2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Evet canım onu bende duydum hatta arkadaş öğrendi o şekil hamile olduğunu ama kaç gün kala yaptı bilmiyorum ağrısı olmuş yine yumurtluyorum diye test yapmış pozitif sonra ertesi gün gitmiş gebelik testi almış silik çizgi
5 6 gün var daha simdi araştırdım biraz kimisi 10 gün önceden koyulaşmış kiminin taa öğrendikten sonra koyulaşmış 😐

Demek her vücuda farkli etki edebiliyor canim insallah ağrın diner önemsiz bir şeydir üzüldüm simdi ağrı çektim diyince 😐 Canim ben ilaci kullandım adet bittikten 3 gün sonra bitti ilaç onun uzerine bir 5 gün sonra gittim 20 mm idi kendiliginden catlar dedi cumaydi bunu dediginde pazartesi gel dedi bakalım çatlamış mi ben de ovulasyonla takip ettim pazar koyulaştı pazartesi pik oldu o gün 24 Küsür dedi bugün catlar dedi hakkaten o gün silikleşti ovulasyon yani çatladı
Banada 12. Gün canım işte çok iyi büyümüş 20mm dedi 1.2 gün sonra çatlar dedi ve 2 gün sonra hiç bitmeyen kaşık ağrım yani dünden beridir cekiyorum bu sancıyı sabah gidicem canım baksın ulturasyobda çatlamadıysa iğne versin geç kalmadıysam eğer çatlamadıysa bugün ortalama 25 felbdir insAllah geç kalmamışımdır

Benimki kimyasal gebelik oldu malesef 🤷‍♀️ şuan hiç çocugum yok 27 yaşındaydım 😊
Allah'ım en kısa zamanda nasip etsin canım benim Rabbim kucaklarimizi bOs bırakmasın ama kimyasal geçirenler çok çabuk hamike kalıyormuş en fazla 5 ay içinde

En dogru sonucu adet gecikmesi vericektir. Doktorlarda bu şekilde söylüyor adet 1 hafta geçtikten sonra ama tabi erken ögrenenlerde oluyor şansa 😚
Erken yumurtlama oluyorsa yada döngüsü kışaysa adet geçmeden de öğreniyor canım ya da tan adet günü benim döngüm kısa 25le 28 gün arası mesela ben adete 4 gün varken silik çizgiyle öğrendim yani çatlamadan 10.gün oluyor ama döngü uzunsa yumurtlama geç oluyorsa çatlamadan 12.den sonra öğrenilir

Herkese merhaba, benim de sağ tüpüm kapalı sol tüpte ki yumurtalar iyi durumda dedi doktor. Tüp açılmıyormuş sanırım sormayı unuttum ama açılsa söylerdi herhalde. Tüpler de sıvı birikmesi olabiliyormuş ve bebeğin düşmesine sebep oluyormuş şuan için alınmasına gerek yok tüp bebek tedavisi olursa alınmasını istiyorlar dedi. Klomen verdi. Adetin 2. günü bugün pazar ve pazartesi iç salı gel dedi. Niye bana 2 gün ic dedi anlamadım. Bu süre için de yapmam gereken işe yarayan ekstra bir şey var mı sizlerin önereceği ? Hepimize Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder inşallah 🧡
Hoşgeldin canım inşallah Allah kolay yoldan acar benim duyduğum tüpleri tıkalı olanlar süt ve maydonoz kürüne oturuyorlarmış bende oturmustum geçen ay fayda etti mi bilmiyorum canım ama faydasını giren çok kişi varmış bu şekilde hamile kalan ♥️

Banada 12. Gün canım işte çok iyi büyümüş 20mm dedi 1.2 gün sonra çatlar dedi ve 2 gün sonra hiç bitmeyen kaşık ağrım yani dünden beridir cekiyorum bu sancıyı sabah gidicem canım baksın ulturasyobda çatlamadıysa iğne versin geç kalmadıysam eğer bugün ortalama 25 felbdir insAllah geç kalmamışımdır
Git git en iyisini doktor bilir aman ihmal etme hele ağrın da varsa insallah güzel haberlerle gel ❤️

Erken yumurtlama oluyorsa yada döngüsü kışaysa adet geçmeden de öğreniyor canım ya da tan adet günü benim döngüm kısa 25le 28 gün arası mesela ben adete 4 gün varken silik çizgiyle öğrendim yani çatlamadan 10.gün oluyor ama döngü uzunsa yumurtlama geç oluyorsa çatlamadan 12.den sonra öğrenilir
Ben 18. Gün çatlama gördüm canim öyleyse erken dimi daha negatif veya pozitif demek için?

Ben 18. Gün çatlama gördüm canim öyleyse erken dimi daha negatif veya pozitif demek için?
Bence çok erken canım çünkü benim çatladıysa eğer ağrım 14.gün başladı ve oğlumda daha da erken yumurtlamıştım 12.döngümde ve bazi kişilerde idrara zoR geçiyormus hcg seni umitlendirmek istemiyorum canım ama içime hamilesin doğuyor kaç gündür bilmiyorum neden böyle hissediyorum Allahım en kısa zamanda kavuştursun yavruna 🤲🏻♥️

Git git en iyisini doktor bilir aman ihmal etme hele ağrın da varsa insallah güzel haberlerle gel ❤️
Inşallah canım gündüze göre ağrım hafifledi ama yine de devam ediyor ömrü hayatımda böyle ağrı görmedim vala o neydi öyle ağladım yerlerde süründüm resmen iyi ki günde 1 tane içmişim dedim ser gibi görünen hayıra çıktı vala benim bünye çok zayıf heralde 🥺

Bence çok erken canım çünkü benim çatladıysa eğer ağrım 14.gün başladı ve oğlumda daha da erken yumurtlamıştım 12.döngümde ve bazi kişilerde idrara zoR geçiyormus hcg seni umitlendirmek istemiyorum canım ama içime hamilesin doğuyor kaç gündür bilmiyorum neden böyle hissediyorum Allahım en kısa zamanda kavuştursun yavruna 🤲🏻♥️
Kesinlikle benimde öyle doğuyor🤲🏻🫶🏻

Benim arkadaşım adet günü silik çizgiyle öğrendi diğer arkadaşım bir ayda 2 kere yumurtlamış geç döllenme olmuş adeti 10 gün geçince silik çizgiyle öğrendi 2.3 hafta geriden geldi doktor geç döllenme dedi

Inşallah canım gündüze göre ağrım hafifledi ama yine de devam ediyor ömrü hayatımda böyle ağrı görmedim vala o neydi öyle ağladım yerlerde süründüm resmen iyi ki günde 1 tane içmişim dedim ser gibi görünen hayıra çıktı vala benim bünye çok zayıf heralde 🥺
Bende hafif hafif sancılar yokluyor ara ara yogun bir sancım yok şuan yarın klomen bitiyor

Zaten şuan duygusallik üst seviyede gözlerim doldu bu mesajinla, inşallah canim ya valla 4 sene olacak.. kendim düşünmeyi biraksam esimin ailesi sürekli soruyor ber telefonda soruyor kötü niyet olmasa da çok üzülüyorum Rabbim sana da bana da burda isteyen bütün kadinlara gönlündekini kolaylikla ve saglikla nasip etsin bu güzel gece yüzü suyu hürmetine ❤️

Benim arkadaşım adet günü silik çizgiyle öğrendi diğer arkadaşım bir ayda 2 kere yumurtlamış geç döllenme olmuş adeti 10 gün geçince silik çizgiyle öğrendi 2.3 hafta geriden geldi doktor geç döllenme dedi
Benim kürtaj olduğum bebeğim de öyle adetten 10 gün sonra 16 beta ile tesadüfen öğrenmiştim.. rabbim ol desin yeter ki

Zaten şuan duygusallik üst seviyede gözlerim doldu bu mesajinla, inşallah canim ya valla 4 sene olacak.. kendim düşünmeyi biraksam esimin ailesi sürekli soruyor ber telefonda soruyor kötü niyet olmasa da çok üzülüyorum Rabbim sana da bana da burda isteyen bütün kadinlara gönlündekini kolaylikla ve saglikla nasip etsin bu güzel gece yüzü suyu hürmetine ❤️
Aynu durum bizde de var inanın bayramda gitmek istemiyorum sürekli bebek yokmu diye soruyorlar

Bende hafif hafif sancılar yokluyor ara ara yogun bir sancım yok şuan yarın klomen bitiyor
Bu çok iyi canım yumurtalar uyarıldı işliyor demek mis kimininsan ağrı eşiği düşük olunca herşeyi hissedermiş kimisi hiv hissetmemiş insAllah benim gibi çok ağrımaz hafif hisseder geçer hamile kalırsın canım benim ♥️

X