Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gittiğim hastanelerin cihazları çok kötü gerçekten. Karıncalı TV ekrani gibi sanki zumladıkça pikselleniyor :) evet beta hcg çok yükselmemiş son gidisimde, artık çoğul gebelikse de hayırlısı olsun hepimzi icin :)
Benim gittiğm yerde bu şekilde cihaz kalitesi iyi değil renkli ultrason yok bebişin yüzünü göstermiyorlar
Halbuki kendi doktorumda herşey çok net oluyordu

Kızlar bana doktorum haftamı söylemedi keseyi gördük en son gittiğimizde
Sat 4 haziran ama pcos var bende klasik hesaplamaya göre 7+2 oluyor ama bence daha küçük şu an
Geçen hafta pazartesi gittim kalp atışı için 2 hafta sonraya çağırdı
Kafam karıştı böyle olan var mı🤔
Verdiği fotoda yazmıyor mu canım

Sat 4 haziran ama pcos var bende klasik hesaplamaya göre 7+2 oluyor ama bence daha küçük şu an
Genellikle ilk gidişten 2 hafta snra çağırıyor kalp atışı hemen duyulamadığı için 🥰
Pkos varsa adet tarihini güncelleyebilir tekrar bebeğin haftasına göre

benim bildim benimde 7.4 dü dün ama doktorum 6.6 dedi tüp bebek farki hesaplanilior

Kızlar Ankara dan yazıyorum liv hastanesinde doğum paketi 60 bin detaylı ultrason hariç. Sizde doğum paketlerini yazar mısınız? Allah bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin🙏🏻
Merhaba canım medicana normal doktor 65 doc 75/ medicalpark normal doktor 55- doc 65/ lokman hekim etlik normal 37 prof 40 suan bildiklerim bu kadar hepsi genel paket zaten taramalar 10 muayene bebeğin ilk kontrolleri vs kapsıyor. Birde Medicana sezeryanda anestezi parasını ekstra alıyormus.

Kızlar selam 👋
6+6 hamileyim dün doktora gittim bebeği kalp atışını gördük doktor haftasıyla uyumlu kalbi atıyor dedi bende doktora ısrarla kalp atışını dinlemek istediğimi söyledim. oda daha küçük şimdilik görmemiz yeterli dedi ama ben mi kuruntu yapıyorum bilmiyorum herkes bu haftalarda kısa da olsa dinliyor kalp atışını bende bi hevesle duymak için gittim ama dinletmedi dünden beri düşünüyorum acaba bugün başka doktora gidip dinlemeli miyim 🥹 daha önce başına gelen var mı böyle bişey şuanda fikir alacak birilerine ihtiyacım var

Kızlar selam 👋
6+6 hamileyim dün doktora gittim bebeği kalp atışını gördük doktor haftasıyla uyumlu kalbi atıyor dedi bende doktora ısrarla kalp atışını dinlemek istediğimi söyledim. oda daha küçük şimdilik görmemiz yeterli dedi ama ben mi kuruntu yapıyorum bilmiyorum herkes bu haftalarda kısa da olsa dinliyor kalp atışını bende bi hevesle duymak için gittim ama dinletmedi dünden beri düşünüyorum acaba bugün başka doktora gidip dinlemeli miyim 🥹 daha önce başına gelen var mı böyle bişey şuanda fikir alacak birilerine ihtiyacım var
Bence doktorunuza güvenin. İyi niyetle dinletmemiş. Benim drum da 7+6 da sadece üç beş saniye dinletti. Çok iyi bir şey değil bebek için.

Ne güzel sevindim senin adına :)
Ben gittikçe daha kötü oluyorum bu gün randevum var doktorumdan mide bulantısı için ilaç isteyeceğim umarım iyi işe yarar
aç kalmamaya bak :KK43: sürekli bişi at ağzına. boş mide bulanıyor. Ben çözümü öyle buldumm

Bende bari doktora söyleyeyim canım çok bulanıyor midem . Kusma olmuyor sende oluyor mu. Ama bulantı koku her kokuya midem kalkıyor 🙁 koku için mide bulantısı olduğun da bu ilaç iyi geliyor mu?
Canim senin de mi bulantilarin basladi benim kasik agrilarim ve lekelenmem bitti sukur ama bulanti cok fena ne yapcaz ya ilac versi doktor ama hic fayda yok surekli tiksinme bulanti

Bugün biraz sağ tarafımda bel ve karın ağrısı vardı
Demin tuvalete çıktığımda hafif pembemsi/kahverengimsi leke gördüm çamaşırımda
Ağrılarım dinlenince geçti, doktorum normal olduğunu söyledi yerleşme kanamasıdır büyük ihtimal dedi eğer yarın geçmezse tekrar gelirsin dedi
Ama bir sorun olduğunu düşünmüyorum iyi hissediyorum şu an
Benim de ayni oyleydi lekelenme ve agri ama gecti doktor fitil verdi sadece 2 defa kullandim gecti ama midem bulantim cok fena

X