2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende de var aynısı hatta bu akşam eşime söyledim yani erken değil mi böyle çok acıkmak ya da canımın çeşit çeşit şey çekmesi diye. Erken değil dedi ama bilmiyorum.
Valla bende öyleyim sürekli aç gibiyim sanki saatlerce aç kalmışım da tansiyonum düşmüş gibi tuhaf hissediyorum artık dayanamadım tatlı yedim inş bişey olmaz

Valla bende öyleyim sürekli aç gibiyim sanki saatlerce aç kalmışım da tansiyonum düşmüş gibi tuhaf hissediyorum artık dayanamadım tatlı yedim inş bişey olmaz
Paketli gıdaları yemeyin diyorlar ama ben 2 gündür adını söylemeyeyim belli olmaz canınız çeksin istemem onu yiyorum birkaç tane de olsa. Yani hamile insanlar hep yiyorlar ki

Paketli gıdaları yemeyin diyorlar ama ben 2 gündür adını söylemeyeyim belli olmaz canınız çeksin istemem onu yiyorum birkaç tane de olsa. Yani hamile insanlar hep yiyorlar ki
Ya hamile kalan arkadaşım sigara içmişti hemde tüp bebekle kaldığı halde yani içebilir bişey diyemem:) onun kararı tabi de bizimkiler çok masum kalıyor hem faydalı şeyleri de çok yiyoruz gün içinde

Hiç sevmediğim şeyleri bile canım çekiyor hep de zararlı şeyler

Arkadaşlar sabah testim silik çizgi çıkınca test yaptırdım. 8. Günüm ve 17.6 çıkmış. Çok üzüldüm yani burda okuduklarıma göre çok çok düşük.. Bu değer artar mı sizce?
Evet kuzum düşük ama bu testinle beraber totalde 4 defa daha kanda değerin düşmezse her şey yolundadır demek. 6 gün sonra belli olur istersen takip etmek istersen kan ver 48 saatte aynı lab da istersen bekle.

Merhaba bende yarın yumurta toplamaya gidiyorum inş güzel geçer sorum şu 5.gün embriyosunda neden erken test yapıyorsunuz o günleri de oluşumdan mı sayıyorsunuz ilk tecrübem teşekkür ederim
embriyo oluşalı 5 gün olmuş üzerine 9 gün daha koyunca total de embriyonun 14. Gününde net sonuç alınıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…