Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kesinlikle öyle😁 size ilaç vermedi mi doktor? Olumsuz bir şey duyacağınızı sanmıyorum benim doktorum da kanamaların ilk 3 ay içerisinde sıkça olabileceğini söyledi. İlk üç ay çok görüşürüz ondan sonra rutine döner kontrollerimizi dedi. Kahverengi kanamada korkmayın diyorlar
Yok muayene olmadigi icin ilac da vermediler simdilik. Benim akintim 3 haftadir devam ediyor, kahverengi icin olabilir diyor herkes bakalim. Sizinki de gecer hemen insallah🙏

Kızlar benim tansiyon düşük 9a 6. Bu durumlarda napıyorsunuz?
Benımde oyle canım hamılelıkte normal dıyor eczacı ,maden suyu ıc,tuzlu cubuk ye ınan yapcak hıcbısey yok baska,ben hıc bu kadar hamılelıgın semptomlu bısey olduggunu bılmıyodum şaşkınım😊😀totolarını ıssırrız dogsunlarda😀

Kızlar benim tansiyon düşük 9a 6. Bu durumlarda napıyorsunuz?
Kendini nasıl hissediyorsun?
Genellikle hamilelikte düşük çıkar bu normal seyri olabilir iyiysen
Sürekli baş dönmen varsa ben nar da çözüm bulmuştum sadece nar iyi gelmişti bana yürüyemiyordum tansiyon en iyi halimde 8 4-5 çıkıyordu kötü halimde ölçmedik hiç

Benımde oyle canım hamılelıkte normal dıyor eczacı ,maden suyu ıc,tuzlu cubuk ye ınan yapcak hıcbısey yok baska,ben hıc bu kadar hamılelıgın semptomlu bısey olduggunu bılmıyodum şaşkınım😊😀totolarını ıssırrız dogsunlarda😀
Evet soda içicem bi de kahve içicem onlar biraz yükseltir. Eşim seviyor oğlum oğlum diye karnımı. Diyorum o çocuğun doğsun totosunu dövcem onun haha
Kendini nasıl hissediyorsun?
Genellikle hamilelikte düşük çıkar bu normal seyri olabilir iyiysen
Sürekli baş dönmen varsa ben nar da çözüm bulmuştum sadece nar iyi gelmişti bana yürüyemiyordum tansiyon en iyi halimde 8 4-5 çıkıyordu kötü halimde ölçmedik hiç
Beynim bi zonkluyor kalkınca yerimden. Nar suyu falan iyi gelir di mi ? File de organik vardı

Evet soda içicem bi de kahve içicem onlar biraz yükseltir. Eşim seviyor oğlum oğlum diye karnımı. Diyorum o çocuğun doğsun totosunu dövcem onun haha

Beynim bi zonkluyor kalkınca yerimden. Nar suyu falan iyi gelir di mi ? File de organik vardı
Bence geliiir nar candır çok faydasını gördümdi😄

Kızlar ben de 5+3 te gittim kese göründü hafta gel kalp atışı bakalım dedi yani 6+2 de girmiş olcam kalp atışı duyulur mu ki o zaman 🤔
Benim 5+2 de kese göründü 6+2 de karından ultrasonla çook minikte olsa kalp atışını duyduk. 6+6 da daha iyi duyduk zaten duyulmasa bile ultrasonda kalp atışınının olup olmadığını çok net görüp kalp atışı var diye söylüyorlar, duyulması biraz da embriyonun büyüklüğüne bağlı 🤗 umarım duyarsınız 🙏🏻🙏🏻

Son düzenleme:
Benim de bu ara öyle bişey yemek istemiyorum bulantım geçince de iştahım artıyor yiyorum böyle bı tiksinti hali var yemeklerden naneli şeker iyi geliyor bana
Mide bulantısı beni benden aldı. Yemeklerin adını bile duymak istemiyorum bazen ne yazık ki 🙁 Birde kokular varya nasıl bişey ben anlamadım koku hassasiyetim çok fazla. Sizde de öyle mi? Bulantı için tuzlu kraker naneli sakız bana iyi geliyor.

Arkadaşlar 6+5 de sizce yolk sac görünür ve kalp atışı duyulur mu? Aslında 7+4 de gidecektim ama sabırsızım
Ben daha erken keseyi gördüm ve kalp atışını 6+2de duydum. Bu kese ve embriyo boyutuna bağlı bence iyi bir mm’ye ulaşılmışsa görülür ve duyulur bence 🤗

Kızlar bende hiç belirti yok 8+2 deyim ama söylemesi ayıp gaz var gibi tuvalete zor yetiştim bir ishal bir kabız oluyorum 😔 böyle olan var mı aranızda elim ayağım kesiliyor öyle olunca da 😔

X