Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Canım bol bol dinlen eğer yakınların varsa onlardan da destek iste yemek ve lavabo dışında pek kalkma kesenin dışındaysa alan bebeğin bişey olmaz bol su iç ağır kaldırma evde dinleniyorum zaten deyip ev işi yapma dikkat et

Arkadaşlar hangi gebelik takibi uygulamasını kullanıp oneriyorsunuz ? Ben bir kac tane indirdim sildim. Su an hamilelik+ ve dr.banu çiftçi uygulaması var. Bunlar dışında hosunuza giden var mı sizlerin de ?
Happy Mom da indirin mutlaka çok güzel oda. Diğer indirdiklerinizi bende indirmişim

Canım merhaba kaç haftalıksın ? Kese içinde mi dışında mı kanama ? Benimde ilk haftalardan beridir var . 5 ekimde gittim en son eski kanama dedi. Benimki kese etrafında bu arada. Kese büyüdükçe Buda kaybolur dinlen dedi bana . Progestanı ağızdan alıyordum günde 4 kere . Artık 2 kullan ve fitil olarak yap dedi

Progestanı fitil olarak 1 kere kullanıyordum. 2 kereye çıkardı. Ek olarakta 3 günde bir iğne yaptırıcam. Kanımda toksoplazma da çıktı. Gerçekten bunaldım

Progestanı fitil olarak 1 kere kullanıyordum. 2 kereye çıkardı. Ek olarakta 3 günde bir iğne yaptırıcam. Kanımda toksoplazma da çıktı. Gerçekten bunaldım
Benim çıkmadı ama bağışıklığım çıktı önceden geçirmişim. Evde kedim var benim, sizin de var mı

Benimde evde 2 kedim var doktor asla dokunmayacaksin dedi ama iste duramiyorumda biraz korkutorumda acikcasi

Benimde evde 2 kedim var doktor asla dokunmayacaksin dedi ama iste duramiyorumda biraz korkutorumda acikcasi
Benim de kedim var, sadece tuvaletini temizlemiyorum artik ben, esime kaldi o is. Ama ben dokunuyorum, seviyorum, bizimle uyuyor zaten. Bizimkisi bahce disinda sokaga cikmiyor. Aile doktorum cok disari cikmiyorsa sikinti olmaz demisti. Yine de ellerimi yikiyorum. 5 senedir bizimle, toksoplazmaya bagisikligim cikmadi. Yani daha once gecirmemisim.

Hamilelik+ bir de happy mom kullanıyorum. Her gün bebekle ilgili bilgilerin yanı sıra forum var yine bu şekilde güzel oluyor kafama takılan şeyleri sorabiliyorum.
Happy mom da indirmistim pek sevemedim bir sans daha vereyim o zaman teşekkür ederim
Happy Mom da indirin mutlaka çok güzel oda. Diğer indirdiklerinizi bende indirmişim
Bir zans daha vereyim teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…