Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar size mucizevi bir besin ile geldim. Çiğ kabak çekirdeğinin hamilelik boyunca tüketilmesi aşırı faydalı. Ben tüp bebek tedavi sürecimden beri tüketiyorum. Siz de okuyun isterseniz: midesi bulananlara da iyi geliyormuş. Düşüğü engelliyormuş. Bağırsakların dostu.Ve daha birçok faydası var. Tabi aşırıya kaçmadan günde bir avuç yeterli olacaktır👍🏼

Eklentiler

• IMG_1607.jpeg
    IMG_1607.jpeg
    226,1 KB · Görüntüleme: 55
Kızlar size mucizevi bir besin ile geldim. Çiğ kabak çekirdeğinin hamilelik boyunca tüketilmesi aşırı faydalı. Ben tüp bebek tedavi sürecimden beri tüketiyorum. Siz de okuyun isterseniz: midesi bulananlara da iyi geliyormuş. Düşüğü engelliyormuş. Bağırsakların dostu.Ve daha birçok faydası var. Tabi aşırıya kaçmadan günde bir avuç yeterli olacaktır👍🏼
Super bilgi💕

Kızlar herkese merhabalar 🙋folik asiti ilk 12 hafta için kullanmamız yeterli oluyor diye biliyorum, tabi kullanılan markadaki içerikler de birbirinden oldukça farklı. Birbirinden farklı markalar da kullandım, elenatal 1, folidays (doğrudan folat imkanı sunması açısından daha yararlı) ve en son çinko desteği sağlaması açısından morfolic (eczanelerin hiçbirinde bulamadık). Mecburen yine folidays ile devam edeceğim. Sizler neler kullanıyorsunuz

Kızlar bugün kan verdim. 1087 çıktı. Doktorum 2 gün sonra çağırdı. Tahmini beta 2500 lerde olmuş olacak. Çünkü 2.5 şeklinde en az artışım oluyor. Bu değerde kese ile birlikte bebişinizi gördünüz mü acaba?

Kızlar herkese merhabalar 🙋folik asiti ilk 12 hafta için kullanmamız yeterli oluyor diye biliyorum, tabi kullanılan markadaki içerikler de birbirinden oldukça farklı. Birbirinden farklı markalar da kullandım, elenatal 1, folidays (doğrudan folat imkanı sunması açısından daha yararlı) ve en son çinko desteği sağlaması açısından morfolic (eczanelerin hiçbirinde bulamadık). Mecburen yine folidays ile devam edeceğim. Sizler neler kullanıyorsunuz
Benim doktorum folintra yazmıştı dil altı tablet şeklinde🥰

Kızlar bugün kan verdim. 1087 çıktı. Doktorum 2 gün sonra çağırdı. Tahmini beta 2500 lerde olmuş olacak. Çünkü 2.5 şeklinde en az artışım oluyor. Bu değerde kese ile birlikte bebişinizi gördünüz mü acaba?
Canım alttan bakılırsa görülür benim alttan bakılmıştı dün

Alttan bakmanın zararı olur mu peki yoksa sıkışık idrarla gitmeyi düşünüyorum. Cevabınız için teşekkür ederim.🙂
Rica ederim ne demek canım ☺️ Doktoruma güveniyorum ben de tedirgin oldum ve sordum sıkıntı olmadığını ilk zamanlar alttan baktığımı söyledi.ben de ne olur ne olmaz diye idrara sıkışık gitmiştim bence de gidebilirsin daha rahat görünür.❤️

Rica ederim ne demek canım ☺️ Doktoruma güveniyorum ben de tedirgin oldum ve sordum sıkıntı olmadığını ilk zamanlar alttan baktığımı söyledi.ben de ne olur ne olmaz diye idrara sıkışık gitmiştim bence de gidebilirsin daha rahat görünür.❤️
Öyle yapayım bende teşekkür ederim 🤍🤍

Bugün kan verdim emzirmeye devam edebilirsin tüm değerlerin çok iyi dedi bende hiçbişey kullanmamaya karar verdim yine tabi destek için kuru meyve hurma hoşaflık malzeme badem fındık fıstık vs aldık hemen

Bugün hastaneye gittik sat 17 mayıstı 17 haziran olarak düzelttik 5 haftalık ve kese yi gördük bebeğim adına çok üzüldüm yine ama Allahtan gelene itimat etmek zorundayım
Doğum 25 mart olarak değişti
Muhtemelen mart sonu nisan başı gibi oluyor aynı şeyleri tekrar yaşayacak olmak insanı çok strese sokuyor
Tabi birde yanınızda KV faktörü varsa..

Canım devamı var mı? Kanaman nasıl ? Korkma dinlen hiç kendini yorma. Doktora gidecektin galiba bugün
böyle kahve pembe gibi koyu az miktarda, perşembe gidelim demiştik ama yarın sabah gideriz
Nasıl rengi falan arkası geldi mi canım dur telaş etme doktora mı gitsen için rahat ederdi
arkası yok gibi sanki bilmiyorum ki daha yeni oldu :KK43:
Progestan falan verir belki hemen doktoruna danış canım bir gir görün rahatlarsın
evet sabahtan gideyim, inş bişey yoktur :dua:

X