2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Kızlar farklı bir doktora gittim baktı sağ da ki yumurtan 13 de kalmış. Sol da 3 yumurta görünüyor 13 , 15 , 15 mm dedi ama rahim yapın bozulmuş gibi klomen herkese yaramıyor dedi nasıl yani dedim döllenme için bu ay hazır değil yani dedi morelim çok bozuldu dedim ama kesinlikle bu ay hamile kalamazsın da demiyorum dedi olma ihtimali çok düşük dedi klomene keşke 4. Veya 5. Gün başlatsaymış dedi ne yapsam bilemiyorum yumurta kaç mm de çatlıyor ? Zaten bunları söyleyince öyle soru da sormadım çıktım akışına bırakmam lazım sanki biraz

Yumurta 18-22 mm gelince çatlar ve rahim tabakası buna kendini hazırlar eğer kalınlık uygun değilse yumurta döllensede tutanamaz ama yumurta döllenir rahim kalınlığı iyi olursa gebelik oluşabilir ama siz yinede değerlendirin Allahtan ümit kesilmez

Siz Progestan kullanmıyor muydunuz

Adetinizin kaçıncı günü başlamıştınız ilk defa duyuyorum bunuda

Progesteron hormonu rahmi gebeliğe hazırlayan hormondur düşük tehditi ve gebelikte kanamalarda kullanılır eğer gebelik olmazsa Progesteron seviyesi düşer ve adet görürüz
Teşekkürler şansımı deneyeceğim elimden geleni yapayım olursa olur olmazsa yapacak bir şey yok

Önümüzdeki ay ikizin olur inşallah kabızlık bende de var aşırı bende deneyeyim sirkeli suyu
Ay canım yok ben ikiz istemiyorum bir tane daha saliha bir kız çocuğu olsun yeter bir oğlum var zaten bide kızım olsun size versin Allahım ikiz ikiz iç canım ac karina hergun yarim çay bardağı 15 gün düzenli içince 2kg feln gidiyormuş zaten

İnşallah ama bu kadar erken ağrı olur mu onu bilemedim tek yumurtaydı çok ümidim yok hayırlısı
Herkesin belirtisi farklı oluyor canım bünye den bünyeye değişiyor kimisinde ilaçla klomen etkisi uzun sürüyor kimisinde hemen geçiyor kimisi yerleşirken bile fark ediyor erkenden belirtiler başlıyor mesela ben adet günüm geçene kadar belirti yaşamadım adetim 2 gün geçti öyle başladı belirtim yataktan çıkamadım çok uykusuzdum halsizdim başım ağrıdan çaTliyordu öncesi aynı adetim gelcek gibi arada karın ağrım yoKluyordu o kadar Allahım aynı duyguları yine yaşamayı nasip etsin hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…