2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bak böyle yapma kendini negatife bağlama vardır inşallah bizimkiler 3. Gün embriyosu minikler belki de ondan gösteremiyorlar kendilerini benimki olmadı ama bi sürü de 3. Günden pozitif alanlar var kendini üzüp moralini düşürme 🤲🏻 dua edeceğim inşallah pozitif gelicek
İnşallah canım Allah sesini duysun ne bileyim bir yanım testlere inanma diyor bir yanımda işte hayalet çizgi bile olsa çıkardı diyor test günüme iki gün kaldı iki günde ne değişecek 😔

Merhaba! Kızlar prednol hap kullanan var mı? Varsa kaçıncı haftaya kadar kullanacaksınız doktorunuz birşey dedi mi

Canım benim ilkinde kimyasal gebelikti ve ilacı bırakana kadar adet olmadım. Ama burada okumuştum kanaması başlamıştı birisinin ilaca rağmen. Test yaptı negatifti sonra ilaçları tamamen bıraktı
Ama senin kimyasal da ikinci kanda değerin düşmüştü demi canım

İnşallah canım Allah sesini duysun ne bileyim bir yanım testlere inanma diyor bir yanımda işte hayalet çizgi bile olsa çıkardı diyor test günüme iki gün kaldı iki günde ne değişecek 😔
Hakkında hayırlısı olsun ümidini kaybetme . Ben 25 ile öğrendim kaset testlerim hala hayalet çizgi yarın tekrar kan vericem ona rağmen ümidim var . Bekle üzüleceksen kan verdikten sonra üzül şimdiden kendine zehir etme anın tadını çıkar

Canım benim ilkinde kimyasal gebelikti ve ilacı bırakana kadar adet olmadım. Ama burada okumuştum kanaması başlamıştı birisinin ilaca rağmen. Test yaptı negatifti sonra ilaçları tamamen bıraktı
Kimyasalda değerlerin nasıldı ? Kaçıncı gün öğrendin acaba

selam kizlar 6 hafta da ve kahverengi lekelenme olan var mi aranizda? normalde haftaya cuma günü randevum var doktorda, bu nedenle yarin bir görünüp danisayim diyorum?
Bende de bugun oldu bende biraz korktum. Benimde kontrolüm cuma
Kahverengi olunca sorun olmadıgını soylediler hep ama yinede tedirgin oldum
Kan sulandırıcıyı kullanmasammı diye dusunuyorum bugün, pazar oldugu icin doktora da danışamıyorum ☹️

Kızlar tüp bebek tedavisinde serum taktıranlar var mı aranızda. İnternette okudum bağışıklık güçlendirmek ve embriyonun rahme tutunmasını destekleyici içerikleri varmış.
Ben iki transferimde de taktırdım intralipid serum
İlki negatif oldu ikinci pozitif
Etkisi ne kadar var bilemem ama omega ve balık yağı icerikli oldugu icin illaki faydalıdır diye dusunuyorum🙏🏼
Devlet hastaneleri takıyor aklında olsun

Ben iki transferimde de taktırdım intralipid serum
İlki negatif oldu ikinci pozitif
Etkisi ne kadar var bilemem ama omega ve balık yağı icerikli oldugu icin illaki faydalıdır diye dusunuyorum🙏🏼
Devlet hastaneleri takıyor aklında olsun
Teşekkür ederim 10. Günüm benim. Bilseydim başında taktırırdım.. inşallah da pozitif sonuç alırım da gerek kalmaz❤️

Hakkında hayırlısı olsun ümidini kaybetme . Ben 25 ile öğrendim kaset testlerim hala hayalet çizgi yarın tekrar kan vericem ona rağmen ümidim var . Bekle üzüleceksen kan verdikten sonra üzül şimdiden kendine zehir etme anın tadını çıkar
Öyle tabi haklısınız inşallah Salı günü sürpriz olur rabbim hepimize yardım etsin

Günaydın kızlar, bugün 5. Günüm erken gebelik yaptım negatif çıktı bu kez diğer transferlerimden de farklı hissediyordum hep belirti arıyordum diğerlerinde belirtilerim çok barizdi 5. Günde hep silk çizgiyi görmüştüm. Sizce pozitife dönme ihtimali var mı
Canim bence test için erken biraz daha bekle bazen çıkmıyor 10.güne kadar

Canim herseyin hayırlısı üzme kendini çok zor yollardan geçiyoruz evet ama kan testini görmeden ümidini kaybetme

X