2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yok canım benim de 5 gün sürer ancak bu ay çok yoğun kanamam oldu doktora gittiğimde histeroskopi yapalım dedi. İşlem geçen cuma yapıldı. Adetimin 5.günüydü hala kesilmedi. Doktora sormadım normal mi diye. Bende anlamadım vücudumuza ne oluyor
İlaçlardan herhalde ya dengemiz şaştı iyice.

Histereskopi sonrası gebelik şansı artıyor. Bu ayı değerlendir canım. Benim düşük yaptığım gebeliğim histereskopiden sonra olmuştu.

Allah allah herkes yoğun geçiyor demiş benim tam tersi. Bugun 4.gün lekelenme bile olmadı kesildi 🙄🙄

Canlar yarın transferimin 7.günü olacak. Elimde sadece kaset test var. Acaba kaset testte gebelik varsa çıkar mı. Test günü yaklaştıkça ne yazık ki beni iyice korku sarıyor. Test günüm 5 martta bu arada
Merhaba canım yarın benimde 7. Günüm yaparsan banada haber ver 🥳🥳

Yani şu an ben transfer tarihime göre hesapladığı da 1 hafta 2. Günlük oluyor ben 5 hafta sonra mı kalp atışı duyacam bu da nisan ayı oluyo nerdeyse 😂😂 çok saçma olmadı mı ya

Kese kalp atışı birlikte çağırdılar beni canım beklemesi zor oldu ama değdi beklemeye🥰 6+4 dedi doktor bugün , darısı bu yolda emek veren herkese🤲
Hesap tutuyor aslinda. Ben de 6+0 bugun. Benim adet ile transfer tarihi ayni hesap cikiyor 19. Gun oldugum icin.
Seninle de aramda 4 gun var (6 subat)🌸

Kızlar bir şey soracağım bugün 8. Günüm erken gebelikte negatif çıktı 3. Gün embriyosu idrarda negatif çıkıp kanda gebelik çıkma ihtimali olur mu lütfen bilgi sahibi olanlar yazsın çok karıştık bugün 😔

negatif olanlara bi şey sorabilir miyim ilaclar negatifi görünce bir anda kesiliyor mu yoksa igneyi bırak ama estrofemi bikac gün daha al vs gibi bir seyler var mi? hani donguyu tamamlamak adına vs
❓️ ilaclarim bitmek uzere de hic almayayım yenisini diye sordum ama merkeze sorsam 12. günden sonra konuşalım dicekler. o yüzden size sorayim dedim

X