2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Verirsin süper ilerliyorsun anlattigina göre canım. Ben de bugün oruca basliyorum çok şükür güzelce dikkat edicem bakalim dlimden geleni yapicam yarın da ilaç bitiyor günler ne hızlı geçiyor ya .. o 14 gün gecmiyor gerçi de

Merhaba araniza yeni katildim 7 yasinda bir kizim var yine 1 senedir denememize ragmen bebegimiz olmuyor bugun yumurta tembelligi var dedi dr gecen haftada kimyasal gebelik gecirmisim

Merhaba araniza yeni katildim 7 yasinda bir kizim var yine 1 senedir denememize ragmen bebegimiz olmuyor bugun yumurta tembelligi var dedi dr gecen haftada kimyasal gebelik gecirmisim
Hoşgeldinnn Banada öyle söyledi bende ekimde geçirdim bir kimyasal herhangi bir takviye edici verdi mi canım

Aynen canım bende bugün hastalandım yarin doktor randevum var ilaca başlıyorum hepimiz için en güzeli en iyisi olsun Rabbim aratmasın s3nde verirsin canım her kilo verdiğinde haber et sirkeli şu mutlaka iç hergun ayda 3kmg verdiriyormus diyetsiz bile yağ yakıyormuş çünkü

Hoşgeldin canım merak etme klomen olsun femara olsun çok iyi yumurta yapıyor olur Allahin izniyle en kısa zamanda

Merhaba arkadaşlar. Bende bu ay klomen kullandım pazartesi baktırdığımda 16mm yumurtam vardı cuma tekrar bakıp çatlatma iğnesi yapacaktık bugün tekrar bakıldı yumurtam kendiliğinden çatlamış :) dr progesteron vermemi söyledi 39.72 çıktı rahim kalınlığım da 10.2 mm sizce gebelik var mıdır?

İlaç takviyesi verdi mi

İyi bir rahim adet sırasında ince olmalı, yumurtlama günlerinde 7-14 mm ve üç çizgi görünümünde olmalıdır.

Naptın canim var mi bir gelisme test falan yaptin mi

Hayırlısı olsun canım yeni bir sayfa ümidimizi diri tutalım cifte bayram yaşayalım Git bakalım ne diyecek doktorun. Devam ediyorum dikkat ediyorum yediklerime yürüyüş yapıyorum tek öğün besleniyorum şuan sadece iftar çok iyi geliyor, sirkeli suyu da denerim teşekkür ederim canim gidişattan haber verelim yine birbirimize

merhaba yumurtanizin kendiliğinden çatlıyor olmasi çok güzel doğal akışında olmuş ama gebelik olup olmadığı şuan belli olmaz bir 10 gün disinizi sıkın inşallah tutmuştur rahim kalınlığı milimi hakkında bir bilgim yok benim. Progesteron da kaliteli çatlayıp çatlamadigi sonucunu veriyordu sanırım internetten değer aralığına bakabilirsiniz daha kesin sonuç

Tabiki canım haber geldi bile farklı doktora gittim bu sefer ilaç yazdırmaya geçen ay bir adet içtim bu ay iki adet iç-içem ilaç yazın dedim doktor şok oldu kim verdi saNa bu ilacı rahim filmi çekilmeden bu ilaçlar ağır ilaçlar belki tüpün kapalı ñe kadar icsende tuP kapalıysa boşa içersin bende çok oldum ve çok sevinmiştim çekincem hemen diye meğer bizim şehir küçük olunca burda yokmuş rahim filmi çektirmek konyaya gidicekmisim bende artık randevu aldım sali gününe konyaya ordada doktor sıra verecekmiş tekrar rahim filmi günü için o zaman gidip cektirip sonuca göre ilaç icecekmisim artı bide arttırmam ilaç sayısını dedi günde 1 tane yeter 1 yumurta istiyoruz biz 2.3 değil çoğul gebelik riskinden dolayı dedi filmini çektir gel dedi işte canım dua ette insAllah 3.4 Ay sonraya sura vermezler hemen gelir inşallah sıram içim rahat eder hem tiKali mi değil mi ama ben yine de geçen aydan kalan 5 adetimi klomenin gün de 1 adet olrak iç-içem belki fayda eder bide şey dedi canım yumurta sayısı çoğaldıkça yunurt a kalitesi düşermiş

Ay o zaman bende çektireyim ya rahim filmi önümüzdeki ay banada filmsiz klomen verdi yakın gebeliğin olmuş diye söylicem rahim filmini konyamı nerelisiniz acaba afyonluyum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…