2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Aynen canım haklisin inşallah hamilesindir de gerek kalmaz bende ikilemdeyim adetime 9 gün var yine gidip bu seferde 2ser içeyim diyorum ama yine yan etki yaparsa oruçla beraber çok zor olur diyede düşünüyorum bakalım neye karar vericem adetim gelsinde bir ama rahim filmi diye diretecem bu sefer zateb sıra 2.3 ay sonra geliyormuş bide rahim filmi çekilip hemen o ay ve 2.3 ay icindede hamile kâlan çokmus

Cok haklisin bitanem çok güzel yazmissin Rabbim şu mübarek günlerin yüzü suyu hurmetine yüzlerimizi güldürsün kkcaklarimizi doldursun Sabır Rabbim elbet vericek sağlıklı sıhhatli

Kızlar çatlatma ignesi olduktan sonra yumurta büyümeye devam ediyormu
Sana kaç mm kaç yumurta var dedi canım eğer yeterince büyüklüğe geldiyse direk çatlar ama daha tam büyümediyse büyümeye devam edip öyle çatliyormus 2 ilaçla kaç yumurta oluştu canım ben 1 tabe içince yine 1 yumurta

Canım biri 18 biri 19 olmak üzere iki tane oluşmuş şuan adetin 11. Günü bugun

Canım biri 18 biri 19 olmak üzere iki tane oluşmuş şuan adetin 11. Günü bugun
Yaaa harik haber canım bu ben de iki tane kullancam ve eşim artık dikkatli olucak iyi bir süründürdüm canım bence sen bugün de ilişki olsun çatlamadan içerde sprem olsun 1.2 güne çatlar çünkü bende iğne isteyecem daha garanti olur gibime geliyor eğer doktor banada verirse

Doktorum salı ve çarşamba akşamını degerlendir 36 saat sonra dedi sonraki günler gün aşırı degerlendir dedi bunlar sağ tarafta oluşmuş sol tarafta 13-14 mm var onlar küçük dedi bugun sabah 10 gibi iğneyi oldum bakalım allahım inşallah tutar birde estrofem diye bir ilaç verdi embriyonun tutunmasına yardımcı oluyormuş

Hoşgeldin canım evet kesinlikle degerlendir bu ağrılı ve akıntılı günlerini yumurta çatlıyor anlamında her gün değerlendiremezsen 1 dolu 1 boş yap insAllah tutunur bebeğin bayram süprizi yapar
Bende pco adetimin 11.günü adetin 3.günü klomen başladım 5 gün günde 1 bugün 11mm dedi doktor bir tane çrş cuma kontrol var sizce daha olgunlaşır mı

Canım gerçekten harika haBer diğerleri de buyur 4.5 gun sonraya istermisin ikiz olsun bir erkek bir kız benim kesinlikle 2 tane içmem lazım ve günleri ddeğerlendirmem lazım

Bende pco adetimin 11.günü adetin 3.günü klomen başladım 5 gün günde 1 bugün 11mm dedi doktor bir tane çrş cuma kontrol var sizce daha olgunlaşır mı
Olgunlaşır canım senin adet döngün uzun heralde biraz oyuzden 11.gün de 11mm olmuş bide sende benim gibi gün de 1 adet içmişsin bu ay olmazsa üzülme bidaki aya insAllah 2 tane içelim bizimde çok yumurta çok şans olsun canım incir kürü de yaP hemen daha çabuk olgunlaşır ya da bal çörek otu tarçın yap hemen 20Mm olsunlar

Cok haklisin bitanem çok güzel yazmissin Rabbim şu mübarek günlerin yüzü suyu hurmetine yüzlerimizi güldürsün kkcaklarimizi doldursun Sabır Rabbim elbet vericek sağlıklı sıhhatli
Amiinn amin canım inşallah aynen rahim filmi kanallari açıyormuş sonrasinda hemen hamile kalan çok okudum burada ben de.. doktoruna sor yine ama senin durumun 2 tane kullanacak gibi değildir belki yani ihtiyacin yoktur belki o sebepten 1 kullan demistir Allah korusun kist falan olmasin onunla ugrasma bi de

Evet arkadaşın dediği gibi canim incir havuç kürü var burda bir arkadaş aynen senin gibi bir mesaj yazmış sonra 3 4 gün boyunca incir havuç kürü yapmış ve kendiliğinden büyüyüp çatlamış yumurtası şuan hamile "dilek12" kullanıcı adı bir bak yazisina istersen

Aynen canım bakalım adetim gelsinde böyle çok yumurta da duyunca 2.3 tane icesi geliyor insanin yarın sabah test yapicak misin canım 12.13 gün oldumu çatlama üzerinden

İnşallah ek takviyeler alıyorum hepimizin gönlüne göre versin Allah

İnşallah incir kürü nasıl yapılıyor acaba

Bu arada sizin kaç mm di olmadı mı

Bu arada sizin kaç mm di olmadı mı
Canım ben gün de 1 adet içtim yine bir yumurtam oluştu 12.gün gittin 20mm dedi 1.2 güne çatlar igneye gerek yok dedi ama malesef eşim çok yoğun çalışmış değerlendiremedik ne çatladığı günü nede sonrasını hep boş o yüzden bu ay boşuna ilaç aldım ama bidaki ay 2 tane içecem insAllah ve eşimi sıkıştıracam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…