Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Ya kızlar karın düşmesi var bende hemde çok 37 haftalığız bugün sizce bir doktora gitmem gerekiyor mu çok merak ediyom hareketleri iyi ama bebeğim kilo alıyor mu durumu nasıl karnımda düştüğü için merakım çok

Ya kızlar karın düşmesi var bende hemde çok 37 haftalığız bugün sizce bir doktora gitmem gerekiyor mu çok merak ediyom hareketleri iyi ama bebeğim kilo alıyor mu durumu nasıl karnımda düştüğü için merakım çok
Normal kontrolun ne zaman canim? Hareketler iyiyse agri sanci kanama vs yoksa bence kontrolunu bekleyebilirsin..benim karnim da dusuk gitti son zamanlarda cok asagidaydi ama bir sorun cikmadi cok sukur

Normal kontrolun ne zaman canim? Hareketler iyiyse agri sanci kanama vs yoksa bence kontrolunu bekleyebilirsin..benim karnim da dusuk gitti son zamanlarda cok asagidaydi ama bir sorun cikmadi cok sukur
Haftaya bugün canım 38 oluyoz Allahın izniyle
Hareketleri iyi çok şükür sancı arada sırada kısa süreli geliyor ya zaten kuzenim tam benim haftam da iki hafta önce doğum yaptı korkuyom birde gidersem benide erken doğuma alırlar dşye

Soguk biseyler mi yedin canim. Bazen mideyi usutunce de olur bana o bulanti
Yok canım soğuk şeyler yemedim ama duş sonrası uyudum belkide rüzgarda kaldım. Şimdi doktordan çıktım o da yediklerine dikkat et dedi sadece ☺️
Kavun yiyenlerin bebekleri cok guler yuzlu oluyormus. Bu bilgiyi de dun okudum🤣🤣 dogru yanlis bilemiyorum tabi😌
Bunu eşimde görmüş kavun alicam diyip duruyordu😂😂
Sende de tas yoksa bile hafif camurlasma vs varsa belki tetiklemistir. Benim safra tasi var ama baskalari gibi degilim cok sukur 20. Haftada görüldü hic ilac falan kullanmadim idare ediyoruz. Karpuzun beyaz yerini öneririm.
Şimdi doktordan çıktım canım yediklerine dikkat et dedi ama devam ederse araştırıcam bende. Karpuzun beyaz kısmını çok severim ve hep yerim 😍

Valla biz de unuttuk kuzum🤣 varsa hatirlayan anlatsin🤣🤣 bebis nasil? Sen nasilsin?
Bebiş iyi şükür memeye yapışık yaşamak istiyor beşiğine koyamadık bile 😬
Ben idare ediyorum kötü haber ikincidede göğüsler yara olabilirmiş tepine tepine emziriyorum biraz biraz kremler kapak falan rahatlatıyor işte 🥲

Ben de saat 2bucuk gibi sitede dolandim ama kimse yoktu kuzum. Sabaha karsi dalip 6 9 arasi ancak uyuyabiliyorum. Okula gitmesi iyi olmus seninkinin ama kalkip hazirlama da cok buyuk is🥹 okullar kapaninca ben az bir rahat ettim 9 10 a kadar uyuyoruz en azindan
Ah cnm gitti de ben yine uyuyamiyorum bugun işkence gibi gecti valla :/

Çok geçmiş olsun gözünaydın iyi günlerde büyüt inşallah ❤baş ağrın olmadı dimi. Nasıl geçti nasılsın
İyi cnm olmadı bas ağrım eve çıkarırken bi fitil verdiler efsane etkiliydi ağrım olduğunda attım 10 dkda domuz gibi oldum😅😅 sersemledim biraz ameliyat çocuk emzirdim sürekli yeni kendime geliyorum

Bebiş iyi şükür memeye yapışık yaşamak istiyor beşiğine koyamadık bile 😬
Ben idare ediyorum kötü haber ikincidede göğüsler yara olabilirmiş tepine tepine emziriyorum biraz biraz kremler kapak falan rahatlatıyor işte 🥲
@birnbirCanim tahin yağı suruyorlarmis yarayi geciryormus bugun okudum faydasi olursa. Tahin varsa ustunde biriken yağı

Haftaya bugün canım 38 oluyoz Allahın izniyle
Hareketleri iyi çok şükür sancı arada sırada kısa süreli geliyor ya zaten kuzenim tam benim haftam da iki hafta önce doğum yaptı korkuyom birde gidersem benide erken doğuma alırlar dşye
Insallah vaktinde saglikla gelir canim. Sen yine kendini iyi gozlemle de en ufak bir sey hissedersen gidersin hemen

X