parası alınıyor. Doktorumuz özel kliniği olan doktor. Doğumu orda yapıyormuş. Bu cts gidip detaylı görüşeceğim rakama neler dahil

Bu arada benim 6+4’te bebegim 4.4mm’ydi. Ne bekliyo deve tohumumu bu? Sinir etti bak sinir anlatamiyorum:) keske sey deseydin tamam bana ilac yazin 12mm yapicak, tibbi cozumunu soyleyin tam anlamiyla yerine getiriyim:))

Gerçekten 35 bin mi ? Ben şok şuanda demekki doktor parası alınıyor. Doktorumuz özel kliniği olan doktor. Doğumu orda yapıyormuş. Bu cts gidip detaylı görüşeceğim rakama neler dahil
Canim kusura bakma bunu sonradan okudum. Evett:) benim doktorum da disardan, daha doktoruma dogum fiyati sormadim ama acibademde dogurtuyo genelde biliyorum, o yuzden sordum onden bi acibademe, dediler 35 bin normal dogum 1 gece yatis; sezeryan da 45 kusurdu 2 gece yatis. Bir de bir suru paket iceri saydi da mal oldum o kadar seye:) yok kuafordu muafordu. Onlar ekstra herhalde?

Bu arada benim 6+4’te bebegim 4.4mm’ydi. Ne bekliyo deve tohumumu bu? Sinir etti bak sinir anlatamiyorum:) keske sey deseydin tamam bana ilac yazin 12mm yapicak, tibbi cozumunu soyleyin tam anlamiyla yerine getiriyim:))
Hahahaha keşke deseydim dediğim çok şey oldu valla çıkınca hepsi sonradan geldi aklıma :)) Bak bana da 4,5mm dedi o zaman gayet normal saçma sapan tribe soktu valla beni

Benim doktorum disardan dedim ben fiyat alirken. O yuzden mi biraz daha uygun verdiler?
Valla bilmiyorumki, dışardan doktor ile anlaştı isen doktorada para vericeksin, muayene ücretleri falan birde fiyata kaç gün hastane kalış dahil onu sordun mu ? Bebek kuvezi yoğun bakımı falan dahilmiymiş. Bizim alacağımız fiyata her şey dahil oluyor bildiğim kadarı ile. Doktora gidelim haber veririm

Hahahaha keşke deseydim dediğim çok şey oldu valla çıkınca hepsi sonradan geldi aklıma :)) Bak bana da 4,5mm dedi o zaman gayet normal saçma sapan tribe soktu valla beni
Gayet normal abi, ben 7+4te gittim sonra 12mm olmustu. Senin de hayli hayli olur. Bilmislik yapmayi denemis bence. Okk en iyi doktor sensin. Devlet hastanesi falan mi ya?

Cts ben görüşeyim haberleşiriz

Ben Gaziantep teyim bu arada, özel muayene den devam edicem. İlk gebeligimi de öyle yapmıştım. Rakamlar çok uçuk ama ya. Benin ÖSS vardı da doğum paketi 20 binmiş sadece kota olarak. Planlı bı gebelik olmadığı için o paketi artırma vs yapmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…