2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Kızlar ben de yarın sabah kan vereceğim gerçekten gitmeye çok korkuyorum 🥺
Canım inan o gün beni de korkutuyor. Seni çok iyi anlıyorum. İnşallah hayırlı sonucun
Pek bilgim yok o test hakkında canım. Laboquick gözümde en iyisi kullandıklarım arasında
Eczanede bir bu vardı canım.
Ne zaman yapacaktın💛
Çarşamba günü test günüm. Salı sabahı yapicam canim.

canım benim 4 tane üçüncü gün embriyosu iyi kalite doktor hiç riske atmamış dondurmuş arkadan gelen 2 tane vardı 6. güne kadar takip ettiler ama doktorun istediği gelişim gösterilmedi diye dondurmamışlar onları elimde sadece 3. gün embriyosu var ki bize piezzo yöntemi uygulandı doktor eşimin probleminden dolayı böyle olduğunu söyledi ama ben 3. gün embriyosu tutmaz diye korkuyorum şimdi de 🥺🥺
Kızım 2 buçuk yaşında 3. Gün embriyosu 🥹 bugün de kardeş için dondurulmuş 3.gun embriyo transferi oldum 🌷

Yok yok hiç şaşırma senin gibi içen tanıdıklarımda oldu doktordan doktora değişiyo. Kan sulandırıcıda her zaman akşam içilir doktora sormadan ilaç saatlerini değiştirme. Bir kaç güne baş ağrın geçicek bünye alışıyo☺️
ayy geçsin artık bugün en kötü gündü heralde ilaç dozu artıyor ya sürekli ondan daha da şiddetleniyor baş ağrım bende migren var ondan bende aşırı baş ağrısı yapıyor heralde migreni tetikliyor bugün gözümü açamadım ağrıdan

X