2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar benim transferden sonraki 7. Günüm bugün. Geceleri aşırı terlemem oluyor ve idrara çok sıkılıyorum. Gece uykumdan uyanıp en az 1 kere kalkıp tuvalete gitmem gerekiyor. Böyle durumlar yaşayanlar oldu mu? Acaba pozitif etkiler mi yoksa hormon kullandığımız için normal mi?
Bezen bi anda sıcak bastığı oluyordu gece tuvalete ben 5 gibi filan rutin hep kalkıyodum

Peri kızı merhaba sonucun pozitifti Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.bişey soracağım cevaplarsan sevinrim okuduğum kadarıyla medical pointte tedavi oldun doktor ve hastane ücreti toplamda ne kadar ödedin acaba
Merhabalar evet şükür sonucum pozitif. Ilk 2100 muayene ücreti verdim 25 bin kadar iğneler ilaclar tuttu ilk transferimi özel sigortam karşıladı. Ikinci transfere 15.000 ödedim arada histeroskopi oldum. Ama şuan sanirim ilk transfer ücreti 55.000 ₺ olmuş. Çok masrafli bir süreç Rabbim kolaylik versin🤲🌸 Sizde orada mi yaptirmayi düşünüyorsunuz

Merhabalar evet şükür sonucum pozitif. Ilk 2100 muayene ücreti verdim 25 bin kadar iğneler ilaclar tuttu ilk transferimi özel sigortam karşıladı. Ikinci transfere 15.000 ödedim arada histeroskopi oldum. Ama şuan sanirim ilk transfer ücreti 55.000 ₺ olmuş. Çok masrafli bir süreç Rabbim kolaylik versin🤲🌸 Sizde orada mi yaptirmayi düşünüyorsunuz
Ya şuan ben transferimin 9.günündeyim Ege üniversitesinde yaptırdım sonucumu bilmiyorum:) Allah korusun negatif durumunda medical pointte düşünüyorum teşekkür ederim cevap verdiğiniz için

Herkese selam
Çift transferlerden hiç keseleri gören oldu mu?
Ya da çift transfer edilip tek kese gören oldu mu?

Ya şuan ben transferimin 9.günündeyim Ege üniversitesinde yaptırdım sonucumu bilmiyorum:) Allah korusun negatif durumunda medical pointte düşünüyorum teşekkür ederim cevap verdiğiniz için
Rica ederim😊 insallah pozitiftir gerek kalmaz. Önce bende ege üniversitesi düşünmüştüm sonra çok sira bekliyorsunuz demisler burada okumuştum vazgeçtim. Yarın mi test yapacaksiniz siz

Rica ederim😊 insallah pozitiftir gerek kalmaz. Önce bende ege üniversitesi düşünmüştüm sonra çok sira bekliyorsunuz demisler burada okumuştum vazgeçtim. Yarın mi test yapacaksiniz siz
Bana 12 martta test yapmam söylendi 2 martta çatlatma iğnesi oldum bu yüzden olabilir mi bilmiyorum

Histeroskopi fiyatı nedir acaba

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-06-21-29-02-277_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-06-21-29-02-277_com.android.chrome.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 35
X