Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de 170 im 64-65 ile hamile kaldim, kilo almicam aksine birazcik vericem ilk trimester diye diyetisyenimle calismaya basladik ve yuruyusle sporla destekliyordum, ne guzel kilo verdim sikilasmaya basladim diyordum kiiiiii kahverengi akinti basladi ve bir haftadir yatiyorum ve 66-67 oldum 😂
Hemen şiştim ben de yatınca. Serum da verdi mi size. Ben de tekrar yatıcam şimdi. Serum çok ödem yapıyor :/

Canım progestanın hiçbir zararı yok, tam tersine bebişin sağlıklı tutulmasını sağlıyor, onun doğal ortamını destekliyor. İçin rahat olsun 🥰

Canım progestanın hiçbir zararı yok, tam tersine bebişin sağlıklı tutulmasını sağlıyor, onun doğal ortamını destekliyor. İçin rahat olsun 🥰
Ayy süper o zaman sağolun içim rahatladı 😍 ben ağız yoluyla alamıyorum anca vajinal. Bişi olmaz sanıırm

Çok teşekkür ederim 🌸 kiminin hamileliği bulantılı kiminin kasık ağrılı geçiyor maalesef biz 3 aya kadar anlamayanlardan olamadık 😁
Ay valla hiç sorma ya benm gebelikler kabus gibi oluyor. Bizimki plansızdı ama özüne bakarsak dikkatsizlik oldu nasibi varmış diyelim ama hazır olmadığım için psikolojik olarakta iyi hissetmiyorum. Ne vardı şöyle bi 3 aylık olana kadar bilmeyecek kadar bir belirti hissetmesek 😂😂😂

Benimki gecenkinde alttan baktı. Öyle birkaç defa alttan bakıyormuş ilk zamanlar. Gecenkinde ben de idrara sıkışık gitmiştim. Ay dua et bana cuma da ben gidicem🤲🏻🥹
Çok rahat görürsün merak etme😍 dualarım seninle umarım hemencik gözükür. Folactive diye bi ilaç verdi bana

Hemen şiştim ben de yatınca. Serum da verdi mi size. Ben de tekrar yatıcam şimdi. Serum çok ödem yapıyor :/
Yok canim, ben muayeneye gidemedim, Amerikadayim ve aradim olur kahve akinti dert etmeyin dediler, muayeneye bile cagirmadilar🥲. Turkiyedeki doktorum- doktorlarim😂 3 doktorla konustum hepsi yat dedi. Haftaya pazartesi ultrason ve ilk doktor gorusmem var. o kadar korkuyorum ki kotu bir sey duyarsam diye. Siz icinizi rahatlattiniz ve elinizden geleni de yapiyorsunuz su an, uc bes kilo da fazla alalim nolucak, sonrasinda da kilo verme grubunda bulusuruz😂 , saglikla gelsinler de :)

Kızlar ben de 5+3 te gittim kese göründü hafta gel kalp atışı bakalım dedi yani 6+2 de girmiş olcam kalp atışı duyulur mu ki o zaman 🤔

Yok canim, ben muayeneye gidemedim, Amerikadayim ve aradim olur kahve akinti dert etmeyin dediler, muayeneye bile cagirmadilar🥲. Turkiyedeki doktorum- doktorlarim😂 3 doktorla konustum hepsi yat dedi. Haftaya pazartesi ultrason ve ilk doktor gorusmem var. o kadar korkuyorum ki kotu bir sey duyarsam diye. Siz icinizi rahatlattiniz ve elinizden geleni de yapiyorsunuz su an, uc bes kilo da fazla alalim nolucak, sonrasinda da kilo verme grubunda bulusuruz😂 , saglikla gelsinler de :)
Kesinlikle öyle😁 size ilaç vermedi mi doktor? Olumsuz bir şey duyacağınızı sanmıyorum benim doktorum da kanamaların ilk 3 ay içerisinde sıkça olabileceğini söyledi. İlk üç ay çok görüşürüz ondan sonra rutine döner kontrollerimizi dedi. Kahverengi kanamada korkmayın diyorlar

Kızlar ben de 5+3 te gittim kese göründü hafta gel kalp atışı bakalım dedi yani 6+2 de girmiş olcam kalp atışı duyulur mu ki o zaman 🤔
Ben duymuştum duyma ihtimaliniz var😊 ama duymazsanız da korkmayın benim bir arkadaşım 9. haftada duydu hiç belli olmuyor

Günaydın kızlar🥰gece mide bulantısından uyuyamadım çok fenalardayım,en kötüsüde su içemiyorum hiç su içtiğim anda çok kötü oluyorum,persembe gunu ilaç istiycem dayanamıcam yoksa,benım gıbı olanlar neler yapıyosunuz acaba

Kızlar bu bulantılarla napcaz böyle😟 istifra etmiorum ama sürekli bulantı çekiyorum😒 insallah 9 ay boyunca sürmez böyle
Benim de bu ara öyle bişey yemek istemiyorum bulantım geçince de iştahım artıyor yiyorum böyle bı tiksinti hali var yemeklerden naneli şeker iyi geliyor bana

X