2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Canım bunlara hiç kafayı takma.
Artık bir doktor tercih etmişsin, o doktor embriyolog en iyisini bilir.
Bizim ilk yaptirdigimiz şeyi onlar senede 500-600 kez yapıyorlar belki.
Doktoruma çok güveniyorum ama embriyolog kalite şuan için iyi değil ama yarın iyi de olabilir diyince ona biraz kafayı taktım :) İyi değilse neden beşinci güne götürecekler diye düşündüm bir an :)

Canlar az önce hastaneden arandım...üç tanesi dollenme yolunda idi..biri gelişmemiş ikisini söndürdük dedi...birinci kalite değil ama güzel dedi...salı günü gelişme olursa aricaz dedi..ay duygulandım ikisi gelişse güzel olsa...benim gibi olan varmı ...kaliteden bahsedince biraz üzüldüm ama rabbim nasip eylesin

Resmen şu an aynı durumu yaşıyoruz beni de salı günü arayacaklarmış kaliteli değil ise üçüncü gün riske atmayıp dondurmaları gerekmiyor mu ?
Vallahi canim elim ayagim titredi..üçten ikiye düştü..salı günü beşinci gün ... inşallah gelişir ..bir buçuk ay rahmin dinlensin dedi dr ..o zamana transfer...kaliteden bahsedince modum düştü ama beşinci gün önemli hadi hayirlisi

Benim de çarşamba günü beşinci günüm şuan işlem yapılan sekiz yol alan dört embriyo oluşursa dondurup geçiçi menopoza alacaklar sonra da transfer benim de çok modum düştü beklemekten başka çaremiz yok sanırım :)

Kızlar transferden sonra 3. Günüm ve aşırı sinir stres ağlama krizleri evde kavga etmediğim kimse kalmadı ve sürekli ağlayıp stres yapıyorum böyle olunca tutunmayı etkileyecek diye de stres yapıyorum benim gibi olup olumlu sonuç alan oldu mu fazla stres olumsuz mu yapıyor

Ah ah beklemek inşallah güzel haber verirler ...merakla bekliyorum ...yorucu süreç inşallah mukavatini alırız

Benim de 3. Günüm ağlama krizine girdim inanılmaz ama yaşadıklarının birebir aynısını ben de yaşadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…