2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım kalbini ferah tut allahın izniyle bişey olmaz, ama doğana kadar hiç birimiz rahatlayamayacağız buna eminim

Valla bilemedimki hepsi farklı uyguluyor demekki ama benim son adet tarihiyle hesaplasaydı daha öndeydi. Ultrasonda da görülüyor hafta ve günü bence en sağlıklısı o diye düşünüyorum

10 günü geçti kahverengi akıntı var ,kasık ağrıları var korkmaya başladım iyice dış gebelik olur mu diye diye diye

10 günü geçti kahverengi akıntı var ,kasık ağrıları var korkmaya başladım iyice dış gebelik olur mu diye diye diye
Benimde 9. Günüm bende de adet olacakmışım gibi ağrılar var lekem de geliyor. Böyle olup pozitif olanlar da var. Dua edelim inşallah güzel sonuçlanır.

Evet geçen cuma keseyi gördük haftaya perşembe kalp atışı için gidecez doktor o zaman 5+5 demişti

Benimde transfer 5 şubat pazartesi duyulurmu acaba kalp atışı
hayırlı olsun, sağlıkla gelsin inşallah :)
benim sarı renk akıntı açık renkte ve koyu kıvamdaydı dün. bugün de tak,p edeceğim olur mu tekrar diye. ama bunun dışında herhangi bir belirti yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…