2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Canım oksopar kadın dogumcu yazmadı bana ben yazamam dedi gir kardoloji yada ortaedi doktoru yazarsa yazar dedi onlara yazdırdım aklında.bulunsun
Aaaa neden? Kan sulandırıcı ilaçları arasında farklılık var mı ki. Benim axeparin kan sulandırıcı iğnemi kadın doğumcu yazdı hatta o gün transferi olan herkese yazdı

Ay inşallah kuzum analık bitmiyor ki işte şimdi kan ver dur iki katına çıkma muhabbeti. İnşalalh rabbim sağlıkla katlanarak artmasını nasip eder
Evet başlıcak ve bitmeyecek inşallah evlatlarımıza sarılıp sarılıp oh iyi ki beraberiz diyeceğiz bana da dua edin olur mu haftaya transferim olacak o 10 gün nasıl geçecek hiç bir fikrim yok eşimi canından bezdirmesem bari

İnşallah canım duam seninle o 10 gün, benim şöyle geçti; evin duvarları ile konuşarak, evin içinde yürüyüş yaparken koridorlar ile dertleşerek, halılara bakıp “ya aslında siz ne kadar da güzel ve derinmişsiniz ben bunu şimdi daha iyi fark ediyorum” diyerek, koltuklarla Hasbihal ederek, evin kapılarını, pencerelerini sayarak, adımlarken “kız acaba tuttu mu tutmadı diye karnına sorular sorarak geçti. O yüzden yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum akıl sağlığını korumaya çalışmamak elde değil

Benim yarın transfer olduğum günü saymazsak 7.gün ne diyosunuz yarın kan vermeyi düşünüyorum. Versemmi düşükte olsa bi rakam çıkar

sağol canım benim Allah razı olsun Sen ve bebeğin bu güzel günleri ve çok mutlu olmayı öyle hakediyorsunuz ki o yüzden doya doya yaşa Allahım hep korusun siziben de senin gibi karnımla duvarla ahbap olurum gibime geliyor

Hahahahhahahaj ben biraz esprili yaklaştım sen bana bakma cümlemizden inşallah Allah senden de razı olsun Allahım seni de ve transfer edilen bebişini de sana tutunarak korusun inşallah. Çok ama çok teşekkür ediyorum tekrardan

Benim yarın transfer olduğum günü saymazsak 7.gün ne diyosunuz yarın kan vermeyi düşünüyorum. Versemmi düşükte olsa bi rakam çıkar
Genelde en erken 10.gün civarı veriliyor diye biliyorum. 5.gün sonrası evde test yapan da var tabi. Sanırım doktorlar biraz daha yüksek değer görmek istiyorlar hem de emin olmak istiyorlar. Eğer çok meraktaysan için içine sığmıyorsa ver derim. Biraz daha beklemek seni zorlamazsa da beklesabahtan erken gebelik testi de yapabilirsin o da bir seçenek. Allah gönlüne göre versin

Hepinize merhaba, ben 5 yıllık evliyim. İlk gebeliğimde 9.hafta da kalbi durduğu için kaybettim. Kürtaj oldum. İkinci gebeliğim de ise kimyasal oldu kaybettim. İki ay önce tüp bebek sürecine başladım. Amh 0.08 sağ tarafta hiç yumurta yok. İlk ay prp ve eksozom aldım amh 0.25 oldu. İkinci ayda rahim filmi çektirdim. İki tupumde açık hiçbir sorun yokmuş. Yumurtarken sağ tarafım da agridi. Sanırım sağ tarafimda da yumurta olustu. Şu an reglim ya yarın ya da Çarşamba ultrason kontrolüm var. Allah'ım hepimize yardım etsin dualarınız arasına beni de koyarsaniz benden mutlusu olamaz

Merhaba yardımınıza ihtiyacım var 17 haziranda adet oldum temmuzdaki adetim başlamadan tüp bebek için doktora gittim normalde 2 gün önce adetimin olması gerekiyordu ama lucrin diye bi iğne yaptılar ve adetim 2 günü geçti olmuyor bu normalmi yardımcı olabilir misiniz

Canım oksopar kadın dogumcu yazmadı bana ben yazamam dedi gir kardoloji yada ortaedi doktoru yazarsa yazar dedi onlara yazdırdım aklında.bulunsun

5. Gün embiriyosu sie cikart ama 3 gün embiriyosu ise bekle cnm

Kızlar bugün hastane ile konuştum gecen gün biraz iyi biraz kötü haberler almıştım neyse ki bir embriyom iyi gidiyormuş kalitesini sorduğum da grade orta dedi beşinci gün ya transfer ya da dondurma yapacaklar bir tane daha varmış gelişimi yavaşmış bunları duymak bile ilaç gibi geldi :)

Kizlar hem sesiz okudum Ben. 2 yasinda oglum var, o zamanli tüb bebekden kalan dondurulmus 5 gün 2 embiriyomuda dün Transfer ettiler. Simdi bekleme zamani. Kaliteleri 3bb ve 3cc idi, okudugum kadariyla pek iyi degiller bu kalitede olanlar, ama embiriolog 5 gün ve hic bozulmamislar dedim icimi biraz rahatlatti. Bu kalitelerde tecrubesi olan varmi? Su anda hava alanindayim ve evimde ucucam. Almanyadan Istanbula gelmisdim Transfer icin. Hatda tansferden 20 dakika sonra godebilirsinizvdedi ve ordan gezmeye gittim 3 4 saatligine yurudüm vapurabindim. Gecen transferimdede gezmisdim ve tutdu. Bazilariniz o kadar yatip evden cikmamasini doktorunuzmu soyledi cok merak ediyorum? Benim doktorumda hemsiremde sorun olmicagini soylediler. Allahim hepimize sabir ve positiv görüp bebegimizi kucagimiza almayi nasil etsin.

Canım transfer sonrasında yatmak kanıtlanmış birşey değil.
Büyük bir etkisi olsa hastaneye yatış verirlerdi transfer sonrası bir kaç gün. Ama içiniz rahat etsin diye yatanlar var. Doktor sürekli yatmayın yürüyün kan akışı olsun diye uyariyorlat hatta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…