2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İlk gün bile dinlenmedim desem yeridir ama evet evi süpürmek gibi yorucu işler hariç günlük ev işlerimi yapıyordum yoruldugumda uzaniyordum yeme icmelere dikkat ettim yağlı ve çok kuru yemekler tüketme tavsiyem hiç bı işinde olmazsa evin içinde yürüyüş yap mutlaka

Kızlar merhaba;
6gün test yaptım sonuç 20 çıktı,8.gün 85 çıktı bugün 9.günüm tüm belirtilerim bugün kayboldu,kasık ağrısı,mide yanması ve bel ağrım vardı.Bugün bıçak gibi bir anda kesildi. Bir kaç kez kimyasal düşük yaşamıştım tıpkı onlardaki gibi kesildi tüm ağrılar.Çok korkuyorum böyle bir durum yaşayan var mı?(Lekelenme yaşamadım şuana kadar çok şükür)

9. gün 81.5 la öğrendim ben canım ve bugün kalp atışını duydum şükür aklına kötü şeyler getirme belirtiler bi ara kaybolup sonra tekrar geri geliyorlar bende öyle olmuştu . 8. güne güzel bir değer

Kasık ağrım ara ara oluyor belde çok ayakta kalınca canım, ama bugün doktor normal dedi
Yaa benim ara lekelenmelerimde oluyor bu kanamadan sonra bugün doktorum 3.4 ay kadar sürebilir dedi korkulacak bişey yokmuş düşük riskim vardı rahim kendini onarmis dedi bilmiyorum da her an yine bişey olacak korkusu devam edecek galiba

Ya inşallah birşey olmamıştır çok korkuyorum.
Gerçekten zor bir süreç.İnşallah Normal bir durumdur benim içinde

Teşekkür ederim evde dolanıyorum zaten dikkat etmem gereken şeylere dikkat ediyorum ama dediğin gibi yağlı ve çok kuru tuketmem aklımda olsun.

arkadaşlar merhaba bugün transfer günü hariç 7. Günün sabah strip test yaptım negatifti akşam üstü kaset test alıp yaptım silik çizgi çıktı hangisine inanacağımı şaşırdım bakın bi lütfen

Eklentiler

• IMG_8754.jpeg
    94,5 KB · Görüntüleme: 55
Yaptım canım ikinci çizgiyi göremedim ne yazık ki. Galiba negatif İnşallah çift çizgiyi sen görürsün canım
Bir kaç yerde gördüm 7. Gün negatif olup 9. Gün pozitif olanları sakın moralini erkenden bozma ben sanırım yapamayacağım cesaretim yok

Son adet tarihinden 18.-21. Gün arası transfer oluyor ya ondan dolayı
Benim transferim 14. gün oldu mesela,Cem Çelik doktorum son adet tarihinden hesaplayacağız dedi,yurtdışında yaşıyorum,ilk kese kalp atışı Martın 9-10’u gibi muayene olucam bakalım buradaki doktor ne diyecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…