2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Canım bide rahim filmi çekilip o ay hamile kalan çOkmuş biliyor musun yani doktoralar tüpler ilaçla iyice açıldığı için tıkalı olmasa bile 3 ay içinde çok yüksek diyorlarmış gebelik oluşması için o yüzden de çok istiyorum ben hem aklımdan çıksın istiyorum tıkalıysa açılır yine hemen gebelik olusur diye ne bileyim bu sefer farklı doktora randevu aldım adetimin 3.gününe 22mmart cumaya bakalım o insAllah kabul eder

Tabi oda olabilir ben yakın bi gebelik geçirdiğim için belki o yüzden bana öyle demiştir
Canım ben tüpümün tıkalı olduğunu düşünüyorum çünkü ben tam 1 yıl önce adet geciktirici içmiştim 4 gün kadar mecburiyetten o tıkamıştır diye düşünüyorum bir diğer sebepte ilk doğumumda icimd3 parca unutmuşlar 50 gün lohusaligim bitmeyince yani kanamam bir gittim parca kalmış kürtajla almışlardı sonra durmuştu kanamam o zamanda bende birşeyler oldu insAllah doktor kabul ederde çekinirim ücretsiz bir şekilde çok merak ediyorum tıkalı mi çünkü oğlumda ilk yumurtlamaya denk getirdiğim ay hamile kalmıştım şimdi 8 kere denk getirdim yumurtlama gününe ama hala gebelik yok

Evet bana 6 ay dediler bende echomara gittim adetinizin 8.günü olmalı öncesinde ilişki yasak zaten o kadar profesyoneller ki hissetmedim sadece ilaç verilince hafif agrı
Sende devlette mi çekindin canım aboo 6 ay Snra mi geliyor sıra çok uzunmuş benim kesin ağlamam lazım doktora yalvarmam lazım

Allah'ım insAllah yüzümüze bakar da şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine nisan ayı uğurlu gelir hepimiz hamile kalırız sağ salim kucaklarımıza alırız hayırlı kolay uzun ömürleri olur evlatlarimizin

Kızlar belime şiddetli bi agrı saplanıyor ve bacagıma kadar vuruyor ara ara sonrada karnımdan garip sesler geliyor normal mi sizce klomen ile igneden mi acaba böyle bişey yaşayanınız oldumu

6. Günüm korkum kist falan oluşması gerçi igne oldum yinede oluşur mu bilmiyorum çok şiddetli bıçak gibi kesiyor resmen
Hmm acaba erken gebelik belirtisi mi acaba diye düşündüm ama daha erken gibi kist olmaz gibi iğne var ama geçmezse tabi bi kadın doğuma görünün

Hmm acaba erken gebelik belirtisi mi acaba diye düşündüm ama daha erken gibi kist olmaz gibi iğne var ama geçmezse tabi bi kadın doğuma görünün
Yada diyorum doktor bi 18-19 bide sol tarafta 13-14 mm yumurta var demişti pazartesi 13-14 mm olan yumurtalar mı çatlıyor acaba yoksa igneden onlar da çatlamışmıdır emin degilim

Selam konu başlığını görünce bende yazayım dedim bir kızım var şimdi ikinciyi istiyoruz bir iki ay denedik olmayınca doktora gittik ve klomene başladım bu ay ilk ayımız. Reglinin 3.günü başlattı bittiği günün ertesi günü kontrole çağırdı her iki tarafta da 13 mm birer tane oluşmuş dedi. Ama sizlerinkini okudum şaşırdım benim yumurtalarım mı gelişmedi yoksa çok erken mi çağırdı bilmiyorum öyle çatlatma iğnesinden felan da bahsetmedi ilişki günleri verdi gönderdi kafam karıştı bilgi sahibi olan varsa yardım edebilir mi

Kızlar belime şiddetli bi agrı saplanıyor ve bacagıma kadar vuruyor ara ara sonrada karnımdan garip sesler geliyor normal mi sizce klomen ile igneden mi acaba böyle bişey yaşayanınız oldumu
Canımmmm yoksa bebek mi yerleşiyor kimisinde böyle ooluyomuş yaa bence iğne etkisi veya klomen değil canım çünkü 6.gününmüş beni heyecan kapladı hadi bakalım ya Allah Bismillah hayırlı haberler

Ben 4 martta başladım 4. Günüydü adetimin 11 indede gittim igne yaptı 2 tane yumuş oluşmuştu seni erken cagırmış bence birde herkese ilk seferde igne vermiyorlar kendi kendine çatlamasını bekliyorlr sanırım

Canımmmm yoksa bebek mi yerleşiyor kimisinde böyle ooluyomuş yaa bence iğne etkisi veya klomen değil canım çünkü 6.gününmüş beni heyecan kapladı hadi bakalım ya Allah Bismillah hayırlı haberler
Yaaa inşallah öyledir kist olmasında inşallah yerleşiyordur sıpa gelsin artık yeter çok uğraştırdı beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…