2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Evet kesinlikle o açıdan bakalim Allah korumus demek ki.. insallah olur gerek kalmaz ama olmasa bile bi dahaki ay buna göre bir yol çizer doktorun

Amin amin bitanem o kadar çok iyi anlıyorum ki seni bende çok ağladım bugün her şancı ağrı çektiğimde yalvardım Allaha Allahım kimsenin kucağını boş bırakma ramazanın yüzü suyu hurmetine yüzlerimizi güldür diye Allahım kabul etsin dualarımızı soranlara gelince çok ayıp ya banada soruyorlardı sımdide soruyorlar onları takmamaya çalış canım hocamız dediki her insanin doğum tarihi ve öleceği tarif ezelden yazıldı aa ben çocuk istiyorum bu ay denedim hemen oldu diyenler sizin doğurgan olduğunuz için değil o ay doğması gerektiği için Allah nasip etti içine çocuk yapma kararı düşürdü veyada yıllarca çocuğu olmayan tüp bebek denediği halde olmayan istedikleri kadar uğraşsın doğacağı tarih gelmedikçe olmaz o kadar anlamlı ki bunlar ah nefesimize kalbimize söz geçirebilsek sabır etmek çok zor ama emin olun mertebeniz yükseliyor her sabır edisimizde sevap yazılıyor

Aynu durum bizde de var inanın bayramda gitmek istemiyorum sürekli bebek yokmu diye soruyorlar
Malesef ben de öyle.. aramak istiyorum bağımı koparmak istemiyorum allah rızası için ama her aramamda doktora gittin mi gidiyo musun eşin gitsin vs vs çok garibime gidiyor baski hissediyorum ben kimseye bana fikrimi sormadan derdini anlatmadan fikir vermem ya tamamen saygisizlik ama büyükler işte yasitim olsa bozarım büyük olunca yapamiyorum

Çok doğru buna tamamen iman edip tevekkül etmemiz gerekiyor işte nefis.. birbirimizle denk gelmemiz de bir sebep belki dua edelim birbirimize kizlar Senin de ağrın hafiflesin geçsin inşallah sağlıkla sihhatle bir prenses nasip etsin sana

Nasip Allah bilir sen ben bilemeyiz de canım Allah karar verir sen ben değil de bende evlendiğimde 2 yıl korundum ailesiyle eşimle sorunalar vardı düzelsin öyle yapicam dedim öylede yaptım ama baba çocuğu olmuyor kısır demişler bende çok üzüldüm ağladım ve Allah kalplerimizi kıranları affetmez kul hakkı çünkü Allah herşeyi affedermiş ana kul hakkını affetmezmis

Amin amin canım inan arkadaşlarla dertlessek sonunda bıkarlar bizden ana babaya desek çok üzülüyorlar bizle beraber yazık onlara akrabalar zateb laf peşinde olmaz en iyisi burası çünkü hepimizin yarası aynı birbirimize çok iyi geldik

Şu saçmalığa bakar misin kadının tek görevi doğurmak sanki ve allah murat etmezse kim ne yapabilir ya bunu nasil düşünemiyor bu insanlar anlamıyorum bisey olmuyosa nasiptir yani zorlayip o insana da hatirlatip üzmek niye..

Valla öyle iletisim kurduğum 5 tane falan arkadaşım var hayatimda hepsi pes pese hamile kaldı şu 3 aydır masallah barekallah sağlıkla kucaklarina alsinlar hepsi de güzel güzel büyütsün inşallah ama hepsini pes peşe duyunca kendi durumum üzdü nefis işte Allah affetsin çok ağladım annemi aradim onu da ağlattım üzdüm bidaha konuyu hiç açamıyorum ona o yüzden, dediğin gibi herkese acamiyorsun icini esin bile takma kafana diyip kestiriyor bazen

Herşeyden önemlisi stres yapmamak kızlar doktorumda bunu söyledi bana stres progestoron hormonunu artırıyormuş bebeğin tutunmasını zorlaştırıyomuş dogal yolla tez zamanda inşAllahh

Kesinlikle canım

Benimde en yakın arkadaşım pko ve adetleri düzenli değil benim düzenli ve ben pko oldugumdan habersizdim arkadaşımın eşi yurtdışındaydı geldi geldiği ay hamile kaldı ben muayeneye gittiğimde ögrendim pko oldugumu bazen garip gelebiliyor tabi ama eşlerinde kontrolden geçmesi lazım böyle durumda hep sorumluluk bizde

Kesinlikle canım burda konuşuruz herşeyimizi insAllah Allahım yardımcımız olsun çok şükür ağrım kesildi canım demekki çok şiddetli çatladı bu sefer ilaçtan dolayi 14 martta zaten kontrolüm o zaman net cevap veriri doktor senin progestoran baktılar mi canım 21.gün döngunde ona bakacaklarmis bende işte orda bellinoluyormus yumurtlamanın gerçeklesip gerceklesmedigi

Onun vakti oymuş canım işte bakalım bizimkilerin vakti ne zaman çok beklemez insAllah sıPalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…