2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Benim de pazara denk geliyor nerede veririm bilmiyorum özel hastane de yok bulunduğum ilçede. Acil var. Poliklinik dahi yok

Tedavi olduğun hastanedeki doktorla görüsmüyor musun beta için bizde öyle kanı veriyosun seni odaya cağırıp haberi veriyor ben doktor pazar işlem dışında odasında olmaz diye cumsrtesi vereceğim

Ahh kuzum benim şu güzel haberleri alalım da bir ben kilo almaya'da razıyım sonrasında eşime senin yüzünden kilo aldım deyip trip atarım bahane olur banaadam benden çekiyor zaten

Bak işte hayrişim kilo değilmiş ödem su hepsi karışmış sende kız daha doğum falan derken sende ödem çok olur kilo almaya devam et bence sonra nasılsa verirsin. ❤❤

Hahahhaha haklısın ben zaten ilk gebeliğimde 22.5 kilo almıştım. Sonra sporla temiz beslenme ile 30 kilo yani fazlasıyla verdim
Dediğim gibi yeter ki pozitif olsun kilolar verilir

Tedavi olduğun hastanedeki doktorla görüsmüyor musun beta için bizde öyle kanı veriyosun seni odaya cağırıp haberi veriyor ben doktor pazar işlem dışında odasında olmaz diye cumsrtesi vereceğim
Canım ben tedaviyi bize 1.5 -2 saat uzaklıktaki ilde oluyorum. Farklı bir ilin küçük bir ilçesinde yaşıyorum. Kanı orda istediğin yerde de verebilirsin dediler. Pazar günü de oraya gitmem mümkün değil zaten eşimin işinden dolayı biz sürekli izin alarak gidip geldik tedavi sürecinde de zor bir şekilde.

Yok ben cuma vericem pazar işe başlamam lazım.Eğer negatif çıkarsa kendimi toplamam için bir iki güne ihtiyacım olacak bir de izinlerimi falan yenilemem için mesai saati olması lazım
Anladım canım haklısın zaten bir gün öncesinden de belli olur diye düşünüyorum. Millet 5. 6. Gün eve normal test yapıyor onda bile öğreniyor eğer varsa

Hahahhaha haklısın ben zaten ilk gebeliğimde 22.5 kilo almıştım. Sonra sporla temiz beslenme ile 30 kilo yani fazlasıyla verdim
Dediğim gibi yeter ki pozitif olsun kilolar verilir
Ohhh maşallah doğumdan sonra o zaman kilo nasıl verilir konusunda ders veriyorsun bize Benim çok ihtiyacım olacak çünkü eminim

Merhaba kızlar hepiniz çok güzel haberler alırsınız inşallah bir kaç sorum var size doğal transfer olacak Allah izin verirse adetin kaçıncı günü olur acaba aşağı yukarı? Bir de kızlar ben çalışıyorum öğretmenim yaz okulunda çalışıyorum dersanede 3 gün gidip geliyorum. Doktor çalışabilirsin diyor zaten hiç bir kısıtlama yapmıyorlar. Transferin ertesi güne dersim olursa nasıl olur acaba diye düşünüyorum. Daha önce evde yatmıştım transferlerimde yatmakta çözüm değilmiş onu anladım. Ama şimdi ayakta kalmak vs olumsuz etkiler mi aranızda çalışan işe giden var mı?

Adetin ikinci yada üçüncü günü çağrıyolar. İlk üç gün aktif ve ağır hareketler yapılmadan sonraki günler normal düzene dönebilirsiniz demişlerdi bana.

Adetin kaçıncı gün oluyor peki transfer bu arada doktor beni adetin 8.günü çağırdı
Genelde yumurtlama dönemine denk geliyor 14 15 falan olması lazım ama eğer rahim ve yumurtalar istenilen boyuta ulaşmışsa. Benimki ulaşmadığı için ilaçlıya döndük ve 25.gününe falan denk geldi

Genelde yumurtlama dönemine denk geliyor 14 15 falan olması lazım ama eğer rahim ve yumurtalar istenilen boyuta ulaşmışsa. Benimki ulaşmadığı için ilaçlıya döndük ve 25.gününe falan denk geldi
Aynı ay içinde hemen ilaçlaya mı döndünüz bi sonra ki siklusta mı ilaçlıya dönüldü ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…