2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Amin sagolun bazen yasadigimiz şeyler diş agrisinin yaninda çok daha ağır geliyor insana keşke yazmaktan ernmesemde yazsam sizlere bugün o kadar ağladım ki

Yani sıkıntı olmaz dikislere falan demi

Konustum ama sorunu cozmuyorlar direk iade olur ürün diyorlar ama ben hiç ürünü almadim kargo firması bana ulastirmadan gondermis

Canımmm inşallah kötü bir şey değildir. Sürekli bir ağrı mi

Canımmm inşallah kötü bir şey değildir. Sürekli bir ağrı mi
Sürekli valla. Bir yere çarpmisim gibi. Cok öksürdüm ondan mı oldu diyorum. Diğer topiclerde bir sebep yazan da olmamış geçti falan yazmışlar. İnşallah geçici bir şeydir. Yatıyorum acıyor, kalkıyorum acıyor. Araba içinde hele çok çok kötü

Tarif ettiğin yer diyafram gibi geldi ve öksürük sebep olabiliyor kas ağrısına benziyor bir sıcak havlu koysan geçebilir ama sıcak da bize iyi değil sarsan iyi gelir gibime geliyor.

Canım çok geçmiş olsun çok öksürdün ondanda olabilir hormonların ve organların yeri değişiyor ondan da olabilir. İçin rahat etmezse doktora git bir istersen

Canım çok geçmiş olsun çok öksürdün ondanda olabilir hormonların ve organların yeri değişiyor ondan da olabilir. İçin rahat etmezse doktora git bir istersen
Sağol kuzum Bebek çok hareketli olunca içim rahat ediyor. Bir haftaya randevum var aslında kuzum. Şuan bir yere carpmisim gibi rahatsız eden bir ağrı ama öyle çok dayanilmayacak gibi değil şükür doktora gittiğimde mutlaka bahsedip kontrol ettirecegim tabi insallah o zamana kadar geçer

Kızlar size birşey sormak istiyorum siz hergun gündüz sürekli bebeğinizi hisediyormusnz 23+4 yani bn ya akşam yada o gün hiç hissetmedim ertesi gün

Kızlar size birşey sormak istiyorum siz hergun gündüz sürekli bebeğinizi hisediyormusnz 23+4 yani bn ya akşam yada o gün hiç hissetmedim ertesi gün
Ben hissediyorum günün her saatinde erken hissettim canım biliyorsun hem o hemde bebek ve rahimin konumu değişiklik gösterebilir bide benimki net kuduruk göbek deliğimden çıkmaya çalışıyo genelde

sizin ikinci gebeliğiniz mi? karnınız maaşallah :) ben 23 haftadayım hala göbek deliğimin alt tarafı şişiyor bütünü ile bump olusmadı ve insanlar daha yeni yeni hamile oldugumu anlamaya basladı bıraz göbek deliği hizasına tamamlanıp daha sekil almadı tam olarak.Diğer arkadasların da benım gıbı olanlar varmı bılmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…