2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Kesinlikle canım ovuyla takip et ben çatladığını şiddetli kasık ağrımdan biliyorum hatta doğrumu biliyorum diye doktora gittim evet çatlamış dedi gösterdi ulturasyonda sabırla tedavilerimizi olalım bakalım Rabbim nasio etsin en kısa zamanda ama için rahat etmezse bence 12.gün 13.gün felan bidaha git kendin arsız olman lazım bu durumlarda canım doktoran bekleme bende yeni öğrendim bunu jontorke geldim kaç mm olmuş bakın de yada çatlamış mi diye mesela bende ağlayacam bu sefer gittiğimde rahim filmi istiyorum diye bakalım ise yarayacak mi

Yazdım mı bilmiyorum ama bana birde progestan yazdı doktor ilişki günleri belirlemişti ya ilişkinin başladığı ilk gün itibariyle başlanıyormuş hamile kalmayı kolaylaştırır dedi. Bir arkadaşım da kullanmıştı belki aranızda kullanan vardır bilmiyorum

Rahim kalınlığını sağlıyor bazende adetin 20.günü bakılıyor yumurta çatladıgı anlaşıyor ona görede başlanıyor

Evet kullananlar varmış canım bakalım ben bu ay 2 tane içecem ya belki banada verir progestoran iyi ya hem düşük önleyici ben ilk çocuğumda kullanmistim doğuma kadar düşük riskim vardı çünkü iyi gelmişti kanamamı felan durdurmuştu 4.ayimda

Evett kızlar nasılsınız var mı yeni gelişmeler nasıl gidiyor ben iyiyim çok şükür adet günüme az kaldı çarşamba günü adet günüm cuna günü doktora klomen yazdırmaya gidiyorum

Evett kızlar nasılsınız var mı yeni gelişmeler nasıl gidiyor ben iyiyim çok şükür adet günüme az kaldı çarşamba günü adet günüm cuna günü doktora klomen yazdırmaya gidiyorum
8. Gün ignede sanki adet olcak gibi hissediyorum ara ara agrı vuruyor şişkinlik var biraz akıntı var karnımdan gurul gurul seslerde geliyor çözemedim Nasip artık ovulasyon yapıyorum hala pozitif çıkıyor kız bide olmazmıssın adet

Ben adet olunca biraz kabuğuma çekildim unuttum buraya bakmayi kusura bakmayin kizla Allah kabul etsin. Ben akisina biraktim ilaci kullanip dinlemicem bu ay kendimi ibadetime yoğunlasicam psikolojik olarak yoruldum çünkü Allah cift bayram yaşatsın bize .. isteyen tüm kadınlara

Benim yarın ilacta 3. Günüm persembe son ilacı kullanip pazartesi kontrole gidicem haftaya bugün yani canım bakalim

Hamilelik ve adet belirtileri çok benzer canım dua et ümitli ol pozitif ol her sey bizim için tabiki iki seçenek de gerceklesebilir ikisine de mental olarak hazirla kendini ama ümidini kaybetme duanı hep et ısrarla edilen dua kabul olur inşallahhh bayramımız bayram olsun

İnşallah hamilesindir canım belirtiler oNlardırumut olursun inşallah bizede canım biz malesefki yumurtlama gününü değerlendiremedik sonra si da yok o yüzden hamike olma şansım sıfır yine de yumurtlama öncesini değerlendirmiştik bir uMut şans dedim nerde o sans bende yumurtlama öncesi olan ilişkilerde hamile kalanlar var ama o talihli ne yazık ki ben değilim test yaptım yine de kocaman negatif çatlamanın 10.11 günleri zateb negatifse genelde negatif çıkıyor canım çünkü ben oğlumda 10.günde silik çizgiydi

Amin amin bitanem kesinlikle haklisin bende öyle yaptım da özledim sizleri ikiye bir girip bakıyorum ne yapıyorlar yazmışlar mi yok bende hal hatır sorayim istedim

Benim yarın ilacta 3. Günüm persembe son ilacı kullanip pazartesi kontrole gidicem haftaya bugün yani canım bakalim
Canım ben oructan dolayı 8 gündür kabizdim afedersin bide d vitamini de kullanıyorum eksik olunca oda kabız yaparmış ama 2 gündür ac karina yarim çay bardağı elma şirkesi içtim kabızlığım gitti çok şükür hem tok hissettirdi ne bileyim az yiyorum iftarda sahurda yemiyorum karnım indi baya çok şükür insAllah 55 kGye düşerim 2 ay içinde ekmegide azalttım zaten bu gidişle veriririm diye düşünüyorum

Önümüzdeki ay ikizin olur inşallah kabızlık bende de var aşırı bende deneyeyim sirkeli suyu

Ay inşallah güzel haberler alalım hepbirlikte

Adetimin 18.günü yumurtada çatladı ama alt karın bel ve kasık ağrısı devam ediyor cuma progesteron bakılacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…