2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

C silik T koyu çatlamış ikisi koyu olursa daha çatlıcak c kırmızı t yoksa yumurta çatlamış gitmiş ama 3 gün belki biraz erken olabilir daha yeni çatladı sonuçta elimizdeki kitler %100 değil
Bugunude degerlendirebilirsem degerlendireyim en iyisi gerçi çatladıysada gebelik oluşma ihtimali var mıdır

Aynen t koyu çatladı o zaman
Arkadaş yanlış söyledi canım c her zNaman koyu olur kontrol çizgisi denir ona hcg dede aynıdır bu t değişir ya siliktir ya pozitif ya negatif t silikse catlamostir demek benimde genel de hep 2 gün köyü çıkar

En alttakini bugun yaptım canım hep pozitif gibi ama dün akıntım oldu çok iğneden mi acaba hiç bu kadar uzun sürmezdi

Eklentiler

• IMG_7971.jpeg
    94 KB · Görüntüleme: 18
Evet doktorum 36. saati degerlendirin dedi tam 36. Saati degerlendirdik o saatlerde de akıntı yaşadım

En alttakini bugun yaptım canım hep pozitif gibi ama dün akıntım oldu çok iğneden mi acaba hiç bu kadar uzun sürmezdi
Canım sen ovu testine takılma gün aşırı devam et ilişkine yarına siliklesir bence bu zaten igneyi hangi gün vurulduysan o gün dahil 10 gün Snra randevu al progestorana baktırcam de o zaman çatlayıp çatlamadigina bakarlar hem için rahatlar hem stres olma düşünme hiç birşey ki tutunsun bebeğin insAllah ikiz hamile kalırsın bu ay bu emeklerine değer bir taşta iki kus vurursun canım bir oğlun bir kızın olur

Ay ne güzel dua ediyorsun inşallah hepimizin olur Teşekkür ederim

Ben de adetim gelsin de bir an önce çaksır suyu duydum onu alıp deneyecem eşime de kendimde icecem artı klomenle beraber bir o kaldı denemediğim soğan suyu incir havuç kuru hayır tohumu onları denemiştim ama bende olumlu oolmadı

Ay ne güzel dua ediyorsun inşallah hepimizin olur Teşekkür ederim
İnşallah canım Rabbim en kısa zamanda yüzümüzü güldürsün bir de biz verelim hamile haberi başkalarına bide biz gezelim hamiş hamiş ortalıkta buna çok ihtiyacım var psikolojim için çok iyi gelicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…