2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ya canım canım o kadar sevindim ki sana karşı içimden hep pozitif geçiyordu zaten Allah kalbimi biliyor ya karşıma çıkardı inşallah sağlıcakla kucağına alırsın
cok cok teşekkür ederim canım güzel düşüncen içininşallah sen de pozitif haberini paylaşırsın

İnşallah hepimiz pozitifleri görürüz de morluklarımızı gördükçe içimiz yanmaz

Kızlar rahım fılımı çekdıren varmı aranızda
Ben geçtiğimiz Mayıs ayında anestezi olmadan çektirdim. Gayet rahat ve basit bir işlem, ilacı verince anlık bir adet sancısı oluyor. Anestezi gerektiren bir işlem olduğunu düşünmüyorum, anestezi de vücuttan kolay atılan bir şey değil sonuçta fakat iyi bir yere yaptırmak gerekiyor.

Bende 10. Gün yapmıştım çıkmamıştı bide ona ağlamıştım tahlil gününü bekle canım Rabbim En mutlu olacağımız şekilde Çifter Çifter nasip etsin inşallah Aminnnnn
Sizinki nasıl oldu. Kanama yaşadınız mı, yaşadıysanız kaçıncı gün yaşadınız. Sonucunuz nasıl olduu. Teselliye ihtiyacım var.

Kızlar merhaba bir şey sormak istiyorum. Bugun transferim in 14. Günü bitti. Yani hesaplama yapınca şu an 35 günlük hamile oluyorum. Sormak istediğim şu,düşük gibi bir durum olsa kanama olur mu? Kan vermeyi bıraktım artık canlı olup olmadığını bilemiyorum haliyle o yüzden korkuyorum benimle midir bebeğim diye

Nasıl bı sureç zormu
Anestezisiz çektirdim ben 5 dk dinlendikten sonra çoktım gittim bikaç sn süren bi ağrı oldu ve bitti o kadar korkulacak bişe yok merak etme
Allah yardımcın olsun dua ettim sana inşallah pozitif haberini alırız
Negatife üzülme kan vermeden belli olmaz bu işler

kese göründü mü hiç muayene oldun mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…