2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Hayırlısı canım insAllah tutar ama aklında olsun pik günü çok önemli yumurta yeteri boyuta ulaştı çatlamak üzere deMek o yüzden pik günleri sakin kaçırma

Birazda istemıyor ben istıyorum sadece biraz karişiklık oldu ilk denememiz bu arada
Anladım canım insAllah bundan Snra ister çünkü çocuk ha deyince olan birşey degil ha Allah isterse ilk aydanda çok hamile kalanlar var hemde yumurtlama günü dışında veya korunduğu halde herşey olabilir canım bazende bizim gibi olsun diye uğraşanlar bana sorsalar ben evlendim evleneli korunduğuma hep pişmanım

Valla öyle gerçekten

Benim ilk olacak inşallah canım ya valla artik 4. Seneme yaklastim bakalim vakti şimdidir insallah Amin sana da gönlündeki o versin Rabbim bu güzel cuma günü hürmetine ogluşunu da bagislasin. Evet prolaktin süt hormonun yüksekse biraz gebeliğe engel olabiliyormuş duymuştum aslında hepsi birer bahane de iste allah ol deyince olacak inşallah gerek kalmaz ama aynen bi sor rahim filmini

Amin amin canım Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin işte işin kötü tarafı ve doktor şok oldu sütüm kesilmedi dedim hormon testi yaptırdı kesilmedigine göre kesin prolaktin yüksektir dedi ana sonuç bir çıktı prolaktin 9 doktor ve ben şok normal sonuç ama sütüm kesilmesi yinede dostinex verdi kesilsin diye içtim oda kesmedi üstünden 8 ay geçti canım işte hala ne sütüm kesildi ne bebek geldi şimdi martta artık 9.ayıma girdim bebek çalışmasında duam insAllah uğurlu gelir 9.ayim

Canım malesef ki doktorum yumurtamı ölçemeden çatlayacak akıntım geldi ve karnım ağrımaya başladı ☹ve bugün döngümün 9.günü tühh çok merak etmiştim kaç mmde catliyor yumurtam diye

Canım malesef ki doktorum yumurtamı ölçemeden çatlayacak akıntım geldi ve karnım ağrımaya başladı ☹ve bugün döngümün 9.günü tühh çok merak etmiştim kaç mmde catliyor yumurtam diye
Hemen üzülme dur bakalım hiç belli olmaz insan bazi belirtiler yaşayınca hemen modu düşüyor ama belli olmaz gercekten sıkma canını. He ola ki çatladı artik tamamen nasip işi bu diğer ay belki sütün de kesilir normale döner bütün düzenin ve bebisin de hemen gelir belli mi olur ya bu ay da olumsuz demek için erken sen değerlendir bu günleri

Her bünye farklı işte hormonun normal çıkması güzel bir sey ama vücudun süt üretiyor hala demekki kesilir merak etme düzene girer insallah

İnsAllah en kısa zamanda hayırlı haberler alırız canım teşekkür ederimdeğerlendirmeye başladım canım gün aşırı olsun dedim bu ay bakalım ne olucak adetim 6 gün sürdü 7.günümü 9.günümü yani bugünümü adet gününe kadar başarabilirsek bakalım gün aşırı çünkü ben takvime ve kendi belirtilerime göre yaptım bıraktım hiç adete kadar devam etmedik bu ay öyle deneyecem bide bakalım

Merhaba sizin tedavi ters gitmiyor merak etmeyin çatlatma 3 kez yaptırdım ben.. yumurtaları dirençli ve çatlamayanlara yapıyorlar veya polikistik sorunları yaşayanlara garanti olsun diye doktor iğne veriyor sizin yumurtalarınız kendiliğinden çatlıyor bu iyi bir şey

Benim amh 7.7 çıktı pcos şüphesi vardı fakat hiçbir belirtisi olmadığı için pcos değilmişim. Çatlamayi tutturamiyorum galiba ben, gelecek ay aşılama düşünüyorum artık 14 ay oldu demekki normal yolla olmayacak

Ovulasyon ile takip ediyormusunuz ? Tavsiye ederim

Etmiyorum, açıkçası bilmiyordum kimse de söylemedi
Laboquick marka ovulasyon testileri iyi olduğunu bir arkadaş söylemişti adet biter bitmez. 2 saat önceden sıvı alımını kesip , hergün aynı saate test yapıyorsun test kontrol çizgisi kadar kalın olursa yumurtlama oluyor çift çizgi kalın olduktan ertesi günü silikleşme olursa çatlama olmuş oluyor öyle evde emin olabilirsin ona göre de değerlendirebilirsin sadece püf noktası var oda eğer çatlatma iğnesi yaparsan bu testle takip edemiyorsun çünkü hormon yüklediğin zaman kendine testler yanlış çıkıyor iğnesiz klomen veya femara kullanırsan takip edebilirsin

Çok teşekkür ederim, eğer aşılama yapmazsak testlerle takip ederim bu kez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…