2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben test yaptım kızlar kalbim kadar temiz çıktı yani şaşırırdım zaten 3. Gün embriyosu 6. Günde idrarda gözükseydi çıktığımız yol için çok kolay bir sonuç olurdu hem beklemeye devam

9.gün canim dünde öğlen erken gebelik yapmıştım inş güzeldir bende tüp bebekte ilk denemem ama 1 normal düşük 1 kimyasal yaşadım doğal yolla kalmıştım korkuyor insan
Gerçekten ben daha önce normal gebe hiç kalmadım testte silik denk gelmiştim ama test hatası mıdır kuruma çizgisi midir bilemem ama şu an bile öyle tedirginim ki kimyasal olmasından çok korkuyorum transferden önce 2 tane predictor marka test almıştım önceki normal denemelerimden de prodoctor test vardı 3 tane bunlar yeter dedim ama yetmedi 4. Gün prodoctor harcadım 5.gün de harcadım 6. Gün de harcadım aynı zamanda kaset test aldırdım kardeşime onu da dün yaptım predictorları biraz daha günüm geçtiğinde kullanmak istiyorum yarın kullanıcam bitanesini 8. Günüm oluyor yarın bugün 7. Günümdü dün eczaneden bilmediğim bir marka erken gebelik testi ile kaset aldım bugün onları yaptım predictor markayı iyice koyu görmem gerekiyor o yüzden yapmıyorum onu takıntılı bir şey oldu bende elimde on marka olsa 10 tanesini de yaparım testlerin öyle haldeyim 1.5 senelik evliyim ilk aydan başlayıp bu zamana kadar belki 100 tane test yapmışımdır

Testim bu sabah böyle çıktı daha önce bu kadar değildi tabi silik çizgiler çıkmıştı normal denemeler yaparken ama kurumaydı muhtemelen onun tramvası var eşimde ben tam koyu görmek istiyorum diyo eşim de kaset de böyle çıktı kasette çok belirgin değil ama düne göre daha belirgin kasette de kırmızı olsun istiyorum inşallah 10.güne kadar olur 10. Gün kan vermek istiyorum

Eklentiler

• image.jpg
    166,9 KB · Görüntüleme: 99
  • image.jpg
    171,3 KB · Görüntüleme: 75
Rabbım kolaylık versin zor işler aynen ne gebelik ne ovulasyon testleri 6 yıllık evliyim 3 senedir ama son zamanlar saldım hiç yapmıyordum. Tüp bebekte de söz vermiştim yapmiycam diye 8.gune kadar eşim hep dur dedi dün hadi bakalım dedi

Buda 8.gün öğlen

Eklentiler

• 20240227_130202.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 99
Ben 1.5 yıllık evliyim eşim ameliyat olsa normal yolla olma ihtimali vardı ama eşimde bazı karaciğer hasarları olduğundan anestezi alsın ilaç kullansın istemedim tüp yaptık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…