2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Hoşgeldin canım evet kesinlikle degerlendir bu ağrılı ve akıntılı günlerini yumurta çatlıyor anlamında her gün değerlendiremezsen 1 dolu 1 boş yap insAllah tutunur bebeğin bayram süprizi yapar

Yumurta iğneden 36 saat sonra çatlamıyor mu? Bugün iğne olalı 9. Günüm 9 gün sonra regl olacağım zaten
Canım herşey olabilir eğer ovulasyon testiyle takip yapmıyorsan tam net bilemezsin 1 den fazla yumurta oluştuysa sırayla çatliyorda olabilir oyuzden sen garanti olsun 1 gün dolu 1 gün boş çünkü kimi insanda iğne vurulduktan 3.4 gün Snra bil3 catlayabiliyormus kaç yumurtan vardı oLgunlasan ? Artı kimi kadinlarda klomen ve iğne benim gibi yan etki yapabiliyor ve biraz uzun sürebiliyor diğer seçenekte bebekte yerleşiyor olabilir yani her ihtimal var sen dediğim gibi adete kadar degerlendir her fırsatı adet günün de belli olur herşey

Sanırım tek yumurta idi çünkü bilgisayara sadece 19.8 mm olarak gir dedi sekreterine,başka olsa başkada söylerdi dimi,özel hastane olmasına rağmen doktor çok umursamazdı sigortamda yok muayene hormon testleri idrar testleri derken birsürü parçalandık hastaneye birdahakine o doktora gitmeyeceğim yarım kalmasın tedavi diye gittim.

Yumurta iğneden 36 saat sonra çatlamıyor mu? Bugün iğne olalı 9. Günüm 9 gün sonra regl olacağım zaten
Ay dur ben yanlış anladım o zaman konuyu klomen akıntı yapıyor diye duymuştum ama ben eger bir gebelik olduysa gebelik başlangıcındada olabiliyor bu durum ikinci bir ihtimal ikinci defa yumurtluyor da olabilirsin akıntın varsa ovulasyonla bi takip et istersen yada en sağlıklısı doktoruna sorabilirsin birden fazla ihtimal olabilir bu konuda tecrübeli arkadaşlar daha iyi yorumlarlar ben daha igne olmadım yarın kontrolüm var

Kızlar yarın kontrolüm var oruç tutacagım alttan muayene ederse orucum bozulur ultrosanla bakamasını istesem net sonuc alabilirmiyim acaba ne yapacagımı bilemedim

Ayyy bilmiyorum kafam çok karışık yaaa nedir bu

İnan canım bende devlete gittim ordada doktor sadece gelişmiş olan yumurtayı söyledi ama bazı insaflı doktorlar gelişmemiş olani bile söylüyor mesela arkadaşıma biri 9mm biri 12mm biri 15 mm biri 19 mm demiş devlete git canım bundan Snra ordada aynı işlemler oluyor

Kızlar yarın kontrolüm var oruç tutacagım alttan muayene ederse orucum bozulur ultrosanla bakamasını istesem net sonuc alabilirmiyim acaba ne yapacagımı bilemedim
Evet canım alttan muayne de oruc bozulur sebebi aletin üstüne sıvı sürüyorlar o içine gireceği için direk gider malesef üstten bakıyorlar ever canım doktor bana karnından baktı 20mm dedi 1.2 güne çatlar dedi ve doğru çıktı

Bende ekimde yaşadım ama bu iyi birşey dedi doktorum demekki tüplerinde tıkanıklık yok dedi inşallah güzel sonuçlar alırız :)
Kimyasal sonrası hemen hamile kalan çok ama benim tam 11 ay oldu tık yok (( testlerimizde temiz çıktı bilmiyorum neden böyle oluyor bu ayda umudum yok gibi

İnsallah gerek kalmaz ama bi doktora danışırım ne derse onu yaparım canım şimdilik düşüncem böyle kendi haline birakmayi da istemiyorum ilaci de defalarca kullanmak bazen iyi sonuclar dogurmuyor nasip yani şuan o ihtimali düşünmek istemiyorum

Canim tamamen nasip ya hakkaten baksana tek seferde bile oluyor olunca. Ben geçen sene hamile kaldığımda düşün 2 senenin üstüne ilk kez hamile kalışım şu sekilde oldu adet tarihim geldi ağladım zırladım kan verdim gebelik yok ve adet beklediğim gün yumurtlamisim 10 gün falan gecti üstünden tedavi icin hastaneye gittim adet olunca gel ilaç vercem dedi doktor ve alttan muayene etti kan aldi ben eve geldim pemle lekem geldi ohh dedim adet oldum şükür tedavi baskayacak 2 gün gecti yok bidaha sökülmüyor delircem sonra eşim dedi senden kan almislardi niye aldilar ki diye sever o öyle bakip incelemeyi benim e nabız'a girdi bende yaninda bakıyorum işte en üstte beta hcg 16 yazmaz mı .. nasıl ağladım sevincten nasıl unutamıyorum o günü sonra işte 7 haftalikken kalp atisi yoktu nasip.. birden hiçbir hesap yumurtlama günü catlama saati şöyle dursun belki o hafta 1 kere olmuştur yani Allah ol dedi ve oldu.. yine yeniden olacak umutsuzluk seytandandır insanız bana da bazen geliyorlar ama sabir ve namazla Allahtan yardim isticez sanki verdiği her nimeti hakettigimiz için mi veriyor merhametinden rahmetinden hepsi de yine olacak yine verecek

Evet bende okumuştum onu aman bende özeniyorum öyle insanlara tak diye hamile kalanlara nasıl tutuyor diye benimde olsunda ona takılmıyorum

Klomeni nasıl kullandınız 12 saatte bir mi ben ona çok uyamıyorum ramazanda girdi sorun olur mu acaba sabah akşam yapıyorum 3. Günüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…