Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar yarın 8. Haftaya gireceğim. Aşırı halsizlik ve tatsızlık hissediyorum. Yemek yemek istemiyorum, bir şey yapmak istemiyorum. Sizde de var mı bu durum? Umarım geçici bir şeydir

Kızlar dün tansiyonumu ölçtürdüm. 9 a 5 çıktı. Hamilelikte olabiliyor dendi. Bu yüzden kendimi Çok halsiz hissediyorum benimle aynı durumu yaşayan var mı?

Kızlar dün tansiyonumu ölçtürdüm. 9 a 5 çıktı. Hamilelikte olabiliyor dendi. Bu yüzden kendimi Çok halsiz hissediyorum benimle aynı durumu yaşayan var mı?
Bende de aynı durum var, tansiyonum düşük çıkıyor olabiliyor sanırım, bilemedim. Bulantım yok ama mide ağrısı, halsizlik, uyku hali çok fazla

Canım doktora gittim keseyi gördü tabi daha cok dusuk korkma dedi progestan igne başladı bana da teşekkür ederim benımkide 4+4 tam

hanımlar aranızda gebelikten önce tansiyon hastası olan var mı ? varsa değerleriniz ne durumda ilacınızı değiştirdiniz mi ?

Kızlar canım çok poğaça istedi şu ponçik açma gibi olandan kendim yapayım dedim neyse enerjimi topladım mutfağa girdim, o kuru mayanın kokusu beni bitirdi ter boşandım valla çok fena oldum ya çok garip

Arkadaşlar yarın 8. Haftaya gireceğim. Aşırı halsizlik ve tatsızlık hissediyorum. Yemek yemek istemiyorum, bir şey yapmak istemiyorum. Sizde de var mı bu durum? Umarım geçici bir şeydir
10. Haftayı bitirdik bende de öyle canım aşırı uyku mide bulantısı koku hassasıyetı iştahsızlık.. 2 gündür biraz daha iyiyim geçer bence

Bu cumartesi kullanmaya başladım daha 5 gün oldu diğer çocuğumda doğuma kadar kullanmıştım

Canım doktora gittim keseyi gördü tabi daha cok dusuk korkma dedi progestan igne başladı bana da teşekkür ederim benımkide 4+4 tam
Doktordan doktora fark ediyor canım ya kimi tedbirli davranıyor kimi umursamıyor Allah iyilerle karşılaştırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…