Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canımm sabret gecicek. Doktorun prilam falan verdi mi?
Prilam siz de bir ise yaradi mi? Ben aksam yatmadan bir tane aliyorum sabah midem kazinio bulaniyor degisik bir his olarak uyaniyorum tiroid ilaci aliyorum ilk yarimsaat sonra da birseyler yiyorum en zor benim icin bu olay yarim saat ac olmak uyandiktan sonra asiri fena geciyor

Kizlar bulasici hastaliklar testlerini idrar tahlili kulturu yaptirsiniz mi? Benim kultyrde sorun cikmadi ama idrardalokositim 90 cikti bakteri 3 cikti sase kullandim 1 gece ama gecti mi acaba bulanti wnfeksiyondan mi oluyor hamilelik bulantisi mi anlamadim surekli ögurmek geliyor acikinca hele midem kaziniyor gibi oluyor tuhaf

aç kalmamaya bak :KK43: sürekli bişi at ağzına. boş mide bulanıyor. Ben çözümü öyle buldumm
Ayy keşke öyle olsaydı ama yok valla her şekilde bulanıyor dün gece o kadar açtım ki gün içerisinde bı şey yiyememiştim mide bulantım biraz azalmıştı normalde patates kızartması çok seviyorum biliyorum çok sağlıklı değil ama en azından onu yiyebildim biraz kızartıp yedim o şekilde doyurdum dün gece kendimi çünkü gerçekten açtım ve yiyemiyordum hiçbir şey Bir de sabahki mide bulantımı o kadar kötü ki affedersiniz istifra olunca beynimden tut tüm vücudum uyuşuyor titriyorum böyle çok kötü oluyorum yani. Ay ben mide bulantısına dayanamıyorum Ben nasıl doğum yapacağım kızlar 🤦🏻‍♀️😁

Açıkçası doktor da kesemsi görüntünün varlığını daha çok yumurta olmasına yordu diye düşünüyorum. çünkü karnıma uzun uzun bastırdı hiç ağrım yok normal düzeyde. Sol yumurtaligim normal adet ağrısı şeklinde kasılıyor sadece. Çok şükür başka ağrım yok.
Bu gün kendi doktoruma gittim. Diğer doktor için biraz abartmış korkutmuş seni akışına bırak bebek yaşayacaksa yaşayacaktır diyebildi sadece. Progestan kullanimi da saçma buldu bunlarin düşüğü önlediği kanitlanmis bir durum değil falan dedi. Gerçekten kafam o kadar karıştı ki🥺 İnsan minicik bir umut için dahi o fitili kullanır. Fitili kullanamaya devam edicem. Ve hep yaticam inşallah bebiş yaşayacak 💖🙏🏻
Geçmiş olsun iyi bari ya diğer doktor kafa karıştırıcı konuşmuştu açıkçası. Sağlıkla gelsin :)

Vajinal usg hakkında ne düşünüyorsunuz sanırım karından usgye göre bir hafta önde gösteriyor. Yaptırır mısınız

Benim bulantılarım başlamadi ya herkez de aynı olmaz tabi ama diyorum acaba bebeğe bişi mi oldu 🤔
benim 2 gün çok yoğundu sonra bi anda kesildi ben de korktum. Şimdi sabahları hafif böyle bulanır gibi ama hamile değilken de öyleydim :)
Benim de ayni oyleydi lekelenme ve agri ama gecti doktor fitil verdi sadece 2 defa kullandim gecti ama midem bulantim cok fena
fitile devam ediyor musun? benim lekelenme geçti gibi
Prilam siz de bir ise yaradi mi? Ben aksam yatmadan bir tane aliyorum sabah midem kazinio bulaniyor degisik bir his olarak uyaniyorum tiroid ilaci aliyorum ilk yarimsaat sonra da birseyler yiyorum en zor benim icin bu olay yarim saat ac olmak uyandiktan sonra asiri fena geciyor
ben ilaç kullanmadan hafifledi bulantılarım canımm. kraker falan diyolar ama dene istersen bastırır

benim 2 gün çok yoğundu sonra bi anda kesildi ben de korktum. Şimdi sabahları hafif böyle bulanır gibi ama hamile değilken de öyleydim :)

fitile devam ediyor musun? benim lekelenme geçti gibi

ben ilaç kullanmadan hafifledi bulantılarım canımm. kraker falan diyolar ama dene istersen bastırır
Bende dün bir yemeklerden sonra bulantı oluyor oda hafif yani varla yok arası

Ayy keşke öyle olsaydı ama yok valla her şekilde bulanıyor dün gece o kadar açtım ki gün içerisinde bı şey yiyememiştim mide bulantım biraz azalmıştı normalde patates kızartması çok seviyorum biliyorum çok sağlıklı değil ama en azından onu yiyebildim biraz kızartıp yedim o şekilde doyurdum dün gece kendimi çünkü gerçekten açtım ve yiyemiyordum hiçbir şey Bir de sabahki mide bulantımı o kadar kötü ki affedersiniz istifra olunca beynimden tut tüm vücudum uyuşuyor titriyorum böyle çok kötü oluyorum yani. Ay ben mide bulantısına dayanamıyorum Ben nasıl doğum yapacağım kızlar 🤦🏻‍♀️😁
ilk 3 ay zormuş kendine çok yüklenme. Şu an zaten bebek depolardan besleniyormuş. Ne yiyebiliyorsan onu ye bence

Ay bana da öyle söylüyorlar mide bulantım gittikçe artıyor bunu çevremi belirtiyorum sorduklarında daha şimdiden mi deyip böyle biraz saçma bir tavırla karşılıyorlardı sanki ben abartıyormuşum gibi mesela duygusallığım başladı e haliyle hormonlar yer değiştiriyor tavan yapıyor normal yani bunu belirttiğimde daha şimdiden mi diyorlar normal olan o değil mi ve herkesin hamileliği de bir değil ki
Çarp ağızlarına :KK53: kız 2 çocuk büyüttüm 5.gebeliğim hamileliğin ilk 3 ayı zor ne anlatıyo bunlar. Bakın bide size diyecekler ki daha bunlar ne ki karnında durduğu günleri özleyeceksin. Oda bence yalan ya herkesin hamileliği mükemmel geçiyor çocuk ondan zor geliyor bilemem ama ben kendimi biliyorum hamilelikler çok zoruma gidiyo hele ki ilk üç ayla son 1 ay

doğumdada çoğu kişinin midesi bulanıyor ve kusuyor hatta bu bebeğin doğmak üzere olduğu anlamına geliyor ☺️
İstifra etmek kolay şey değil çevrenize bişey olmaz nazlanma diyenlere bakmayın çok zor gelsinlerde kendileri hamile olsunlar 😂

X