2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

O zaman günün 2. Pozitif haberi de benden gelsin 6. Günüm bugün 5. Gün embriyosu dün de zaten atmıştım silik çıkmıştı bundan çok daha az kaser test de yaptım onda da çok silik belirdi allahım inşallah güzel bir şekilde ilerler hepimizinki ❤️🌸
Bayağı ben burdayım diyor😍 hayırlısı olsun katlanarak artsin değeriniz inşallah 🤲🌸

Maşallah bende 3. Gün embriyosu taze transfer oldum 5 mart sonucu alacaz erken test yapmayı düşünmüyorum adete benzer ağrılarım oluyor hayırlısı inşallah
Ben evde hiç test yapmadım 10.gün serum için hastaneye gittik o zaman öğrendik,öyle sızılar bende de oldu hayırlısı inşallah 🙏🏻

gaziantep nova fertil rusen atmaca.doktorumda 2. transferim ilki kimyasal olmuştu.sorun da benden kaynaklı canım sperm normal.yıllardır çikolata kistim var bekarken sezeryan gibi acık ameliyat olmuştum kistten dolayı.o da yumurta rezervimi baya düşürmüş yumurtalıkları kötü etkilemiş. amh degerim düşük ameliyattan sonra da kistim hiç gitmedi hep tekrar etti.
İlk kimyasal ikinci de oldu dimi ben korkuyrm tekrar basliycm kimyasal oldu dün bnmki ikinci de olurmu ki dedm bende bi sorun yoktu

Kızlar benim midemde hem bulantı hem yanma gibi şeyler oluyor 5 gündür. Normal mi bu durum ,başına gelen var mı? Hamilelikle mi alakalı yoksa benim midemde mi sorun var 🤔

Kuzum Allah yardımcın olsun. Düzenli gittiğin bir kadın doğumcun var mı? Anadolu yakasında mı oturuyorsun eğer Avrupa yakasındaysan takibini düzenli yapacak bir doktor önerebilirim
Teşekkür ederim Anadolu yakasında yım kendi doktorum Üsküdar'da olmasına rağmen gidemiyorum uzak düşüyor bana konuştum zaten gelme dedi en yakınındaki hastaneye git ordan takibe gir dedi şükür şuan iyiyim haftaya kalp atışı için gidicem inşallah onuda sağlıklı bı şekilde duyarız ama riskim hala devam ediyor doktor kesinlikle yerinden kalkma dedi

Ben progestan fitil i son günlerde zor ittiriyorum internetten baktığımda rahim aşağıda ise hissedilir ve adet olunur yaziyordu. O sebeple aslında gidip kan verdim umutluydum çünkü çok olumsuz bileyim diye. Bir de sol arka boşluğum böbrek sanırım arada bel ve bosluguma ağrı vuruyor ve sol kaşıkla sürekli pit pit atma var önceden olmazdi bir de tabii kasık agrim var. 4.gun embriyosuydu benimkiler

Screenshot_20240227_111050_Gallery.jpg

Kızlar tekrardan merhaba. 5 şubat, 5. Gün 4ab transfer.

Vajinal ultrasonla bakıldı. Çok çok küçük bir kalp atışı başlamış. Her şey çok iyi dedi doktor. 2 hafta sonraya randevu aldık.

Bugün koyu kahverengi lekelenmem dünden beri durmadı. Doktor çağırdı gelin kan verin aonuca bakmadan torum yapamam dedi. Eşime gitmwmize gerek yok diyorum adet oldum bence durmadığına göre. Sizce ne yapmalıyım

Ben progestan fitil i son günlerde zor ittiriyorum internetten baktığımda rahim aşağıda ise hissedilir ve adet olunur yaziyordu. O sebeple aslında gidip kan verdim umutluydum çünkü çok olumsuz bileyim diye. Bir de sol arka boşluğum böbrek sanırım arada bel ve bosluguma ağrı vuruyor ve sol kaşıkla sürekli pit pit atma var önceden olmazdi bir de tabii kasık agrim var. 4.gun embriyosuydu benimkiler
Yani sizin zor ittiriliyorsa rahim aşağıda nasılsa adet olurum diye mi gidip kan verdiniz? Orayı anlamadım

X