2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Dua hep ediyorum elimden başka bir şey gelmiyor çünkü 😔 inşallah dediğin gibi olur , en hayırlı zamanda beni bulsun diyorum ama beş yıldır her ay her tedavide artık negatif görmekten çok yoruldum. Ümidim kalmadı o
Bekleyin lütfen 🙏🏻 eminim çıkıcaktır sonuçta 12 gün isteniyor bizden belki 10 gün çıkıcak sizde olabilir olmayacak bişey değil burda testi negatif çıkıp sırf doktor istedi diye kan verip pozitif olduğunu öğrenen kişi var umutsuzluğa kapılmayın ❤️ Ve eğer negatif olursa inşallah olmaz bahçeçiyi denediniz mi bilmiyorum ama ben oraya çok güveniyorum hani daha önce ücretsiz ön görüşme yapmıştım çok şeylere imza atmışlar maddi olarak gücünüz yoksa tam toparlayın ondan sonra oraya gidin derim o kadar gazetelere kadar çıkmalarının boş olduğunu düşünmüyorum habere bile çıkmışlardı

Kızlar benim de bi kaç gündür midem yanıyor ama bunun için çok erken değil mi sizce
Benim de normalde midem çok yanmaz dün o kadar açtım ki eve geldim ablam yemek yapıyordu dedim pişmesini bekleyemiycem ekmek kopardım bir dilim tencerede çorbanın içine bandım attım ağzıma 5 dk sonea bir midemi yaktı anlatamam 20-25 dk da geçti ama çok yaktı yani o değişikliği fark ettim

Birde bu gebelik hesaplamasını doktoru yapan var mı son adet tarihine göre mi hesaplanıyor bunda da
genetik testli ve 5. gün embriyo ile hamileyim hayırlısı ile sağlıklı ilerler umarım iki kan testimden sonra dr um kontrole çağırdığnda keseyi gördü ve son adet tarihimden hesapladı o gün için 5 haftalık olduğunu ve haftasıyla uyumlu olduğunu söylemişti

Arkadaşlar. Merhaba ayın 24 ünde transfer oldum.5. Gün embriyosuydu. Biliyorum çok erken ama bugün erken gebelik testi yaptım. Ve çift çizgiyi göremedim. Acaba tutmadı mı korkuyorum

Bana da 1 yazdi bitince tekrar yazdirmak istedim olmuyor 1 tane iciyorsun diye kabul ediliyor ücretli alacaksin dediler bir ssk dan 1 ücretli aliyorum mecbur😔
a bana da ilk 1 tane yazıldı şimdi 5 inde yazdırabilicegim tekrar işte daha fazla yazdırayım dicektim ama demekki olmayacak neyse denerim yine de şansımı

X