Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yok canım, normal olan sensin. Asıl bende bir anormallikler var bence

Ben de aynıyım maalesef …

Bu konuda ümidim kalmadı ya . 2. Trimester en rahat olanı diyorlar ama bulantı, tiksinme, halsizlik bende de tam gaz devam bir de bel ağrısı eklendi

yok bi de ben varım, şu hamilelik döneminde asla tutamam tutamıyorum çünkü kendimi
olmuyor. ağzım hiç boş durmuyor ya..öğlenden beri girip okuyorum kızlar sözleşmişler ekmek yok o yok bu yok imkanı yookk

Ahahaha onlardan biri de benim ama az önce komşu havuçlu cevizli kek getirmiş mesela neyse ama dedik ki yarın başlayacağız o yüzden bugün yiyebilirim nereye gider bu bilmiyorum

canım benim tek bişeye olmuştu, birinde kıyma diğerinde de tavuk. o da gebelik bitene kadar geçmemişti. şuanda da hiç bişeyden tiksinmedim maşallah ne bulsam yiyorum

Bu konuda ümidim kalmadı ya . 2. Trimester en rahat olanı diyorlar ama bulantı, tiksinme, halsizlik bende de tam gaz devam bir de bel ağrısı eklendi
Arkadasımın 5 bucuk aya kadar tiksinme çıkarma oldu. Onu gördükçe ben korktum çok şükür onun gibi olmadım. Kız tam rahatladı bu sefer 7. Ay da bebesini aşağıda taşıyormuş kasık ağrısı falan bi rahat edemedi kızcağız

Sucuk salam için özellikle yemeyin diyolar ama nefsimizi Koreltmek lazım

Ahahaha onlardan biri de benim ama az önce komşu havuçlu cevizli kek getirmiş mesela neyse ama dedik ki yarın başlayacağız o yüzden bugün yiyebilirim nereye gider bu bilmiyorum
keşke burda da komşuluk kültürü olsa yaa ne şanslısınız
ah birisi de bana bi sarma sarıp getirse var ya ne mutlu olurum

Baya bi kilo-popo muhabbetleri dönmüş, bugün anca bakabildim foruma Ben 1,63 boy 55 kiloyla gebe kaldım 13 hafta bitimine kadar 1,5 kilo almıştım ve göbeğim de çok azdı popom falan da büyümedi ama belim kalınlaşmıştı. 14 haftaya girdiğim gibi karnım pırtladı ve toplamda aldığım kilo aniden 2,5 oldu jdjdjd Ben dereotu nane fesleğen ve tatlılar dışında bişeyden tiksinmedim, kusmam hiç olmadı.
Canım ne isterse yiyorum ben ya, çiğ et-yıkanmamış meyve sebze vb dışında kısıtım yok. Her gün yarım saat de yürüyorum günde 3 lt de su içiyorum Bu arada erkek bebiş
1 günde büyüdü gibi oldu

Benim de senin kadar karnım

Çok teşekkürler ya içim rahatladı:)

Ben akşam taze fasulye, lavaş ekmek ve humus yedim. Peşinden şeftali muz ceviz fındık. Bugünü kapattım bu sırf akşam mesela aahaja

Ben akşam taze fasulye, lavaş ekmek ve humus yedim. Peşinden şeftali muz ceviz fındık. Bugünü kapattım bu sırf akşam mesela aahaja
Ben de fırında somon sebze ve bol yeşillikli salata yedim yarım kola kaçamağı yaptım az öncede muz yedim şimdi soda içiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…