2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba, 7 şubatta 5. Gün transferi oldu kasıklarımda hafif ağrı ilk tüp bebek deneyimim aslında kendimi dinlemeyeceğim hiç bir şeyi belirti olarak almayacağım diye kendimi şartlamıştım ama o kadar heyecanlıyım ki test gününü iple çekiyorum. Rabbim hepimize o duyguyu tattırsın dualarınızda eksik etmeyin 🌸🌸
Benimde dün oldu transferim kasıklarımda aynen hafif ağrılar oluyor .
Hayırlısı olsun inşallah hepimiz için 🤗

Ve şöyle bişeye daha şahit oldum çok yakın arkadaşım evlendikten sonra doktora genel muayene için gitmişti doktor da rahimde damar yapışıklığı mı 3 tane damardan 2 tanesi yapışık mı bişeyler demiş işte bunun için de sanırsam ya tomografi idi ya da emardı o tarz bişeydi tam net hatırlamıyorum kızdan istedi kızın adet günü gelmişti ya da yakındı 1-2 vardı tam net hatırlamıyorum ne olur ne olmaz diye beta kanda bakıldı değeri 0 küsür çıktı kız girdi tomografiye işte neydiyse ve sonuçta bişey çıkmadı ama 1 hafta geçmeden kızın hamile olduğu ortaya çıktı kız hamile kalmış ama betada çıkmadı hiçbir şekilde ve 2 aylıkken kalp atışı durdu bebeğin ilk gittiği doktor devlet hastanesinde bir doktordu kalp atışını alamayınca özele gitti orda da dinlemek istedi orda da alamadı sebep sorulduğunda da kız o tomografiye girdiğini söyledi ve doktor da ona bağladı muhtemelen aşırı radyasyondan gebelik sağlıklı ilerlemedi dedi yani baya kötü oldu sonu hamileydi ama çıkmadı işte nasibi böyleydi sonra 2 ay geçmeden hamile kaldı doğumu da dikişsiz yaptı 😂😂 şimdi geceleri uyutmayan bebişi var
Yaa doğru diyorsun nasip işi aslında, çok teşekkür ederim moral verdin, inşaAllah hepimiz hayırlısıyla nasibimize kavuşuruz

Kızlar merhaba, 7 şubatta 5. Gün transferi oldu kasıklarımda hafif ağrı ilk tüp bebek deneyimim aslında kendimi dinlemeyeceğim hiç bir şeyi belirti olarak almayacağım diye kendimi şartlamıştım ama o kadar heyecanlıyım ki test gününü iple çekiyorum. Rabbim hepimize o duyguyu tattırsın dualarınızda eksik etmeyin 🌸🌸
Aynı gün transfer olmuşuz 😊 benim hem kasık hem karnımda ağrı var ama taze transferden kaynaklandığını düşünüyorum 😊 kendimizi dinlemiyoruz belirti aramıyoruz 😊

Aynı gün transfer olmuşuz 😊 benim hem kasık hem karnımda ağrı var ama taze transferden kaynaklandığını düşünüyorum 😊 kendimizi dinlemiyoruz belirti aramıyoruz 😊
Benim dondurulmuş embriyo transferi yapıldı bir regli süresi dinlen dedi doktorum pco olduğu için çok yumurta toplandı diye taze transfer yapmıyorlarmış

Benim dondurulmuş embriyo transferi yapıldı bir regli süresi dinlen dedi doktorum pco olduğu için çok yumurta toplandı diye taze transfer yapmıyorlarmış
benimde 7 subatta transferim oldu ve dondurulmus embryo, bide pco var ayniyiz 😇
benim kasikaagrilarim var dünden beri .. gögüz agrilarim gitmisti simdi gögüs ucu hasasiyeti basladi

benimde 7 subatta transferim oldu ve dondurulmus embryo, bide pco var ayniyiz 😇
benim kasikaagrilarim var dünden beri .. gögüz agrilarim gitmisti simdi gögüs ucu hasasiyeti basladi
Göğüs ucu hassasiyeti bende 3. Gün başlamıştı bugün akşam baş dönmesi mide bulantısı yaşadım kız biz şaka gibiyiz valla billa halimize bak bir de ben başta belirti aramıycam kendimde falan diyordum iyice zıvanadan çıktım 🤣

X