2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Kuzu o nasip işi ya tek yumurta çok yumurta olacak olan oluyor hayırlısı olsun bakalım bu ay olmazsa ben de özelde cektircem rahim filmi rabbim gerek duydurmasin insallah ya

Ay ben regl olucam bence ya regl belirtilerim var o yüzden yapasım yok 12. Günüm bugun
Progestan yükselmesinden dolayi oluyor bu dönemde belirtiler yani adet olacaksan da hamileysen de ayni belirtiler oluyormus canim ihtimal yüzde elli yani tabiki iki seçeneğe de hazirla kendini ama ümidini kesmee

İnşallah kolayca gün alırsın canim güzel bir sekilde hallolur işin en azindan ici rahat eder insanin sen hangi sehirdesin

Ay ben regl olucam bence ya regl belirtilerim var o yüzden yapasım yok 12. Günüm bugun
Aynen canım haklisin gerek yok ya hamileysekte degilsekte regl gecikmeden test yapmak iyi olmuyor çünkü hem beklentiye giriyoruz erkenden negatifi görüncede gunler geçmiyor hem boşuna bir sürü test paraları adet gecikirse yaparız gecikmezse direk adetini görmek daha iyi bence Allahım hepimizin yar ve yardımcısı olsun ne zor bebek yapmak oysa başkaları tek gece de hamile kalıyor

Ay o zaman bende çektireyim ya rahim filmi önümüzdeki ay banada filmsiz klomen verdi yakın gebeliğin olmuş diye söylicem rahim filmini konyamı nerelisiniz acaba afyonluyum ben
Ereğli canım küçük sehirin şansızlığı en azından git gel parası ödeyecem 2bin feln özelde 10 bin dedi çünkü bence hepimiz cektirmeliyiz canım gerçekten çünkü doktor mantıklı konuştu boşuna hem beklentiye giriyoruz eğer tıkaliysa hem ağır hormon ilaçları bunlar açıksa içmeye devam ederiz tıkaliysa açarlar aklımızdan çıkar vakit kaybı olmaz artı bide açık bile çıksa tüplerimiz bu işlem tüp kanallarını genişlettiği için 3 ay içinde hamile kalma olasailigi artıyormuş sprem daha rahat geçiyormuş tüplerden genişlediği için ama 3 ay icinde tekrar eski halini alıyormuş tüpler daralıyormuş

İnşallah kolayca gün alırsın canim güzel bir sekilde hallolur işin en azindan ici rahat eder insanin sen hangi sehirdesin
Aynen bitanem en azından hiç bir problem yok deriz ne eşimde ne bende ya da varsa da açarlar ona göre yol izleriz vakit kaybımız olmaz psikolojik rahat eDeriz sonra sabırla bekleriz olacağı günü ben eregliliyim canım konyaya yakın sen nerelisin

Kuzu o nasip işi ya tek yumurta çok yumurta olacak olan oluyor hayırlısı olsun bakalım bu ay olmazsa ben de özelde cektircem rahim filmi rabbim gerek duydurmasin insallah ya
İnşallah canım bende özel istiyordum ama şu sıra çok sıkışık durumlar borçlarımız feln var eksik alınacaklar var bide 10 bin özele vermek istemedim canım benim için tek yumurta daha ideal yoksa bu seferde ikiz ucuz olucak korkusuyla yine strese girerim bakamayız çünkü maddi manevi ha ilk çocuğum olsa ikiz olsa efsane olurdu ama çok şükür bitane var bitane daha olsa oda hayırlı bir kızım

Evet rahim filminden sonra gebelik şansının arttığını ben de duydum canım insallah gerek kalmaz ama sonuçta öyle bir imkan da var olmazsa bu ay da o seçeneği devreye sokarım bende bakalim sabah gidicem doktora kaç tane büyümüş ne olmuş.. nasip

Tabiki arada ne kadar fark var ne gerek var valla her sey aldi basini gidiyor nereden kısacagimizi düşünüyoruz dediğin gibi. Rabbim göz aydınlığı olacak evlat nasip etsin bu emeklerimizi boşa götürmez eminim ıspartadayım ben de canım

Aminnn aminnn canım benim sende hayırlı haberlerle gel insAllah ben doktordan habersiz içiyorum ya canım siMdi gitsem bakmazlar heralde sistemden çıkmayınca ilaç bugün daha benim 5.günüm adetimin neyse bu ayda böyle geçsin bakalım bende konyayı arayacam yarın için insAllah kabul eder kadın doğum dan randevu aldım kimiside inferliteden alacaktın randevu diyor hangisiymiş hastaneyi arayıp öğrenicem

1bucuk saat var konyayla bizim şehir arasında canım

1bucuk saat var konyayla bizim şehir arasında canım
Yaa mesafemiz azmış canim evet ara ki vakit kaybı olmasin net öğrenmiş olursun. Ya ben de bugün gittim doktora vajinal bakıyorlar ya normalde ben oruç olduğum için sıkıntı olur diye göbekten bakabilir misiniz dedim pek hoşlanmadi sanırım doktorum duraksadı tamam dedi baktı ama bugün 13. Günüm ultrasonda net değildi 7 mm gibi görünüyor dedi ama 13. Gün için 7 mm çok düşük geldi bana büyümemiş gibi. Cuma bidaha gel daha erken dedi ama üzüldüm bi bilmiyorum. İftarda ve sahur saatinde kullandım ilaçları tam 12 saat olmadı arasi insallah o olumsuz bi etki yapmamıştır ya femara daha etkili diye ümitliydim.. cuma günü niyetlenmeyip vajinal ultrasonla bakmasını isticem belki ondan görünmemiştir .. ya bi de bişey sorucam canim benim dün 12. Günümdü ve ondan önceki günlerde de çok ağrım oldu dün de baya keskin bıçak kesiyor gibi ağrım oldu erken gelişip 12. Günde çatlamış olma ihtimali var mi az da olsa sence ? Klomenle de büyüyordu yumurtam hani bu fazla etki edip erken büyütmüş olabilir mi kafamda deli sorularrrr

Olabilir canım ben 11. Gün gitmiştim 19mm olmuştu 12. Gün igne yapmıştı bana doktor akıntın falan oldumu peki

Canım evet 13.güne göre yumurta oluşmamış şimdi 7mm dediğine emin misin mm olarak çünkü bazı doktorlar cm olarak söylüyor mesela mesela 7cm demişse ortalama 19.20mm eder belki daha fazla onda net misin ikinci hususta canım banada karnım dan baktı 12.günümde 20mm demişti ve çatladığında gittiğimde yani ağrı çektiğimin üçüncü günü vve yumurta çaTlayalı 24 saat ya da 48 saat olmuş bu karın boşluğunda ki sıvılar çatladığını gösterir dedi şimdi sen ağrını 2 gün evvel yaşadıysan gözükürdü başka bir yumurta çatladığı ama belki daha öncesini göstermeyebilir de göstere bilir de belki bu ay geç yunurtlaycaksin canım o yüzden daha gelişmemiştir geç yumurtlarsan adet döngün uzar gec gelir adetin

Olabilir canım ben 11. Gün gitmiştim 19mm olmuştu 12. Gün igne yapmıştı bana doktor akıntın falan oldumu peki
Ama.klomende hep 14 günden sonra 19 20 olurdu bu hemen etki etmiş olabilir mi off stres oldum yine yaa.
Ben birinde 14 ve birinde 15. Gün sabah adet oldum canim

Evet doğru canım cm dediğini hatırlamıyorum ama cuma belli olacak ağrılarım da hâlâ devam ediyor işin garibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…