2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Buna sevindim ya insallah her sey yolundadir korkuyordum.. esinizin sonucu da güzel çıkar hemencecik de gebe kalırsınız inşallah:)

Herkes icin ayni sonucu dogurmayabilir canim dedigim gibi benimki tercihti kendiliğinden çatlasın istedim catladi ama sürekli kontrol oldum bakalim sonucu da olumlu olur insallah. Tercih meselesi ama seninki kist olmuş gibi strese sokma simdiden kendini daha belli değil ki :) insallah her sey yolunda gider.. benim doktorum istemedi böyle deneyelim dedi doktora uydum asla kendi basima hareket etmedim tabii üstüne basa basa söyleyim kimsenin hakkina girmeyim

Senin bugün 10. Günündü deMi canım belirtin var mı hiç ben de her belirtiyi yaşadım ama hamile değildim bende adetim 2 kalaya kala yapmam test
Kuzu işte göğüs agrim baya fazla yumurtlamadan itibaren basladi hafif ara ara kasik agrim da var bilmiyorum ki

Evet canım benim ki kist oldu bencede inan ağrıma dayanamadım çocuğu da kendimide uyuttum çünkü çatlama ağrım bu kadar şiddetli olmazdı benim ayakta atlatırdım ve ömrü hayatımda hiç bir doktor bana kistin var dememişti ama şimdi klomen sayesinde diyecekler gibi 7 gün sonra netlenetlesir canım ama okudum hep kadınlar klubunu bazı kişileri hiç etkilememiş klomen bazı kişileri benim gibi etkilemiş hayırlısı artık ne diyelim bide 2 tane iCseydim keşke diye üzülüyordum birtanesi bile beni öBür dunyaya götürdü getirdi

Kuzu işte göğüs agrim baya fazla yumurtlamadan itibaren basladi hafif ara ara kasik agrim da var bilmiyorum ki
Hayırlısı olsun Allahın izniyle canım benim adetime 10 gün varie göğüs ağrım baSlar adet olurum zateb hamilelik ve adet ağrısı birbirine benziyor ben oğlumda hiv fark etmedim normal adet olcakmisim givi ağrıdı karnım ama adet günümde şiddetli baş ağrısı yaşamıştım karın ağrım devam etti adet günündem sonra bile ar ara

Canım sen çatladı mi diye ne zaman gittin doktora sana da mi 10 gün Snra gel dedi yoksa hemen gittin mi beklemeden acaba kadın acil bakar mi ki çatladı mi diye çatlamadıysa iğne verse geç mi kalmış olurun ki

Herkese merhaba, benim de sağ tüpüm kapalı sol tüpte ki yumurtalar iyi durumda dedi doktor. Tüp açılmıyormuş sanırım sormayı unuttum ama açılsa söylerdi herhalde. Tüpler de sıvı birikmesi olabiliyormuş ve bebeğin düşmesine sebep oluyormuş şuan için alınmasına gerek yok tüp bebek tedavisi olursa alınmasını istiyorlar dedi. Klomen verdi. Adetin 2. günü bugün pazar ve pazartesi iç salı gel dedi. Niye bana 2 gün ic dedi anlamadım. Bu süre için de yapmam gereken işe yarayan ekstra bir şey var mı sizlerin önereceği ? Hepimize Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder inşallah

Bence agrınız hala varsa doktorunuza bir gdin eger çatlamadıysa igne yapabilir

Demek her vücuda farkli etki edebiliyor canim insallah ağrın diner önemsiz bir şeydir üzüldüm simdi ağrı çektim diyince Canim ben ilaci kullandım adet bittikten 3 gün sonra bitti ilaç onun uzerine bir 5 gün sonra gittim 20 mm idi kendiliginden catlar dedi cumaydi bunu dediginde pazartesi gel dedi bakalım çatlamış mi ben de ovulasyonla takip ettim pazar koyulaştı pazartesi pik oldu o gün 24 Küsür dedi bugün catlar dedi hakkaten o gün silikleşti ovulasyon yani çatladı

Merhabalar aramıza hoşgeldin Her doktorumuz muayene şekli faklı olabilir yumurtaların durumuna bakacktır gelişiyor mu diye ama biraz erken çagırmış

Sizin yumurtanız güzel büyümüş inşallah bebişte tutmuştur

Sizin yumurtanız güzel büyümüş inşallah bebişte tutmuştur
Bir şey duydum hamile kaldiginda ovulasyon testi de köyü çıkarmış diye bugün yaptim çok silikti canım çok sıkıldı ama adet günüm Çarşamba günü erken mi davrandim acaba bu konuda bilginiz var mi yani daha 6 gün var aslında

Amin demek ki o kadarı bile işe yarayacak diye düşündü doktorunuz ben ekstra bir sey yapmadim kullanirken,vitamin kullaniyorum ona devam ettim

Bence erken ben adetim geçtikten 3 gün sonra yaptım çıkmamıştı tam 7 gün sonra gebelik pozitif gördüm

Evet canım onu bende duydum hatta arkadaş öğrendi o şekil hamile olduğunu ama kaç gün kala yaptı bilmiyorum ağrısı olmuş yine yumurtluyorum diye test yapmış pozitif sonra ertesi gün gitmiş gebelik testi almış silik çizgi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…