2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Sen başarısısın canım her kilo verdiğinde bize de haBer edersin erken tabi canım herkesin döllenme vakti farklı kırmızıları görene kadar ümit vardır her zaman

cok çalışıyor canım ama bebekte yapmak zorunda bize de vakit ayırmak zorunda gerçi 8 aydır denk getirdik çatlama gününe de yine olmadı haklisin nasipte varsa tek ilişki de bile hamike kalan çok kişi var nasipte yoksa her gün ilişkide olsa yok malesef en iyisi ramazana odaklanmak canım bol bol ibadet dua

Tee ccarsambaymış canım adet tarihin daha 4.5 gün var çıkmaması normal diyorum ya arkadaşım adet gününde silik çizgi ike ogrendi

Bende bu ay klomene başlıcam kimyasal gebelik yaşadım pcosum geç çatlama oluyor Dr um bu ay klomen deneyelim dedi inşallah olumlu sonuç alırız

Kızlar bakın 7 sinde ovulasyon testi yapmaya başladım en sonuncusu bugune ait pik gibi duruyor ama daha erken degilmi klomenden sanırım normalde 14. Gün yumurtlama görüyordum bugun 9. Gün birde 2,5 kilo verdim bu süreçte odamı etkiledi acaba

Eklentiler

• IMG_7944.jpeg
    85,2 KB · Görüntüleme: 27
Canım sen degerlendir bugünü sakin kaçırma gün aşırı bir gün dolu bir gün boş belki sende bir sürü yumurta oluştu hepsi sırayla çatlayacaktır geçen birisinde 6 tane yumurta oluşmuş ve tutmuş biri eğer vaktin olursa hem pik günü hem çatlama günü degerlendir doktora kontrole gidince kaç yumurta oluşmuş söyler ama bugünü sakin kaçırma bak oğlumda ben çatlama günü hem gece hem sabah degerlndirmistim hamile kalmıştım ama şimdi bırak öyle geceli sabahki gün aşırı bile beceremiyoruz eşim hep yorgun

Bugunu degerlendiricem canım dünüde degerlendirdim yarın tekrar yaparım test duruma göre bakıcam ay inşallah tutar

Tee ccarsambaymış canım adet tarihin daha 4.5 gün var çıkmaması normal diyorum ya arkadaşım adet gününde silik çizgi ike ogrendi
Ay bilmiyorum bugün çok garip bir agri var canim ya göğüslerim de adete yakin iyice ağrır adetle geçer biterdi simdi yumurtlama ile basladi dün ve bugün sifir agri anlamadım ki ya..
Eşin konusunda da bişey diyemicem canim sen de haklisin bazen öyle umursamaz kendi kabuklarina çekiliyorlar ben de uyuz olurum ama yapacak bir şey yok

Canim pik gibi görünüyor maşallah bugünü degerlendir yarin daha da koyulasabilir onu da degerlendirirsin sonra çatlar siliklesir zaten o günü de değerlendir 3 günü eger esinde bir problem yoksa hepsini değerlendir rabbim sevindirsin

İnşallah hamilesindir canım dualarım seninle ben işte hiç belirti yaşamayınca ilkinde bilmiyorum canım Smdide 8 ay belirti aramistim tık yok işte ☹

İnşallah hamilesindir canım dualarım seninle ben işte hiç belirti yaşamayınca ilkinde bilmiyorum canım Smdide 8 ay belirti aramistim tık yok işte ☹
Nasip bakalim canim ya adet geçerse bir umut salı carsamba da olmazsam kan veririm
Rabbim en güzel sekilde tez zamanda nasip etsin bizim gibi bekleyen herkese

Nasip bakalim canim ya adet geçerse bir umut salı carsamba da olmazsam kan veririm
Amin amin canım ramazanda klomen kullanmayı düşünüyor musun gerçi senin yan etki olmadi canım sen kullan ben kullanmayı düşünmüyorum çünkü baş ağrısı ve kaşık ağrısı çok yaptı ya bende o yuzden

Canım idrarda görmeden kan testi verme yoksa sürekli kan testine çagiriyorlarmis yukselcekmi vs. Diye bide onun stresi eklenir insAllah pozitif görürsün canım millet napmis biliyor musun çatlamadan önce ilişkiyi bırakmışlar hatta çatlamaya bir iki gün kala felan ona rağmen hamile kalmışlar kız olsun diye bu şekilde kız bebek oluyormuş tam çatlama günü yaparsan erkek oluyormuş vayyy dedim ya benim tütmüş olsa demekki kız olabilir ge gör ki bu ay hariç öncesinde de çatlama günün de de ilişki olduğu halde tık toktu

Merhabalar ilk defa klomen+ovitrelle iğne tedavisi gördüm ama sürece ait hiçbir bilgim yok anca buradan okuduğum kadar biliyorum.bugün 9. Günüm iğne olduktan sonra düne kadar hiç ağrı akıntı va yaşamadım dünden beri hem sırt ağrısı hem bel hem kaşık ağrısı ve bembeyaz akıntı yaşıyorum sebebi Bedir acaba yumurta yenimi çatlıyor anlamadım lütfen beni bilgilendirirmisiniz

Yumurtan çatlıyor olabilir canım değerlendir bugunleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…