2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bugün 11 günüm 9. Gün kan vermiştim 64 çıkmıştı şimdi iki kat artmış mı çok endişeliyim kan vericem yarın da vercem yarın ki sonucu doktora adıcam dua edin kızlar benim için inşallah güzel bir sonuç çıkar

Bugün 11 günüm 9. Gün kan vermiştim 64 çıkmıştı şimdi iki kat artmış mı çok endişeliyim kan vericem yarın da vercem yarın ki sonucu doktora adıcam dua edin kızlar benim için inşallah güzel bir sonuç çıkar
Iyi haberlerle gel canim .artisi guzel olmustur insallah

Çok sevindim adınıza. Benmde tek embriyomdu rahimde hiç sıkıntım yoktu 8 hucreliydi çözdururken bizimde dönüş güzeldi. Embriyo glue yaptırmadık ama iki kere serum taktırdım. Amh 0.3 ama olmayınca olmuyormuş
Nacizane size ve diğer arkdaşlara bir önerim var.Temmuz ayından beri Diyetisyen Fatma Kevser Kurnaz ile çalışıyorum.Benim Amh 0.02ydi. Bu seviyede yumurta bile zor gözüyordu. 2,5 ay üreme sağlığı geliştirici diyetten sonra 5 yumurtam toplandı 3 ü döllendi.Sonrasında transfer için rahim hazırlığı yaptık 4 ay kadar.Transferim gercekleşti 14 Şubatta tek embriyoyla ve gebeyim.Benim amh düşüklüğünden başka hiç bir problemim yoktu ama çok büyük bir etkiydi 0 yani. Sağlıklı beslenme programının benim üzerimde cok büyük etkisi oldu.Instagramda dyt.kevserkurnaz sayfasını inceleyin derim.8 aydır üreme sağlığı iyileştirmeseydik şükür şimdi gebelik beslenmesine geçtik 🤰🧿🤲🤲 Hatta en son paylaşımı benim 💚

Nacizane size ve diğer arkdaşlara bir önerim var.Temmuz ayından beri Diyetisyen Fatma Kevser Kurnaz ile çalışıyorum.Benim Amh 0.02ydi. Bu seviyede yumurta bile zor gözüyordu. 2,5 ay üreme sağlığı geliştirici diyetten sonra 5 yumurtam toplandı 3 ü döllendi.Sonrasında transfer için rahim hazırlığı yaptık 4 ay kadar.Transferim gercekleşti 14 Şubatta tek embriyoyla ve gebeyim.Benim amh düşüklüğünden başka hiç bir problemim yoktu ama çok büyük bir etkiydi 0 yani. Sağlıklı beslenme programının benim üzerimde cok büyük etkisi oldu.Instagramda dyt.kevserkurnaz sayfasını inceleyin derim.8 aydır üreme sağlığı iyileştirmeseydik şükür şimdi gebelik beslenmesine geçtik 🤰🧿🤲🤲 Hatta en son paylaşımı benim 💚
Merhaba canim benimde kevser hanım 1 yıl kadar olacak benimde hiç aklımda yokken tüp bebek başladım ama kevser hanım ve önerileri mutlaka etkisi büyük ki kaliteli embriyolarim oldu halada devam ediyorum kendisi ile beta testim pozitif geldi 🙂

Gebe olan arkadaşları tebrik ederim ve dua beklerim bende Salı günü test yapacam taze transfer 3. Gün embriyosu oldum 8. Gün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı umudum var ama hissi olarak oldu diye düşünüyorum gerisi rabbimin takdiri hamile arkadaşların genel belirtileri tuhaflıkları var mı test gününe kadar hissi olarak merak ettim 🥲
Canım transfer tarihin 22 şubat mıydı?benim test günüm dündü negatif çıktım bu arada

Merhaba canim benimde kevser hanım 1 yıl kadar olacak benimde hiç aklımda yokken tüp bebek başladım ama kevser hanım ve önerileri mutlaka etkisi büyük ki kaliteli embriyolarim oldu halada devam ediyorum kendisi ile beta testim pozitif geldi 🙂
Cok sevindim ♥️♥️🧿 Bir professör doktor bana kamyonla yesen bir fayda etmez demişti bu yumurtalara. Ne yazık di mi!! İyi ki siz de karşılaşmışsınız Kevser Hanımla ☺️

Progesteron 50 bide estrofem

Sağlık ocağından yazdırabilirsiniz veya tüp Bebek doktorunuz yazıcak tekrardan bazı ilaçlar eczaneden de direk alınıyor ben bir çoğunu uğraşmamak adına sağlık ocağımdaki doktor yazmadı çünkü direk eczaneden ilaç ismiyle aldım
20240303_130345.png

X