2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Bugün kırmızı kart gördüm kızlar.. nasip değilmiş benimki de 24 mm oldu çatladı kopkoyu yumurtlama tam gününde çatlama da oldu ama işte yüzde 20 ihtimal ya zaten her ay Allah ol deneyince olmuyor. Bugün şunu farkettim evet üzüldüm ağladım ama o bekleme süreci var mi yok mu demeler testler vs beni daha çok üzüyor ve yıpratıyor yani bugün adet oldum biraz agladim falan sonra öyle bir ferahlama geldi ki teslim oldum yani gerçekten bu günden sonra ben birkaç ay kilo vermeye odaklanip bebek konusunu akışına birakicam yarina randevu aldim doktor ilaç verirse evet kullanicam yine ama bütün umutlarimi sevinçlerimi ona baglayarak değil akisina birakicam olursa olur vakti saati belli gelismeleri yine haberdar ederim burda sohbet etmesi güzel oluyor dertlesiyoruz dua ediyoruz

Of nasıl geçicek 15 gün
Geçer akisina bırakmaya çalış benim yaptığım gibi yok yumurtlama testiyle gebelik varmi yok mu bakiyim,yok 10. Gün test yapiyim deme.. vakti gelince zaten ya oluyor ya adet oluyorsun ve direk sonuç diğer aya yeni bir sayfa .. ben çok yiprattim kendimi baskasi böyle üzülsün istemiyorum. Sen sevincli haberle gel insallah

Canim birkaç gün üst uste T köyü çıkmaya devam ettiyse havuç ye 2 3 tane ayni gün içinde catlamasina yardimci olur ovulasyon testi satan gebelik danismani var Instagram'da o öyle diyor
Canım benim prolaktinim yüksek çıkmıştı havur prolaktini yükseltiyor diye okumustum sanki ondan cesaret edemiyorum

Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun elbet vardır herşeyin bir zamanı canım üzme kendini

Canını sıkma herşey beyinde psikolojide bitiyor dua et Allah hepimize nasip eder inşallah

Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun elbet vardır herşeyin bir zamanı canım üzme kendini
Aynen öyle hamdolsun asla sikayet etmiyorum zaten 1 gün ağlayıp yeni aya yeni bir sayfa açıyoruz işte olacak inaniyorum zamani bu ay değilmiş prolaktini yükselttiğini bilmiyodum canim doğrudur aslinda birbirimize duyduğumuz tavsiyeleri veriyoruz bazisina yaramayabiliyor söyleyip söylememe konusunda kararsiz kaliyor insan aman zaten uğraşıyoruz çabalıyoruz ekstra sıkıntılar cikmasin Allah korusun, hepimiz kavusalim minişlerimize Aminnn

Canını sıkma herşey beyinde psikolojide bitiyor dua et Allah hepimize nasip eder inşallah
Ediyorum ediyorum bugün iyiyim çok şükür yeni aya yeni umutlar işte. Bu arada doktora gittim 5. Gün femara'ya basliyorum yani pazar günü Ocean polysitol vitaminini aldim pcosa iyi geliyormuş yumurta kalitesi artiriyormuş bakalim. Rahim filmini sordum illa çektir demedi ben de ısrar etmedim inşallah gerek kalmaz. Veee tabikii diyet yapiyorum dün çok ağrım oldu bugünden itibaren de yürüyüşe başlıyorum en az 40 dk bu ay kombo yapalim bakalım elimden geleni yapicam egzersiz diyetle kafami.mesgul etmek iyi gelecek

Femara daha etkili diye okumuştum burada inşallah bu ay güzel sonuçlar alırsın

Canım benim harikasın ne kadar güçlü ne kadar imanlısın Rabbim gönlümüze göre vericek ben inanıyorum Dün arkadaşla konuştuk bebeği varken yine bebeği oldu nasıl oldu dedim halbuse ilk bebegi bir buçuk yıl sonra olmuş ama ikinciye tek bir gün korunmamış ve kızı 18 aylıkken yine hamile kalmış şok geçirmişler simdi ikincisi 3 aylık doğmuş bile yani demem o ki kendimizi yirtsakta yırtmamakta vakti saati gelmeden olmuyor bende bunu anladım ne demişler tedbir bizden takdir Allah'tan biz tedavilerimizi görelim gerisi Allaha kalmış

Kesinlikle canım bende adetim gelince günde 2 tane içecem klomen ve rahim filmi isteyecem yine olmazsa bende fukaraya geçicem

Kesinlikle canım bende adetim gelince günde 2 tane içecem klomen ve rahim filmi isteyecem yine olmazsa bende fukaraya geçicem
Arkadaşlar bence rahim filmi şart ben hiç tedaviye başlamadan önce doktorlar benden hep film istedi şükür bişey çıkmadı ama tedavi öncesi bence çekilmesi lazım ben şişli echomarda çekildim orası iyi diye bilginiz olsun

Valla burda konusmak dertlesmek de çok iyi geliyor birbirimize moral vermek Aynen öyle canim benim akrabam da 5 seneye yakın uğraştı bu klomen igneler vs sonra doktor artik vurmayalim demiş o ay hamile kaldi sonradan onu emzirirken daha bi tane daha oldu doğal yolla Dediğin doğru vakti zamanı var işte psikoloji de çok önemli salmak lazim da gel gör ki o da olmuyor he ne olabilir biraz kafa dağıtabiliriz eskisinden daha az kafaya takabiliriz. Bakalım bu ay da bismillah diyip baslicam pazar günü

Rahim filmini sordum ama üstünde durmadi doktor ama yine nasip olmazsa diğer ay cektiririm en azından içimiz rahat eder

Ben de artik bu ay bi femara kullaniyim bakalim aklımda dün doktora dedim ama kolay bi islem değil biliyosun dimi dedi biliyorum hocam dedim tekrar cektir tamam falan demedi seb bilirsin dedi ilaca odaklandi.. insallah gerek kalmaz

Ben de artik bu ay bi femara kullaniyim bakalim aklımda dün doktora dedim ama kolay bi islem değil biliyosun dimi dedi biliyorum hocam dedim tekrar cektir tamam falan demedi seb bilirsin dedi ilaca odaklandi.. insallah gerek kalmaz
Bir gebelik geçirdiğin için tüplerinden en az bir tanesi açık demektir zaten bana doktorum da öyle söylemişti ama hiç gebelik oluşmayanlar için evet çektirilmeli

Canım bizim burda çok pahalı 10 Bin devlet çekiyor normalde ama bana illa klomen iç diyorlar ama bu sefer ağlayacam çekin diye insAllah ikna ederim şart tabi ki belki tıkalı direk çekmeleri lazım ama uğraştırıyor işte devlet ücretsiz olunca

Aynen canım bana da riskli değil enfeksiyon kapaıp aylarca uğraşanlar varmış korunmalı şekilde hemde ama napalim çaresizlik aklımızdan çıksın istiyoruz belki de tıkalı o yüzden olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…