2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar ben 8. Günde prodoctor ile test yaptım negatif içimdeki tüm ümit birden kayboldu. Herkesin ki hayalet çizgi bile olsa çıkarken benimki net bir şekilde tek çizgiydi. Zaten hep şanssız olmuşumdur. 4 Mart kan testi günümü beklicem ama hiç umudum yok.

Bence kendini bırakıp üzme gününü bekle dua et canım, olanda da olmayanda da vardır bir hayır ama daha senin üzülmen için çok erken nice yorumlar okudum burda herkesin sonucu aynı olmuyor. Moralini düşürmeden gününü bekle lütfen

Dua hep ediyorum elimden başka bir şey gelmiyor çünkü inşallah dediğin gibi olur , en hayırlı zamanda beni bulsun diyorum ama beş yıldır her ay her tedavide artık negatif görmekten çok yoruldum. Ümidim kalmadı o yüzden

Canım bende bu gün 8 günü idrar testi yaptım tek çizgi çıktı ve moreli bozmadım hiç normal de 2 Mart test günü ama dayanamadım yapmtim 5 günü embriyosu nasıp kısmet artk

Canım bende bu gün 8 günü idrar testi yaptım tek çizgi çıktı ve moreli bozmadım hiç normal de 2 Mart test günü ama dayanamadım yapmtim 5 günü embriyosu nasıp kısmet artk
Üzülmekle kendimi yipratiyoruz uzuyoruz bu daha çok kötü aglasak uzulsek yipransak olucakmi sadece moralimizi dik tutmak dua etmek en güzeli nasip varsa olur yoksa olmaz biz yine elimizden geleni yapıyoruz zaten zor stres li süreç ilaçlar ver bekleyiş bizi yiprandigi kadar yipradiriyor ama sunuc kötü aglasak bize bir faydası yok

Kızlar ağzının tadı değişen var mı aranızda ?
Benim her sabah değişik bir tat var ağzımda ama aile hekimi ebesi her sabah tuz su ile gargara yap dedi gebelik en çok dişlere vuruyormuş hemde ağızdaki pis tadı alıyor diş etleri deki mikrobu temizliyor tavsiyem her sabah yapın bunu kalkar kalmaz tuzlu su gargara yapın kızlar

Evet canım iyi olur tuzlu su teşekkür ederim

maşallah canım gayet bellievet bence de kan için ne kadar beklersen p kadar iyi. zaten pozitif inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…