2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Günaydın kızlar fetal dna nın tıptaki adı tam olarak nedir ?
Doktoruma yapıyor musunuz dedim evet dedi ama iki tane farklı test ismi verdi önerdiğim şu dedi fiyatını öğrendik sekreterden 12000 dedi
Tam olarak adı nedir o parayı vereceksem fetal dna olsun istiyorum
Canım hepsi fetal DNA ama test yapılan yer farklı hepsi genleri inceliyor.Arasında ufak tefek farklılıklar var ama geneli aynı.İçine hangisi siniyorsa yada doktorun önerdiği yaptır

Ben kullancam valla canim. Sagli sollu yatirmayi dusunuyorum bunlarin icine🤣
Evet çok işe yarıyor sağlı sollu yatırmak için. Benim kızım çok kusuyordu uyurken daha güvenli oluyor. Birde Koltuğun üstüne yatırmak yerine reflü yastığının üstüne yatırmak gittiğin yere götürmek açısından da pratik ben ayakta da salladım gündüzleri uykuya direnen bir bebekti bunun üstünde sallıyordum omurgası içinde iyi oluyor 🫠

Ya benim 2li taramama doktor düşük riskli gebelik dedi bana direk Ayrıntılı ya randevu almadıysan sana yeşil kayıt açayım dedi bende 29 şubata aldım dedim ama aklıma takıldı ya

Evet çok işe yarıyor sağlı sollu yatırmak için. Benim kızım çok kusuyordu uyurken daha güvenli oluyor. Birde Koltuğun üstüne yatırmak yerine reflü yastığının üstüne yatırmak gittiğin yere götürmek açısından da pratik ben ayakta da salladım gündüzleri uykuya direnen bir bebekti bunun üstünde sallıyordum omurgası içinde iyi oluyor 🫠
Canim ben etiket işini beceremiyorum heralde. Daha once bilgilerimi yazmistim ama listede goremedim. Bugün cinsiyeti de ogrendik. İkinci kizim olacakmis insallah🥰 ekler misin beni de. Sat 25 ekim. Kalp atisi 6+0. Yas 38.

X