2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Bende pcos var tüp bebek tedavisi görüyorum. Ohss durumu doktorun elinde doktor dozları size uygun bir şekilde ayarlarsa hiçbir sorun olmaz. Yumurtalıkların aşırı uyarılmaması için dozlar kontrollü bir şekilde arttırılır. Eğer doktor ve hastane tercihini düzgün yaparsanız hiçbir sorun yaşamazsınız. Klomen vs gibi ilaçlarla çok az yumurtanız oluşur tedavinin bi anlamı kalmaz. Bu süreçten geçen ve herşeyi çok fazla araştıran birisi olarak bildiklerimi paylaştım🌸
Çok teşekkür ederim tecrübeleriniz benim için ayrı ayrı kıymetli 🥰

Canım klomen femara 1 yumurta büyütmeye yetiyor. Pko isen çok yunurtan vardır. Daha güçlü bir ilaç gerekli gonalf iğneler gibi.

Tedaviye başlayınca göreceksin, yaşadığın stres sıkıntı, negatif sonuç alma ihtimali derken ilaçlarin kullanım zorluğu en kolayı kalıyor.

İğneler de sanıldığı kadar zor değil, evde uygulanabilecek çok ince uçlu iğneler. Öncesinde uygulacak bölgeye buz tutarsan uyusur, çok ağrı yapmaz

Bende ohss olacaktım yumurta toplama sonrası sanırım, bir çok iğne ilaç kullandım olmamak için, ona rağmen 1 hafta ağrım oldu ama dayanilmayacak gibi değildi. İyiki o ilaçları vermiş doktorum.
İnşallah güzel gitmiştir tedaviniz teşekkür ederim canım korkuyorum baya açıkçası biri daha yazmıştı ciğerlerinde su felan mı toplanmış ne öyle bişey doktorum da öyle deyince baya ürktüm açıkçası Femara ve klomenle de olabileceğini söyledi ama detay yok tabi

Merhaba ben de düşük sonrası adet olmayı bekliyorum temmuz ağustos düşünüyorum. Tek embriyo var inş altın embriyodur. Hakkımızda hayırlısı olsun yüzümüz gülsün inş.
Benim de beş yumurtam olgunlaştı salı günü toplandı emrıyoları bekliorm temmuz 20 de adet olacam doktor adet olduğunda haber ver ddi bakalım bekliyorum

flowers35 flowers35 canım hayırlı haberlerini bekliyoruz yarın🙏 fnd_50 fnd_50 canım seninde şafak sayıyorum 😘hadi kızlar görelim şu pozitifleri mutlu olalım❤

Bende yarın opu oluyorum dua edin hanımlar yumoşlar sağlıkla gelişsin dolu dolu çıksın 🥰
Yaaa canım benim❤️❤️ hadi bakim senden de güzel haberler bekliyoruz inşallah güzel güzel yumoşların toplansın, güzel güzel kaliteli embriyoların olsun amin 🤲🏻

flowers35 flowers35 canım hayırlı haberlerini bekliyoruz yarın🙏 fnd_50 fnd_50 canım seninde şafak sayıyorum 😘hadi kızlar görelim şu pozitifleri mutlu olalım❤

Bende yarın opu oluyorum dua edin hanımlar yumoşlar sağlıkla gelişsin dolu dolu çıksın 🥰
Canısı dualarım seninle içi folikül dolu hepsi son güne kadar ulaşan minnoşların olur umarım dualarım seninle 🥰😍 uyandığında bitmiş olacak 🤲🏻🤲🏻

Ilk yarim saat kalkmayi onermiyorlar ya bende cok sikismistim isterseniz bezleyebiliriz sizi demislerdi. Ama yarim saat sıktım disimi..
Ben o kadar sıkışıktım ki 5 dk sonra tuvalete koştum… ilkinde yarım saat yatmıştım olumsuz oldu bu sefer de takmadım kafaya 😄 ama bunu okuyunca biraz korktum umarım kötü bi şeye sebep olmamışımdır 🙇🏻‍♀️

demara ya da klomen ile en fazla 4-5 yumurta gelişir , onlar da olgun mu değil mi döllenecek mi döllenirse 5. günü görebilecek mi belli değil
gonalf uygun dozda verilip uygun çatlatma iğnesi seçilir ve doktor tecrubelı olur ise ohss olmazsın
benden 29 yumurta toplandı , 5. gune gelen sağlıklı embrıyo sayısı 4.. boyle dusun
gonalf iğnesinden de korkma insülin kalemi gibi ne acısı var ne ağrısı
gözünde hiiiiiç buyutme , hakkında hayırlısı olsun
bol şans
Çok teşekkür ederim canım 🙏🏼 sizce en iyi tedavi yer neresi? Eşim bahçeci düşünüyordu bende baya merak ettim orayı hatta konuştuk doktorla ama tedavi başlamadık siz nerde gördünüz acaba tedavi sormamda sakınca yoksa 🥹

Acilde bakiyolar... normal hasta olarak gittiginde bile gebelik suphen varsa ilac tedavisinden once gebelik bakilit. Ona gore ilac yada serum verilir
Evet evet benim bakılmıştı yan ilçenin acilinde biliyorum bulunduğum ilçe küçük biraz hastanesi yok diyebilirim küçük sağlık ocağı gibi bir şey o yüzden orda bakılır mı cihazları var mıdır onu bilemiyorum soracağım ona göre hareket edeceğim

Ilk yarim saat kalkmayi onermiyorlar ya bende cok sikismistim isterseniz bezleyebiliriz sizi demislerdi. Ama yarim saat sıktım disimi..
Benim hastane sormadan bezliyor. 2 seferdir çok rahat ediyorum. Transferden bir süre sonra beze yapıyorum artık. 2 saat rahat kasilmadan yatmış oluyorum.

Hmm bana normal hayatına devam et dediler
Asitli icecek yesil cay adacayi bidi daha vardi unuttum bunlar yasak.. odem sokturecek kurler yasak.. hazir icecekler yasak.. cay cok acik max 2 bardak. Kahve gunde 1 tane.. akdeniz tipi beslenme olacak bol yesillik bol ptotein bol meyvr bol kuruyemis.. yeme icme kismini boyle soylediler bana. Bide tabiki bol su

Canısı dualarım seninle içi folikül dolu hepsi son güne kadar ulaşan minnoşların olur umarım dualarım seninle 🥰😍 uyandığında bitmiş olacak 🤲🏻🤲🏻
Yaaa canım benim❤️❤️ hadi bakim senden de güzel haberler bekliyoruz inşallah güzel güzel yumoşların toplansın, güzel güzel kaliteli embriyoların olsun amin 🤲🏻
Aminnn ne güzel dualar hepinize çok teşekkür ederim😘💕 iyiki varsınız 🥺

X