2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhabalar. Benim dün 13 adet yumurta toplandı eşimden kaynaklı tüp bebeğe başladık. Yarın arayıp beni bilgilendirceklerini söylediler. Çok heycanlıyım transfer sürecine kadar önerebileceğiniz ve sonrasında tavsiye ettiğiniz bişeyler varmı

sen söyleyınce baktım benımkı de adanadan gelıyormus :kahve:
Ya kızlar silik çizgide prodoctor marka teste çok güvenmeyin 12’li pakette son 3 tane kaldı elimde ama tüpe başlamadan önce dükkanda testimi yaptım adet günü hafif silik çıktı belliydi yani ertesi gün tekrar kurumuştu baktım belirgin çizgi vardı ama negatifti o yüzden koyulaşmaya iyi bakın gerçekten benim çok hevesim kırılmıştı elinizde çok test olursa koyulaşmaya mutlaka bakın bende öyle yapıcam şimdi transfer için predictor marka 2 tane test aldım en pahalısı piyasada bu marka sanırım 3 tane de prodoctor var onları da kullancam koyulaşma takip ederim onlarla

Eklentiler

• 9874C330-BC90-41A0-9141-CA5A75D2018A.png
    9874C330-BC90-41A0-9141-CA5A75D2018A.png
    430,2 KB · Görüntüleme: 35
Eşim 2.günün sabahı bana mesaj atmış test yapsana zaten 10lu aldık her güne bir tane yap demiş. Yuh dedim zaten tutunması 3 günü buluyormuş. Ama işte destekleyen de olunca bugün yaptım. Karı koca sabırsızız 😅😅😅 Bi de araştırdım biraz 3.gün 4.gün gören de olmuş. Tabi 7 8e kadar göremeyen de var.
Hahahha 😂😂😂 benim kocam da benimle dalga geçer 😂😂 sen transferden ertesi günü başlarsın yapmaya diyo 😂😂 negatif olursa üzüleceğimi bildiği için test gününü sürekli beklememi ister

Ya kızlar silik çizgide prodoctor marka teste çok güvenmeyin 12’li pakette son 3 tane kaldı elimde ama tüpe başlamadan önce dükkanda testimi yaptım adet günü hafif silik çıktı belliydi yani ertesi gün tekrar kurumuştu baktım belirgin çizgi vardı ama negatifti o yüzden koyulaşmaya iyi bakın gerçekten benim çok hevesim kırılmıştı elinizde çok test olursa koyulaşmaya mutlaka bakın bende öyle yapıcam şimdi transfer için predictor marka 2 tane test aldım en pahalısı piyasada bu marka sanırım 3 tane de prodoctor var onları da kullancam koyulaşma takip ederim onlarla
Sinir oluyorum yalanci testlere :KK43:

Hahahha 😂😂😂 benim kocam da benimle dalga geçer 😂😂 sen transferden ertesi günü başlarsın yapmaya diyo 😂😂 negatif olursa üzüleceğimi bildiği için test gününü sürekli beklememi ister
Ayy moral bozma hiç canımm. Testlerin hepsi aynı hassasiyette değil. Çıkarsa seviniriz çıkmazsa moral bozmadan dua ve beklemeye devam😂😂😂😍

Hahah aynı benn ulan o fitilin ne saçma bi formu plastik gibi iç çamaşır i ayrı batırıyor , wc den kalkiyoorum ayri parcalari kalmis testi bile yapacağım idrarda içinde onlardan dolu 🤦‍♀️ her yerdeler
Allahım hislerime tercüman oldunuz vallahi şu fitilden nefret ediyom benimki lattewel gibi bir marka allahtan 7tane kullancam ben 2 gitti kaldı 5 bu akşam yapacam 4 kalcak😂

Benim op işlemide sancılı geçti üç gün lekem oldu karnıma pis kramplar giriyordu ilk denemem olmasına rağmen baya yıprattı beni ve transferden beridir geçmeyen bir baş ağrım var bugün dayanamadım ağrıya bı parol aldım doktorum kendi vermişti ağrım sizin olursa diye ilk defa aldım
Benim de opu kabus gibiydi 🥹

Peki çatlatma iğnesi falan vurulmuş muydunuz? Onun etkileri çıkmış olabilir mi? Ya ben de prodoctor almış ucuz diye aldık tüh keske almasaymışım

X