2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar bugün 5. Gündü
Embriyolog aradı 4 tane donduracaklarini soylediler.
12 tanesine de yarına bakacaklar mis.
Sanırım onların gelişimi iyi değil bir gün daha bekletmek istediler.
Onlardan da 1-2 kalırsa 6. Gün embriyosu mu oluyor, kalitesi daha düşük mü olacak acaba

Merhaba. Bende cem çelikte transfer oldum 3.gun 13 Şubatta ama negatif oldu benimki size ekstra bişey yapıldı mı ve kaç hucreliydi
Üzüldüm hayırlısı olsunn Eylül sonunda Dondururken de embriyolog 3. Gün 10 hücreli cok kaliteli bir embriyo donduruyoruz demişti.Transferden önce yine embriyolog geldi çözdürdük %100 geri dönüş sağladı,embriyodan beklentimiz yüksek dedi.Embriyo glue dedikleri solüsyonda beklettiler transferden önce 6000 verdik onun içinde. Bir de serum verdi bana her hafta oluyorum. Amh ım cok düşüktü 0.02. Kilom 50. Yaş 37. Havuz yaptıramadık yurdışında olunca tek embriyo üzerinden mecbur gittik. Allah nasip etti Darısı başınıza

Ben pazartesi günü 12. Gün oluyor inşallah 300-500 arası çıkar hatta 1000 çıksın 7 gün 30 du değerim öğleyinde vermiştim 9. Gün 64 olmuştu sabah 9’da vermiştim 2 gün sonrası pazar gününe denk geliyo yine kan vereyim dedim eşime pazartesi günü 12. Gün oluyor zaten ard arda vermeyelim dedi bende ondan gizli kaset test aldım 3 tane bugün yaptım yarın yapacam pazartesi sabah yapacam bide koyulaşma takip etcem yoksa içim rahat etmiyor çok korkuyorum kimyasal olmasından

Gayet güzel sonuçlrın kimyasal olsaydı şimdiye bu değerler düşerdi endişelenmemeni öneririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…